چگونه رکود را ثابت کنید تمرین کاهش وزن خود را


– توسط کارول کلارک، MSN، RN

رکود اقتصادی یا نه، تسلیم شدن در برابر تمام منفی‌هایی که در اخبار و بحث‌های روزمره می‌شنوید آسان است. داشتن پایه و عادات قوی برای یک کسب و کار سالم (مشابه زندگی سالم) راه های عالی برای اثبات رکود کاهش وزن است.

در حالی که روندها برای پیش بینی و درک مهم هستند، داشتن پایه و عادات قوی که ثبات و رشد کسب و کار را تقویت می کند، توانایی شما را برای شکوفایی در مواقع عدم اطمینان ایجاد می کند. و حتی اگر هر از گاهی تسلیم افکار یا مکالمه تضعیف کننده شوید، این قدرت پایه و عادات ثابت شماست که موفقیت را پیش بینی می کند.

پاسخ های متداول متخصص کاهش وزن به رکود

کلمه “رکود اقتصادی” اغلب واکنش های سریع رایجی را توسط برخی از متخصصان کاهش وزن و صاحبان مشاغل در سایر صنایع ایجاد می کند، مانند:

 • تلاش های بازاریابی را کاهش دهید
 • حجم کمتر و انتظارات سودآوری
 • هر گونه برنامه توسعه خدمات، محصولات یا تیم خود را متوقف کنید
 • به جای کارهایی که می توانید انجام دهید تا مشتریان بیشتری را جذب کنید و به طور موثر خدمات رسانی کنید، روی کارهایی که «نمی توانید» انجام دهید تمرکز کنید.

در حالی که از بسیاری جهات منطقی است (بسته به موقعیت خاص شما)، این اقدامات به طور بالقوه می تواند منجر به نتیجه ناگوارتری نسبت به اقدامات جایگزین مهمی شود. تقویت موقعیت شما در بازار کاهش وزن در واقع، قرار دادن این اقدامات جایگزین به خوبی شما را در یک بازار بالا یا پایین قرار می دهد. همانطور که می دانید، در هر بازار نزولی، بیماری همه گیر یا «رکود»، مشاغلی وجود دارند که رشد و سود بیشتری را تجربه می کنند. این به این دلیل است که آنها می توانند بر پایه و اساس خود تکیه کنند و به عاداتی متمایل می شوند که تمرینی موفق و آینده ای سالم را ایجاد می کنند.

عادات برای کاهش وزن سالم در زمان های نامشخص

در حالی که مهارت ها و عادات زیادی وجود دارد که منجر به کسب و کار سالم می شود، در مواقع نامشخص، باید به طور خاص بر روی موارد ذکر شده در زیر تمرکز کنید – اغلب با چابکی سریع:

 1. ساده و ساده کنید: زمان‌های نامطمئن مانند رکود اقتصادی شما را مجبور می‌کند روی خدمات و محصولاتی که ارائه می‌دهید برای شما و بیمارانتان با ارزش‌تر تمرکز کنید. به طور خاص، تمرکز نه تنها بر آنچه مورد تقاضا است، بلکه بر آنچه ارائه می دهید که بیشترین سودآوری را برای تجارت شما ایجاد می کند. زمان خوبی برای افزودن پیچیدگی به کسب و کارتان نیست. مشخص کنید که چه چیزی بیشترین تأثیر را دارد و برای انجام کارهای بیشتر به ساده سازی فرآیند متمایل شوید. عمل جراحی? کاهش وزن پزشکی? خرده فروشی? یک چیز دیگر؟
 2. ایجاد ذخایر نقدی و سودهای آتی: برای هر کسب و کاری، رونق در اقتصاد رکود مستلزم ذخایر نقدی و سود قابل پیش بینی آینده است. این امر مستلزم به حداقل رساندن هزینه های غیر ضروری و در عین حال به حداکثر رساندن فعالیت های درآمدزا است. چند راه خاص برای انجام این کار عبارتند از:
  • از فرسایش بیمار اجتناب کنید: ببینید چگونه و چرا بیماران از شکاف های فرآیندهای جذب بیمار و مراقبت از بیمار شما می افتند. اصلاحاتی را انجام دهید تا پایگاه بیمار شما به طور مداوم در حال رشد باشد.
  • فعال کردن مجدد بیماران: ارزیابی کنید که چرا بیماران دیگر درگیر نیستند و از محصولات و خدمات شما استفاده نمی کنند. با آنها تماس بگیرید و مشارکت آنها را دوباره فعال کنید.
  • بخواهید ارجاعات: افراد مشغول هستند (بیماران موفق و سایر پزشکان ارجاع دهنده). بنابراین، ارجاع برای آنها مهم نیست. داستان های موفقیت را برجسته کنید و از درخواست ارجاع نترسید.
  • فروش متقابل / فروش متقابل: از اشتراک گذاری خدمات رایگان خود نترسید. اگر محصولات و خدمات فوق العاده خود را مخفی نگه دارید، به بیماران خود آسیب می رسانید.
  • روی امور مالی خود تمرکز کنید: چه هزینه هایی (شامل تیم) درآمد ایجاد می کند و کدام نه؟ چگونه می توانید هر موقعیت شغلی خود را به یک موقعیت درآمدزا (یا حداقل موقعیتی که شما و سایر تولیدکنندگان درآمد را کارآمدتر می کند) تبدیل کنید؟ به عنوان مثال، حتی مسئول پذیرش شما می تواند کارایی برنامه را به حداکثر برساند تا در وقت شما صرفه جویی کند و درخواست ها را به مشاوره و آینده تبدیل کند. درآمد.
 1. زمان خود را بهینه کنید: آیا شما یا تیمتان تا به حال پیگیری کرده اید که دقیقا چگونه وقت خود را سپری می کنید؟ اگر نه، می تواند چشم ها را بسیار باز کند. وقتی زمان خود را ردیابی می کنید، کارهای غیرضروری در حال انجام را کشف می کنید که می توانند حذف شوند و همچنین اتلاف وقت در تمرین شما. پس از شناخت، رویه‌های عملیاتی استاندارد ایجاد کنید که همه به آن دسترسی دارند تا همیشه چرخ را دوباره اختراع نکنید. به طور تصادفی، این امکان آموزش آسان تر تیم و توانایی عملکرد مستقل را فراهم می کند.
 2. سیستم های پول سازی را در تمرین خود ایجاد یا شفاف سازی کنید: این به بازاریابی شما، فرآیند فروش شما، سیستم مراقبت از بیمار و هر چیز دیگری مربوط می شود. جذب بیمار را با پیام‌ها/ایمیل‌ها/متون‌های بازاریابی واضح و سازگار ساده کنید، فرآیند فروش را آسان کنید و راحتی را فراهم کنید که بر نتایج مطلوب بیمار تمرکز دارد.

ایجاد یک پایه محکم برای تمرین کاهش وزن

همانطور که گفته شد، کسب و کار شما – درست مانند هر رابطه یا ساختمانی – به یک پایه قوی نیاز دارد. اگر نادیده گرفته شود، برای همه چیز آسان تر است که به طور بالقوه ترک بخورد و از هم بپاشد. پایه شما همچنین قدرت شناسایی و اجرای عادات ضروری ذکر شده در بالا را ایجاد می کند – رکود یا عدم رکود. یک پایه محکم نیاز دارد:

 • رهبری قوی با چشم انداز روشن
 • تیم با استعداد برای اجرای موفقیت آمیز چشم انداز
 • فرآیند برنامه ریزی استراتژیک ساده با شاخص های عملکرد کلیدی قابل اندازه گیری (برنامه شما، افراد مورد نیاز برای تحقق آن و فرآیندهایی که اقدامات آنها را هدایت می کند و نتایج را اندازه گیری می کند)
 • ارتباط مداوم از سوی رهبران و اعضای تیم به طور یکسان
 • روش‌های عملیاتی استاندارد/سیستم‌سازی ساده برای پیش‌بینی‌پذیری و کارایی بهتر
 • درک زمان ساخت/رشد و زمانی که باید مسیر خود را با ایجاد سیستم هایی برای تحقق آن متعادل و مستحکم کنید.

در حالی که هیچ کسب‌وکاری بی‌نقص نیست، ایجاد یک پایه قوی و داشتن عادات تجاری سالم به شما کمک می‌کند از زمان‌های نامشخص بازدارنده شوید و برای غلبه بر چالش‌های اجتناب‌ناپذیر مجهزتر شوید.