چگونه می توان اگزما را به طور طبیعی درمان کرد (و چرا کرم های موضعی کار نمی کنند) – Baby Moonاگزما به عنوان درماتیت آتوپیک شناخته می شود و با بثورات تکه ای قرمز ، خشک و اغلب خارش دار مشخص می شود. یک رویکرد معمولی برای درمان اگزما ، کرم های موضعی است. با این حال ، بثورات خود یک مشکل واقعی نیست که باید برطرف شود. اگزما در واقع یک علامت خارجی اختلال عملکرد داخلی است. تنها راه برای درمان کامل علائم فرزند شما از بین بردن علت اصلی مشکل است.

این بدان معناست که تنها راه م effectiveثر برای درمان اگزما این است که از داخل به بیرون بروید.

رویکرد دو طرفه

رویکرد مناسب برای بهبود اگزما باید شامل 2 جزء اصلی باشد.

خارجی: میکروبیوم پوست (اجتماع باکتری ها و سایر میکروب های ساکن در پوست) نقش مهمی در بروز اگزما دارد. محصولات موضعی اولین چیزی است که والدین دریافت می کنند ، و در حالی که می توانند به تسکین علائم کمک کنند ، علت اصلی را درمان نمی کنند.

درونی؛ داخلی: درمانهای موضعی تنها زمانی موثر هستند که بهبود داخلی آغاز شده باشد.

1. اجازه دهید ابتدا کرم های موضعی را بپوشانیم

توصیه های بسیار متفاوت برای کرم های اگزمای موضعی می تواند بسیار عالی به نظر برسد. وقتی به دنبال کرم موضعی هستید ، سعی کنید با انتخاب خود را دیوانه نکنید.

هیچ محصول موضعی دیگری که من دیده ام تسکین م effectiveثرتری نسبت به لانولین خالص دارویی ارائه نمی دهد. لانولین بهترین توصیه برای مادران شیرده با سینه های خشک و ترک خورده است و من نمی توانم این محصول را برای اگزما به اندازه کافی توصیه کنم. دارای سد محافظ و آبرسانی به پوست هر مشتری که توصیه می کنم آن را یک کرم معجزه گر نامیده است. در حالی که هیچ چیزی که در خارج از کشور استفاده می کنید یک درمان نیست ، لانولین می تواند حمایت موضعی فوق العاده ای را ارائه دهد که هنگام درمان داخلی اگزمای فرزند شما به حداقل رساندن ناراحتی کمک می کند.

فقط یک هشدار ، بسیار ضخیم ، چسبناک و مومی. اجازه ندهید لمس شما را از استفاده آزادانه از آن باز دارد. به من توصیه شد که یک ضخیم صبح ، قبل از خواب و بعد از حمام یا شنا استفاده کنم.

مارک توصیه شده من: لانولین

سایر محصولاتی که به حفظ رطوبت پوست کمک می کند

  • کره شی

  • کره کاکائو

  • روغن نارگیل

  • روغن جوجوبا

  • مانوکا بال

همه اینها با مزایای خود یک انتخاب عالی است. برخی از افراد متوجه می شوند که به تنهایی به خوبی کار می کنند ، اما بسیاری از افراد معمولاً از برخی ترکیبات سود می برند.

همچنین استفاده از آن بلافاصله بعد از حمام یا شنا برای بازگرداندن رطوبت به پوست فوق العاده است. شنا اغلب باعث تشدید اگزما می شود زیرا چربی های محافظ طبیعی را از پوست خارج می کند. برای جلوگیری از خشک شدن بیشتر پوست ، پیشنهاد می کنم قبل از شنا در آب کلر ، کرم لانولین را روی نقاط اگزما بمالید.

گیاه فوق العاده موفق خود ما

پسرم حساسیت غذایی ایجاد کرد که منجر به اگزما می شود ، و ما توانستیم با تمرکز بر مشکلات داخلی و خارجی ، تکه ها را فقط در دو ماه درمان کنیم.

پس از حمام ، با 1 قطره روغن اسطوخودوس مخلوط با 1 قاشق چایخوری روغن نارگیل ارگانیک موفقیت فوق العاده ای کسب کردیم. منتظر بمانید تا روغن کمی خیس شود (5-10 دقیقه) ، سپس لانولین درجه دارویی را بمالید تا رطوبت را روی پوست “ببندد”.

مارک توصیه شده من: doTERRA اسطوخودوس و روغن نارگیل ارگانیک

کرم های محلی برای پیشگیری

هنگام درمان اگزما ، میکروبیوم پوست نیاز به حمایت و تغذیه دارد. با این حال ، یکی از بزرگترین نگرانی ها در مورد موضعی ترین کرم ها این است که مواد نگهدارنده موجود در آنها باکتری های مفید را از بین می برد ، حتی در کرم هایی که به طور خاص برای درمان اگزما فروخته می شوند.

ژله نفت ، وازلین ، آکوافور (همچنین به عنوان روغن معدنی یا پارافین شناخته می شود)

  • این محصول جانبی تصفیه روغن است که حاوی ترکیباتی است که برای سلامتی فرزند شما مضر است. جالب تر اینکه ، این می تواند باعث تجزیه کلاژن شود ، که برعکس چیزی است که همه افراد مبتلا به اگزما برای دستیابی به آن تلاش می کنند.

کرم استروئیدی ، کرم هیدروکورتیزون

مراقبت های پوستی ایمن پیدا کنید

2. نحوه بهبود داخلی

حقیقت این است که بسیاری از محصولات موضعی مختلف به احتمال زیاد به کاهش علائم خارجی کمک می کنند. هیچ چیز کمک نمی کند اما اگزمای فرزند شما را از داخل به طور کامل بهبود بخشد.

دیدگاهتان را بنویسید