کاترین هپبورن و چراغ های کریسمس


کلمات بن دانگان

فکر می کنم احتمالاً چهارمین خانه در سمت چپ بود، در سمت راست وقتی به داخل می پیچید
محله ای که در آن زندگی می کنم. اما از یک چیز مطمئنم، قطعاً خانه اول بود
که از ماه مارس، در آن زمان، با تزئینات کریسمس خودش تزئین شده بود
همه گیری کرونا برای همه ما واقعی شده است و محکوم به ماندن در خانه هستیم.

بسته بندی آب نبات هالووین هنوز در سراسر محله پراکنده بود، اما این برای این خانواده اهمیتی نداشت. آنها فورا از یک تعطیلات به تعطیلات دیگر بدون لحظه ای پرش رفتند. طولی نکشید که تاج گل های کریسمس را در پنجره ها آویزان کردند، سیم ها را بستند و نور افکن ها را روی زمین لنگر انداختند و گوزن شمالی همیشه سبز را در کنار یک میرتل کرپ روشن گذاشتند.

بیایید با آن روبرو شویم، در محله من کریسمس است.

اگر یک چیز در مورد روحیه کریسمس وجود داشته باشد، می تواند رقابتی و مسری باشد. مثل یک اثر دومینو است. فقط یک همسایه برای شروع آن لازم است.

طولی نکشید که بقیه همسایه ها هم از این کار پیروی کردند. چراغ های یخ شروع به بالا رفتن کردند. بادی ها شروع به شکل گیری می کنند. پروژکتورهای نور کریسمس فعال شده اند. افراد حاضر در فیلم Hallmark به این افتخار می کردند. تنها چیزی که از دست رفته برف است.

چیزی که از دو خیابان شروع شد، بالاخره به خیابان من رسید. همان موقع بود که به من گفتند، البته با نیمه بهترم، تزئینات کریسمس در خانه ما بالا می رود، البته دو هفته زودتر از همیشه.

این کمی غافلگیر کننده بود، اما وقتی نوبت به کریسمس می رسد، خود تعطیلات هرگز غافلگیر کننده نیست. در همان زمان، در همان روز، هر سال می آید. اما بنا به دلایلی، سال ۲۰۲۰ کمی متفاوت به نظر می رسد. من می دانم که مردم دوست دارند تعطیلات را در نوامبر شروع کنند، اما امسال خیلی زود احساس شد.

و دلیل خوبی دارد. یک سال گذشت. فکر می کنم همه ما در این فصل به دنبال کمی شادی بیشتر هستیم، شاید بیشتر از حد معمول.

بیایید صادق باشیم – سال معمولی نبود. سال سخت و طولانی بود. ما خسته ایم و کارمان تمام شده است.

اما کریسمس راه منحصر به فردی برای درست کردن اوضاع در جهان دارد، حتی اگر فقط برای یک لحظه. چیز زیادی نمی گیرد. چند نت اول آهنگ عید. این اولین طعم شیرینی کریسمس است. گاهی اوقات این چیزهای کوچک هستند که می توانند حس های فصل را جرقه بزنند و در نهایت باعث شادی شوند.

اگر دکوراسیون ها باید درست بعد از هالووین امسال بالا برود، همینطور باشد. و در حالی که ما در آن هستیم، احتمالاً نیازی نیست که چراغ های کریسمس به این سرعت بعد از روز سال نو خاموش شوند.

ممکن است سنت‌های قدیمی به حالت تعلیق درآیند، در حالی که ما به خود اجازه می‌دهیم با توجه به موقعیت خود اخباری را ایجاد کنیم. ممکن است لازم باشد در برخی از قوانین کریسمس تجدید نظر کنیم، همانطور که زندگی ما در پی یک بیماری همه گیر جهانی بوده است.

کاترین هپبورن یک بار گفت: “اگر به همه قوانین پایبند باشید، همه سرگرمی ها را از دست خواهید داد.” این برای شادی هم پیش می رود. کریسمس فقط یک بار در سال می آید. وقتی در خیابان خود حرکت می کنید، روحیه کریسمس را از دست ندهید.رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر