چگونه همه مواد افزودنی غذایی به نجات جان سگ من کمک کردند


من ترکیب Snuggles ، Redtick Coonhound-Labrador را از پناهگاهی که توسط انجمن حیوانات Palm Valley در ادینبورگ ، تگزاس اداره می شود دریافت کردم. وقتی او را به عنوان مالک آوردند ، حدود 50 کیلو وزن داشت و با مشکلات زیر روبرو شد:

1. پنجه جلو راست به شدت مجروح و آلوده شده است. یک برش مورب وجود داشت که تقریباً تا عمق کامل روی بالش می گذشت. عمیق و بسیار طولانی.
2. پاسخ ایمنی قوی به عفونت که باعث فروپاشی فیزیکی می شود.
3. از دست دادن حس عصبی در پنجه جلویی راست ، که به معنی هیچ گونه محافظت در برابر آسیب و در نتیجه پاکسازی نیست.
4. استریل (یک عمل نسبتاً کوچک).
5. به دلیل عفونت کم خونی داشت.
6. همانطور که اشاره شد ، وزن کم بود.

در پناهگاه ، به او آنتی بیوتیک ها و استروئیدهای دوز بالا سه هفته ای داده شد تا واکنش های ایمنی را که اغلب منجر به افسردگی می شود سرکوب کند.

از خانه ، تمام مکمل های زیر از فرایند استاندارد به او داده شد:
• روغن ماهی امگا 3 (4 بار در روز ، تقسیم دوز)
• Congaplex (2 دوز تقسیم شده روزانه)
• ایمپلکس (روزانه 2 ، دوز تقسیم شده)
• حمایت از بدن همه سگ ها (بر اساس وزن)
• مجتمع کلروفیل (روزانه 2 ، دوزهای تقسیم شده)
• مجتمع MediHerb Boswellia (2 دوز روزانه ، تقسیم شده)
• MediHerb Turmeric Forte (روزانه 2 ، دوز تقسیم شده)

در سن آنتونیو ، دامپزشک زخم را بست ، اما در عرض هفت روز وضعیت بدتر شد. دوباره باز شد و ظرف دو روز دیگر گانگرن ایجاد شد. اسنگلز تحت آب درمانی قرار گرفت و بیش از یک ماه در دامپزشک نگهداری شد که خوشبختانه او را از قطع عضو نجات داد. خوشبختانه ، در همین حین ، دامپزشک موافقت کرد که مکمل هایی را که به او در حین بستری بودن به اسنگلز داده بودم ، ادامه دهد.

هنگامی که او بیمارستان را ترک کرد ، پنجه او به نصف طول زخم اولیه بهبود یافت. او برای خشک کردن زخم و محافظت از آن در برابر آلودگی در جعبه ایستاد و چکمه هایش را پوشید.

در حالی که مکمل ها را ادامه می دادیم ، Boswellia Complex و Chlorophyll Complex را حداکثر چهار بار در روز تزریق می کردیم و سایر مکمل ها را در همان دوز نگه داشتیم. اگرچه بالش تا یک چهارم زخم اولیه را بهبود می بخشد ، اما بهبود نمی یابد.

کشت زخم عفونت MRSA و عفونت باکتریایی بسیار جدی دیگر ناشی از ماندن در بیمارستان را آشکار کرد ، زیرا پوشاندن کف پا غیرممکن بود.

به او دو هفته دوره آنتی بیوتیک قوی برای MRSA و سایر عوامل عفونی داده شد. در همین حال ، اضافات ادامه یافت.

گربه هاکلبری را در آغوش می گیرد.

در حالی که چنگ زدن ها به آرامی در انتهای پا احساس می کرد ، معاینات دامپزشک نشان داد که او هنوز به طور کامل به هوش نیامده است. در این مدت او وزن خود را افزایش داد (کمی بیش از حد زیرا به مدت طولانی در جعبه استراحت کرد).

شش هفته پس از آنتی بیوتیک ها ، سرانجام ساق پا بهبود یافت و اعصاب کاملاً عملکردی داشتند که می توان آنها را به بهترین شکل آزمایش کرد!

چرا بهبود او اینقدر مهم است؟ حداقل به مدت دو هفته پس از اولین ورود به پناهگاه ، این س wasال مطرح شد که آیا لازم است تمام پا قطع شود – نه تنها به دلیل عفونت ، بلکه همچنین به دلیل از دست دادن حس در پنجه ایجاد کننده آن. احتمال آسیب مجدد و عفونت.

با این حال ، مکمل ها پاسخ التهابی آن را کاهش می دهند و با داروی داده شده تداخل می کنند. حمایت تغذیه ای نیز از اسهال و سایر عوارض جلوگیری می کند. ترکیبی از این درمان و تغذیه سرانجام به مبارزه با عفونت ، بهبود زخم پنجه و بازگرداندن عملکرد عصب کمک کرد.

محصولات فرآیند استاندارد برتر از دیگران هستند. فرها حتی مفید هستند. تلخ بدون تردید مجتمع Boswellia و کپسول های چسبنده را مصرف کرد و هنوز هم وقتی قرص ها آزاد می شوند گریه می کند. ما پودر حمایتی کل بدن سگ را روی مکمل ها یا غذا می پاشیم و او به آن فکر نمی کند.

گویی به طور شهودی می داند که به چه چیزی و چقدر نیاز دارد. حدود شش هفته پس از بهبود کامل پا ، او شروع به از دست دادن مجتمع Boswellia و Turmeric Fortune کرد ، اما دو روز از پنج روز تف کرد. این بدان معناست که او این دو مکمل را دو یا سه روز در هفته مصرف می کرد ، در حالی که بقیه را با لذت ادامه می داد. فرها به وضوح می بینند که این مکمل ها باعث می شوند احساس بهتری داشته باشید.

ویدئوی زیر را تماشا کنید ، یا از بارگذاری ویدئویی که به زائده هایی برخورد می کند که فکر می کنید غول ظریف ما در حال درمان است دریغ نکنید … حتی قطرات براق را روی زمین خواهید دید.

https://www.youtube.com/watch؟v=CAC8cN3LFJ8

تصویر اصلی از İStock / yacobchuk. ارسال یک عکس از سوزان صلح.

سوزان صلح ، RD ، LC

سوزان صلح دارای مدرک کارشناسی ارشد در زمینه تغذیه و علوم به عنوان متخصص تغذیه و مشاور شیردهی به مدت 30 سال است. او همچنین علاقه زیادی به حیوانات دارد و در هفت سال گذشته آنها را پرورش داده است.دیدگاهتان را بنویسید