ژائیر بولسونارو از واکسن کووید -19 خودداری می کندتاریخ انتشار:

ژائیر بولسونارو ، رئیس جمهور برزیل روز سه شنبه ، 12 اکتبر ، از واکسیناسیون علیه کووید -19 خودداری کرد. واکسن ها که متقاعد شده اند که نیازی به واکسیناسیون در برابر عفونت ویروس کرونا در بهار 2020 نیست ، موقعیت خود را در میان شکاکان تقویت می کنند در حالی که به واکسن ها اجازه می دهد آلودگی در برزیل را کاهش دهند. به

ژائیر بولسونارو سانتوس آخر هفته گذشته به دلیل ناتوانی در حضور در مسابقه فوتبال در ورزشگاه عصبانی شد. ” چرا به کارت سلامت احتیاج دارید ، برای چیست؟ مارتین برنارد ، در سائوپائولو ، “گریه کرد و ادعا کرد آنتی بادی بیشتری نسبت به افراد واکسینه شده دارد. در ژوئیه 2020 ، او با رئیس جمهور برزیل کووید -19 قرارداد امضا کرد.

او در مصاحبه با رادیو جووم پان روز سه شنبه ، 12 اکتبر ، گفت که او سیاستمداری راست افراطی نمی خواهد. ” دیگر واکسینه نشده است ». « من تحقیقات جدیدی را دیده ام و مصونیت من به اوج خود رسیده است ، چرا به واکسن نیاز دارم؟ “، تایید شده.

رئیس جمهور بولسونارو همیشه از واکسن های ضد کووید اجتناب می کرد و اغلب شدت بیماری همه گیر را کاهش می داد. وی در مصاحبه اخیر خود با بوریس جانسون ، نخست وزیر بریتانیا در سازمان ملل در ماه سپتامبر ، مشخص کرد که واکسینه نشده است. در نیویورک ، در واقع ، مجبور به خوردن پیتزا در پیاده رو بود ، به مشتریان واکسینه شده اجازه دسترسی به رستوران داده شد. در آن زمان ، وی مورد انتقاد شدید شهردار نیویورک ، بیل د بلازیو قرار گرفت و بنابراین الگوی بدی برای ژائیر بولسونارو بود.

رئیس جمهور برزیل با بیان اینکه آخرین واکسیناسیون در کشورش انجام می شود ، پیام خود را تأیید کرد و تأیید کرد که واکسینه نخواهد شد. و این توسعه واکسن باعث شده است که آلودگی در برزیل به میزان قابل توجهی کاهش یابد. از 213 میلیون برزیلی ، بیش از 71 درصد حداقل یک واکسن دریافت کرده اند و 45 درصد آنها کاملاً واکسینه شده اند. برزیل با بیش از 601،000 مرگ از زمان شروع همه گیری ، پس از ایالات متحده با بیش از 719،000 مرگ ، دومین کشور مرگبار جهان است.

دیدگاهتان را بنویسید