چگونه واقعاً به هدف پروتئینی خود برسیم – کیک هویج ‘N’


اگر از ماکروها پیروی می کنید و در واقع در مورد چگونگی دستیابی به پروتئین مورد نظر خود فکر می کنید ، تنها نیستید. همیشه آسان نیست و با ابزارها ، طرز فکر و برنامه بازی مناسب ، قول می دهم که هر روز به هدف پروتئینی خود برسید. برای اطلاعات بیشتر، به خواندن ادامه دهید!

اینجا بشنوید

چگونه واقعاً به هدف پروتئینی خود برسید

یکی از سوالات متداولی که از مشتریان تغذیه می گیرم این است که “چگونه می توانم پروتئین بیشتری به رژیم غذایی خود اضافه کنم؟” مصرف کافی پروتئین بسیار مهم است – شما را سیر می کند ، قند خون شما را تثبیت می کند ، اشتهای شما را کاهش می دهد و به شما کمک می کند بهتر از ورزش خلاص شوید. مشتریان اغلب در مورد چگونگی افزودن پروتئین بیشتر در وعده ها و میان وعده های خود به دنبال مشاوره هستند ، بنابراین من دقیقاً در مورد کاری که انجام می دهم بحث می کنم و هر روز فرمول ضرب پروتئین خود را به اشتراک می گذارم.

برای شما ، من یک منبع ویژه ایجاد کرده ام که به شما کمک می کند به راحتی میزان مصرف پروتئین خود را برای رسیدن به هدف خود برنامه ریزی کنید. این منبع رایگان شامل یک برنامه ریز مواد غذایی متمرکز بر پروتئین ، یک تقلب کلان ، توصیه های پروتئین ، اهداف غذا و موارد دیگر است!

واقعاً چگونه آمادگی رسیدن به هدف پروتئینی خود را دارید؟

کیت ابزار برنامه ریز پروتئین را از طریق این لینک بارگیری کنید

اگر می خواهید دستورالعمل های غنی از پروتئین و دوستدار کلان را بخوانید ، کتاب من را مطالعه کنید ، همه چیز کتاب آشپزی رژیم غذایی کلانبه شامل 300 دستور العمل و نمونه برنامه غذایی برای هر وعده غذایی است تا خرید و پخت و پز را راحت تر از همیشه انجام دهید!

اگر به چند نکته برای گنجاندن پروتئین در رژیم غذایی خود نیاز دارید ، این پست وبلاگ را بررسی کنید: 8 نکته برای دستیابی به هدف پروتئینی خود.

*****

قسمت را می توانید در اینجا بشنوید. اگر این قسمت را دوست داشتید ، لطفاً یک نظر بگذارید و مشترک شوید تا هرگز یک قسمت را از دست ندهید!

نظرات و سوالات را می توانید به [email protected] ارسال کنید و لطفاً به گروه انجمن هویج ‘N’ Cake در فیس بوک بپیوندید.

من را در اینستاگرام دنبال کنید @carrotsncake

برای آخرین به روز رسانی ها و منابع رایگان مشترک شوید: https://carrotsncake.ck.page/freeدیدگاهتان را بنویسید