چگونه هزینه قالیشویی ۱۴۰۱ را کاهش دهیم؟به گزارش صدای ایران، هزینه شستشوی فرش بر حسب متر مربع تعیین می شود. اتحادیه قالیشویی با تعیین قیمت هر متر مربع قالیشویی، قیمت قالیشویی را تعیین می کند. قالیشویی ها بر اساس متراژ، نوع سرویس و نوع فرش قیمت نهایی را اعلام می کنند.

از فرش با قیمت مناسب و با کیفیت استفاده کنید!

یکی از دغدغه های مشتریان یافتن قیمت مناسب قالیشویی با توجه به افزایش هزینه ها می باشد. امروزه تعداد قالیشویی ها بسیار افزایش یافته است. بنابراین انتخاب قالیشویی مناسب چندان آسان نخواهد بود. برای انتخاب قالیشویی باید به چند نکته مهم توجه کنید. اولین کاری که باید در انتخاب قالیشویی انجام داد، داشتن مجوز است. باید مرکزی را انتخاب کنید که عضو اتحادیه قالیشویی باشد.

ما به عنوان عضو اتحادیه از نرخ مصوب قالیشویی پیروی می کنیم، بنابراین قیمت مناسب قالیشویی یکی از ویژگی های بارز ما می باشد. نکته مهم دیگر در انتخاب قالیشویی، استفاده از شوینده های مناسب است. برای هر نوع فرش باید از مواد شوینده مخصوص استفاده شود. به همین دلیل کیفیت شوینده های مورد استفاده در قالیشویی بسیار مهم است.

استفاده از دستگاه های مکانیزه یک مزیت مثبت برای قالیشویی است. با استفاده از ماشین آلات مکانیزه و مواد شوینده با کیفیت توانسته ایم مشتری جذب کنیم. همچنین هزینه های قالیشویی ما بسیار مقرون به صرفه است.

اکثر مردم این تصور را دارند که فقط برای شستن فرش باید به قالیشویی بروید. در صورتی که ارائه خدمات مختلف از جمله قالیشویی، مبل شویی، رفوگری و … اعتبار قالیشویی را تایید می کند. ما با ارائه خدمات مختلف توانسته ایم اعتبار خود را افزایش دهیم.

همه فرش های ما در تمام طول سال نیازی به شستن ندارند

شاید این سوال برای شما پیش بیاید که سالی چند بار فرش می شوییم؟

قالیشویی یک سنت دیرینه در ایران است. همچنین با توجه به قیمت بالای فرش ها، نگهداری از آنها بسیار مهم است. یکی از بهترین راه ها برای حفظ سلامت و کیفیت فرش، شستشوی صحیح آن است.

شما می توانید با شستشوی منظم فرش های خود، عمر آنها را افزایش دهید. شستشوی فرش اصول خاص خود را دارد. رعایت این اصول باعث سلامت فرش می شود. نیروهای ما ابتدا فرش های شما را بررسی می کنند. سپس عیوب و ناخالصی های فرش را برطرف کرده و می شویند. شستشوی فرش شما را با کادری مجرب انجام می دهیم.

اگر فرزند خردسال دارید و زیاد سفر می کنید، فرش های شما بیشتر در معرض کثیف شدن هستند. زمان شستشوی فرش را باید با توجه به نوع و حجم آلودگی تعیین کنید. شما می توانید فرش های کثیف خود را هر ۶ ماه یکبار بشویید.

اگر فرش های شما کمتر در معرض آلودگی هستند، می توانید هر ۱۰ ماه از سال فرش های خود را بشویید. ما خدمات با کیفیت و با هزینه مناسب شستشوی فرش را به شما ارائه خواهیم داد. شما می توانید با خیالی آسوده شستشوی فرش های خود را به ما بسپارید.

برای کاهش هزینه شستشوی فرش از داروهای خانگی استفاده کنید

فرش در زندگی ما ایرانی ها بسیار مفید است. فرش ها به دلیل استفاده زیاد خیلی زود کثیف می شوند. بیشتر اوقات این سوال به ذهن شما خطور می کند که آیا باید فرش های داخل فرش را بشوییم یا خودمان در خانه این کار را انجام دهیم؟

اما تمیز کردن فرش کار آسانی نیست. شما باید مهارت قالیشویی داشته باشید.

هرچقدر هم روش صحیح شستن فرش های خود را در خانه یاد بگیرید، باز هم نمی توانید فرش های خود را به خوبی بشویید. دلیل آن این است که قالیشویی در قالیشویی با دستگاه های پیشرفته انجام می شود. در قالیشویی با توجه به امکانات تمام لکه های فرش به خوبی پاک می شوند. در حالی که در خانه پاک کردن تمام لکه ها از روی فرش امکان پذیر نخواهد بود.

در قالیشویی ما به دلیل استفاده از مواد شوینده درجه یک هیچ آسیبی به الیاف و بافت فرش شما وارد نخواهد شد. سخت ترین مرحله شستشوی کامل فرش است. ما با استفاده از دستگاه های پیشرفته فرش های شما را به طور کامل آبکشی می کنیم.

امروزه با توجه به تورم و افزایش هزینه ها، شستشوی فرش با قالیشویی به صرفه تری برای شما خواهد بود. هزینه قالیشویی ما مطابق نرخ اتحادیه می باشد. به ازای قیمتی که می پردازید، خدمات باکیفیتی دریافت خواهید کرد. ما خدمات با کیفیت را با قیمت بسیار مناسب ارائه می دهیم.

یکی از عوامل موثر بر کیفیت قالیشویی، انتخاب فصل مناسب است. فرشی که شسته می‌شود برای جلوگیری از پوسیدگی باید سریع خشک شود، بنابراین بهترین زمان برای شستشوی فرش نیمه اول سال و ماه‌های گرم سال است. با سپردن فرش به قالیشویی دیگر استرس ناشی از تغییرات آب و هوایی را نخواهید داشت، زیرا فرش ها با ماشین های تمام اتوماتیک شسته می شوند.