کاهش سریع وزن و هزینه ران با لیپوساکشن و جراحی لیفت لگن


بسیاری از افراد متوجه می شوند که با بالا رفتن سن قسمت بالایی ساق پا دچار مشکل می شود ، در حالی که برخی دیگر می گویند که پس از کاهش وزن ، ران ها رژیم غذایی را رعایت می کنند. ورزش ها آنها پیگیر هستند. ممکن است حاوی سلول های چربی باشد ، سلولیت پوست اضافی در ران تجمع می یابد و باعث می شود افراد سنگین تر ، پیرتر و تناسب اندام کمتری به نظر برسند. شل شدن پوست ران نیز می تواند افراد را از ظاهر خود آگاه کند. در حالی که برخی از افراد با ورزش شدید و رژیم غذایی سالم نتایج خوبی می گیرند ، برخی برای سازگاری با ران خود دشوار یا حتی غیر ممکن می دانند. خوشبختانه جراحی پلاستیک دو راه حل ایده آل در قالب جراحی لیفت مفصل ران است تزریق چربی پیشنهاد می دهد. بلند کردن ران یک راه عالی برای رسیدن به ران های سفت تر و جذاب تر است. این روش به ویژه برای کسانی که در اثر کاهش وزن افتادگی پوست دارند و مستعد پوست اضافی هستند مفید است. لیفت ران برای حذف چربی اضافی طراحی نشده است. اگر پوست دارای خاصیت ارتجاعی خوبی است و به طور طبیعی می تواند خود را با خطوط جدید بدن وفق دهد ، لیپوساکشن تنها می تواند چربی اضافی تجمع یافته در زیر پوست را از بین ببرد. در موارد خاصیت ارتجاعی ضعیف پوست ، بالا بردن مفصل ران با لیپوساکشن توصیه می شود.

روشهای مختلفی برای جراحان وجود دارد که به شما امکان می دهد با توجه به نیازهای دقیق هر بیمار ، عمل لیفت مفصل ران را انجام دهید. دقیقا، تزریق چربی ران می تواند در صورت ایجاد فاصله بین ران ها از آن استفاده کند. این روش چربی اضافی را از قسمت داخلی ران خارج می کند و شکافی بین قسمت داخلی بالای ران ایجاد می کند. با این حال ، اگر در ناحیه ران دچار افتادگی پوست شده اید ، در درمان لیپوساکشن ران بسیار مffeثر نخواهد بود. در چنین مواردی ، تنها چیزی که نیاز دارید کار آسانسور است. زیرا تکنیک بلند کردن ران مناسب ترین روش برای شماست. در نهایت ، بهترین راه برای یافتن روش مناسب برای شما مشورت با افرادی است که در این زمینه تجربه دارند و یک جراح متخصص. کارشناسان ما کلینیک تناسب اندام رازی آنها می توانند روش مناسب را به ویژه برای نیازها و انتظارات شما توصیه کنند. برای دریافت مشاوره یا قرار ملاقات با شماره ها ۰۲۱۸۸۳۳۴۰۲۹ – ۰۲۱۸۸۳۳۳۲۵۹ – .. صدا زدن.

متقاضیان


تزریق چربی مناسب برای بیماران با وزن طبیعی و ثابت ران ها و کیسه های چربی اضافی در ران ها. این روش برای کسانی که پوست سفت و کشسانی خوبی دارند بهتر جواب می دهد ، زیرا این روش باعث افتادگی پوست و سلولیت نمی شکند. لیپوساکشن لب و جراحی زیبایی ران به طور کلی برای بیمارانی که چین و چروک بیش از حد روی پوست ران دارند توصیه نمی شود ، زیرا این روش می تواند شدت چین و چروک ها را بدتر کند. کسانی که از افتادگی پوست رنج می برند می توانند به جای آن از لیفت ران استفاده کنند. لیفت ران یک روش جراحی ران است که با جایگزینی چربی پوست اضافی ، ظاهر ران ها را تغییر می دهد و باعث می شود خطوط ران صاف تر و متناسب تر به نظر برسد. این روش برای بیمارانی که دچار افتادگی ران و زانو در نتیجه کاهش وزن شدید یا جراحی حاملگی هستند ، بهترین انتخاب است. این معیارها به حفظ ایمنی بیمار در طول فرآیند کمک می کند و شانس بیمار را برای ظاهر جدید افزایش می دهد. به طور معمول ، اگر مردی حق بلند کردن ران را داشته باشد:

 • وزن خود را ثابت نگه دارید.
 • سلامت باشید.
 • از نظر روانی سالم باشید.
 • از درمان خود انتظارات واقع بینانه داشته باشید.
 • برای حفظ نتیجه مطلوب می توانید رژیم غذایی سالم و ورزش را بعد از جراحی مفصل ران حفظ کنید.

آمادگی قبل از عمل


جراح دستورات قبل از عمل برای کاهش وزن ران را ارائه می دهد ، به س questionsالات بیمار پاسخ می دهد ، سابقه پزشکی جامع ارائه می دهد و معاینه فیزیکی را برای تعیین آمادگی بیمار انجام می دهد. قبل از عمل ، جراح از شما می خواهد موارد زیر را در نظر بگیرید:

 • لطفاً قبل از عمل جراحی ران ، سیگار نکشید تا روند بهبودی شما تسریع شود.
 • از آسپرین ، برخی داروهای ضدالتهاب و برخی داروهای گیاهی که ممکن است خونریزی را افزایش دهند ، خودداری کنید.
 • صرف نظر از نوع عمل ، مرطوب کردن بدن قبل و بعد از عمل برای بازگرداندن ایمنی بسیار مهم است.
 • جراح به بیمار اجازه می دهد وزن قابل توجهی را برای مدت زمان قابل توجهی حفظ کند ، زیرا افزایش وزن مجدد می تواند اثرات جراحی مفصل ران را به خطر بیندازد.

روش لیپوساکشن


در عملیات تزریق چربی یک برش کوچک در ران ایجاد می شود. یک لوله یا کانول کوچک به داخل ران وارد می شود تا چربی اضافی برداشته شود. چربی ران دارای فیبر بسیار کمی است و دارای کیفیت ژله نرم است که جذب آن را آسان تر می کند. از میکروکانولها با قطر 1.5 تا 2.8 میلی متر برای خروج بیشتر روغن استفاده می شود. کانولهای با قطر بزرگتر باعث ایجاد بی نظمی در سطح می شوند ، بنابراین جراحان تمایلی به استفاده از آنها ندارند.

عمل بلند کردن ران


دو روش لیفتینگ ران در جراحی زیبایی ران وجود دارد:

بالا بردن وسط (داخلی) ران

برشی در ناحیه کشاله ران ایجاد می شود و چربی و پوست اضافی در امتداد داخل ران برداشته می شود. تزریق چربی نیز ممکن است شامل شود ، اما نه همیشه بسته به نیازهای فردی بیمار. ناحیه کشاله ران دوباره به سمت زانو چرخانده می شود و این عمل برای ران دیگر نیز تکرار می شود.

لیفت جانبی (خارجی) ران

این یک روش پیچیده تر است که شامل تغییر شکل باسن و همچنین خارج ران و برداشتن بافت بیشتر است. تاثیر عمل بیشتر است و خاصیت ارتجاعی پوست بعد از عمل کاهش می یابد ، بنابراین باید وزن را حفظ کرد.

نتیجه


عواقب بالا و پایین آوردن ران بلافاصله بعد از عمل قابل توجه است و برای مدتی باعث کبودی ، تورم و درد در بیمار می شود. اگر درد بیمار شدید است یا به مدت طولانی ادامه دارد ، با جراح خود مشورت کنید تا دریابید که آیا درد ، کبودی و تورم طبیعی است یا نشانه ای از مشکل است. نتایج لیپوساکشن دائمی است ، زیرا این روش به خوبی سلول های چربی انسان را از بین می برد. با این حال ، این امر در برابر اثرات افزایش وزن و افزایش سن در بیمار ، به ویژه در سایر قسمت های ران و سایر بافت های بدن ، ایمنی ایجاد نمی کند.

مرمت


جراح در مورد مدت زمان بازگشت بیمار به فعالیت عادی صحبت خواهد کرد. مهم است بدانید که زمان بهبودی افراد بسیار متفاوت است.

دو هفته اول

 • در 10-14 روز اول ، بیمار باید فقط حرکات سبک انجام دهد.
 • این دوره نقاهت بحرانی است و بیمار باید از علائم عفونت یا بی خوابی آگاه باشد و بلافاصله پزشک را مطلع کند.
 • جاذبه و حرکاتی مانند راه رفتن ، نشستن و خم شدن می تواند باعث ایجاد تنش در ناحیه تجمع یافته شود ، بنابراین بیمار باید حرکات را با دقت و داوطلبانه انجام دهد.
 • اگر بیمار در اولین روزهای بهبودی فرد بهبودی را همراه داشته باشد ، بسیار مفید است.

از هفته دوم تا هفته هشتم

 • بیمار ممکن است برای بهینه سازی خطوط ران در ماه اول از لباس فشاری استفاده کند.
 • تورم باید طی سه تا پنج هفته کاهش یابد.
 • پس از دو تا سه هفته اول ، اگر این حرکات باعث درد نشوند ، می توانید راه رفتن و راه رفتن را برای ادامه تمرین ادامه دهید.
 • از بلند کردن اجسام سنگین و دویدن به مدت شش تا هشت هفته خودداری کنید.

خطرات


همه مداخلات جراحی تا حدی خطر دارند. برخی از عوارض احتمالی بالا و پایین آوردن پاها عبارتند از:

 • واکنش منفی به بیهوشی
 • هماتوم یا سروما (تجمع خون یا مایع در زیر پوست که ممکن است نیاز به برداشتن داشته باشد.)
 • عفونت و خونریزی
 • احساسات را تغییر دهید
 • زخم ها
 • عکس العمل های آلرژیتیک
 • آسیب به سازه های کلیدی
 • عوارض جانبی که ممکن است نیاز به جراحی اضافی داشته باشد.

بیمار می تواند با پیروی از توصیه ها و دستورالعمل های جراح قبل و بعد از لیفت باسن ، خطرات خاصی را کاهش دهد.

قیمت


برداشتن ران یک روش فردی است که با توجه به ترجیحات خاص بیمار ، نیازهای پزشکی و قسمت مورد نظر ران انجام می شود ، بنابراین هزینه عمل می تواند بسیار متفاوت باشد. به طور کلی عواملی که بر هزینه بلند کردن ران تأثیر می گذارد عبارتند از:

 • مقدار و محل اضافی پوست ، چربی و بافت فرد
 • آزمایشات تشخیصی لازم
 • داروها و ملزومات بعد از عمل مورد نیاز شخص

دیدگاهتان را بنویسید