کالج پزشکی خانواده ۵ میلیون دلار کمک هزینه HRSA برای مرکز کمک های فنی آموزش رزیدنتی دریافت می کند که بودجه نیروی کار بهداشت را به نزدیک به ۱۳ میلیون دلار افزایش می دهد.


درست قبل از تعطیلات شکرگزاری، به UNU کمک هزینه ۳ ساله ۵ میلیون دلاری HRSA برای ایجاد مرکز برنامه ریزی و توسعه مرکز آموزش سلامت فنی (THCPD-TAC) اعطا شد. بودجه جدید علاوه بر ۴.۳ میلیون دلار در آگوست ۲۰۲۱ و ۳.۶ میلیون دلار از سال ۲۰۱۸ تا ۲۰۲۰ از سوی اداره فدرال سیاست بهداشت روستایی HRSA برای مرکز روستایی GME است. رئیس اجرایی دانشکده پزشکی دانشگاه کارولینای شمالی و استاد پزشکی خانواده، پروفسور کریستی پیج، دکترای کارشناسی ارشد در بهداشت عمومی، مرکز روستایی GME، انجمن ملی متخصصان در آموزش پزشکی، نیروی کار بهداشت، و سیاست بهداشت روستایی را تأسیس کرد. ۲۰۱۸ در یک دوره کار او به عنوان رئیس بخش پزشکی خانواده. امیلی هاوز، MD، BCPS، CPP، دانشیار در گروه پزشکی خانواده و دانشکده داروسازی UNU Eshelman، به راهنمایی کنسرسیوم ملی کمک می کند و به عنوان دستیار محقق اصلی خدمت می کند.

صفحه; اوس ارین فراهر، دکترا، MPP، استادیار پزشکی خانواده و مدیر مرکز تحقیقات نیروی کار سلامت کارولیناس. مارک هلمز، MD، MPH، از مرکز Cecil G. Sheps. و پروفسور طب خانواده آدام زولوتور، MD، MD، از NC AHEC. برای اجرای این تلاش های مشترک با دفتر سیاست های بهداشت روستایی HRSA و دفتر نیروی کار بهداشت همکاری کنید. این کنسرسیوم همچنین شامل دانشگاه واشنگتن، دانشگاه ویسکانسین و کالج دندانپزشکی UNC Adams، در میان سایر شرکای جامعه و دانشگاهی در سراسر کشور است.

کنسرسیوم تحقیقات گسترده ای در مورد توسعه نیروی کار بهداشت روستایی و محروم انجام داده است که منجر به توسعه سیاست های جدیدی شده است که از افزایش دسترسی به مراقبت های روستایی و محروم حمایت می کند. با مشارکت HRSA، آنها به طور مستقیم از توسعه ۲۸۳ موقعیت آموزشی جدید روستایی تایید شده در دو سال گذشته حمایت کرده اند که شامل پزشکی داخلی، پزشکی خانواده، جراحی عمومی و روانپزشکی می شود و برای ایجاد نسل بعدی رهبران بهداشت روستایی تلاش کرده اند. جایزه جدید منعکس کننده ادامه همکاری موفق با HRSA و همچنین نتایج مثبت به دست آمده توسط مرکز روستایی GME است. در ادامه، پیج و تیم تلاش‌های روستایی موجود خود را گسترش خواهند داد تا جوامع محروم بیشتری را در مشارکت با مراکز بهداشتی محلی در سراسر کشور بگنجانند. این تیم از ۴۷ برنامه جدید مرکز بهداشت آموزشی در پزشکی خانواده، روانپزشکی، اطفال، داخلی، دندانپزشکی عمومی و دندانپزشکی کودکان حمایت خواهد کرد.

به استاد کریستی پیج، امیلی هاوز، ارین فراهر، آدام زولوتور و دان موریستون، MPH (دستیار مدیر برنامه‌های آموزشی)، به خاطر حمایت از چنین کارهای نوآورانه و مهمی تبریک می‌گوییم!

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر