چگونه به طور عینی وب سایت تمرین کاهش وزن خود را برای عملکرد بهینه ارزیابی کنید


اگرچه مفید است، اما لازم نیست که یک وب مستر یا متخصص سئو باشید تا به طور عینی اثربخشی وب سایت خود را ارزیابی کنید. شما فقط باید بتوانید تعیین کنید که آیا وب سایت شما به شما کمک می کند تا به نتایج دلخواه خود برسید یا خیر و اگر نه، تغییرات لازم را اعمال کنید.

دلایل اصلی متخصصان کاهش وزن برای داشتن یک وب سایت، جذب بیماران جدید، ساده کردن مراقبت از بیمار با اسناد و ارتباطات دیجیتال، ارائه آموزش به بیمار و فروش محصولات و خدمات است. هدف اصلی برای بیشتر این است که با افزایش تعداد بیماران جدید، تمرین کاهش وزن خود را افزایش دهند.

برای به دست آوردن بیماران کاهش وزن جدید، مهم است که پنج مرحله مهم را که معمولاً قبل از تبدیل شدن به بیمار جدید شما طی می کنند، بشناسید. اینها شامل یافتن شما، یادگیری در مورد آنچه ارائه می دهید، دوست داشتن شما/آنچه ارائه می دهید، درک قدم بعدی و ادامه دادن در برداشتن گام بعدی است. بیماران آینده نگر بر اساس طرز فکر و احساس فوریت خود با سرعت خود پیش خواهند رفت. وب سایت شما راهی عالی برای تسهیل (حتی خودکارسازی) این فرآیند است. با این حال، همانطور که می توانید تصور کنید، پیچیده کردن هر مرحله آسان است یا بدتر از آن، پرداختن به یکی از مراحل را به طور کلی حذف کنید.

اکثر ممیزی های وب سایت شامل سه جزء است: بهینه سازی موتور جستجو (SEO)، تجربه کاربر (UX) و محتوای وب سایت، طراحی و دسترسی. این برای ارزیابی محتوا و همچنین عملکرد فنی است. برای اهداف این وبلاگ، ما در وهله اول به آخرین مؤلفه مهم با چند نکته یکپارچه برای دو مورد دیگر خواهیم پرداخت.

راهنمای حسابرسی وب سایت گام به گام تمرین کاهش وزن

۱. تجزیه و تحلیل وب سایت فعلی خود را مرور کنید

اگر هرگز تجزیه و تحلیل وب سایت خود را بررسی نکرده اید، اکنون زمان آن است که این داده ها را از گوگل دریافت کنید. به طور معمول، هر کسی که سایت شما را ساخته است، حساب Google Analytics شما را راه اندازی کرده و سایت شما را طوری بهینه کرده است که برای موتورهای جستجو دوستانه باشد. اگر نه، گوگل منابع رایگان زیادی برای تنظیم حساب شما دارد.۱ Google همچنین دوره های آنلاین رایگان دارد تا به شما کمک کند.۲

حساب Google Analytics شما مملو از اطلاعاتی است مانند تعداد بازدیدکنندگان سایت شما، از کجا آمده اند، مدت زمانی که در سایت شما مانده اند، چه صفحاتی بیشترین بازدید را داشته اند، کلمات کلیدی برتر جستجو شده و بسیاری موارد دیگر! این اطلاعات به شما در تلاش‌های ارگانیک (غیر پولی) و همچنین ترافیک پولی کمک می‌کند. شما باید این داده ها را ماهانه با مدیر وب سایت خود و/یا به طور مستقل بررسی کنید، داده های مهم را ردیابی کنید و روندها را شناسایی کنید تا بتوانید تلاش های بازاریابی ارگانیک و پولی خود و همچنین محتوای سایت خود را به طور مناسب اصلاح کنید.

۲. اصول سئو و نحوه ارتباط آن با محتوای شما را بدانید

بهینه سازی موتور جستجو (SEO) شامل تلاش هایی برای بهبود کیفیت و کمیت ترافیک وب سایت به سایت شما است. سئو را می توان یک هدف متحرک خسته کننده در نظر گرفت زیرا به نظر می رسد الگوریتم های موتورهای جستجو دائما در حال تغییر هستند. با این حال، یک قانون کلی خوب این است که ابتدا تلاش خود را بر روی مشتریان ایده آل خود و سپس برای موتورهای جستجو متمرکز کنید. این بدان معناست که بدانید چه کسی را بیشتر می‌خواهید به وب‌سایت خود جذب کنید، دقیقاً چه چیزی را می‌پرسند و دنبال آن می‌گردند، سپس به آن وعده با یک مسیر روشن برای برداشتن گام بعدی در فرآیند جذب بیمار خود (یعنی انتخاب کردن، آنلاین) عمل کنید. استعلام یا خرید مستقیم).

هنگامی که این کار را انجام دادید، می‌خواهید مطمئن شوید که اکثر پست‌های رسانه‌های اجتماعی و سایر رسانه‌های عمومی که ایجاد می‌کنید یا بخشی از آن هستند، مانند مصاحبه‌ها، ویدئوها، حلقه‌ها، پادکست‌ها و تصاویر گرافیکی شامل کلمات کلیدی هستند که بیماران شما به دنبال آن هستند و مستقیماً به پلتفرم منحصر به فرد خود که متعلق به شما است – وب سایت شما پیوند دهید. وبلاگ ها راه عالی دیگری برای ارائه سئوی درون صفحه و بهبود رتبه بندی/جستجوی ارگانیک شما هستند.

۳. طراحی وب سایت و قابلیت دسترسی خود را به طور عینی بررسی کنید

وب‌سایت شما باید با رنگ‌ها/لوگوی شما علامت‌گذاری شود، اما مهم‌تر از آن، حرفه‌ای بودن و حرکت کردن آسان است. هنگامی که بیماران گیج یا غرق هستند، تمایلی به انجام هیچ اقدامی ندارند. وب سایت شما همچنین باید در دستگاه های تلفن همراه دوستانه باشد زیرا تا ۷۰ درصد از ترافیک وب در دستگاه های تلفن همراه انجام می شود.۳

برای بررسی هر صفحه از وب سایت خود از دید مصرف کننده وقت بگذارید. آیا می توانید آنچه را که به دنبال آن هستید پیدا کنید؟ آیا همه لینک ها کاربردی هستند؟ آیا طرح تمیزی است یا شلوغ؟ آیا گرافیک برجسته است؟ آیا عکس ها حرفه ای هستند؟ آیا خواندن اطلاعات آسان است یا بسیار “پزشکی”؟ از کسی که می‌شناسید که در این تمرین شرکت ندارد و نیازهای بیماران کاهش وزن ایده‌آل شما را می‌داند بخواهید همین کار را انجام دهد. خط آخر – شما می خواهید بیماران خود را جذب کنید، نه اینکه آنها را از برداشتن گام بعدی منصرف کنید.

۴. مطمئن شوید که این صفحات وب سایت مهم را دارید

گاهی اوقات کمتر، بیشتر است، بنابراین فکر نکنید که وب سایت شما باید صفحات زیادی را شامل شود. این زندگی شما را ساده می کند، توانایی بیمار را برای یافتن آنچه به دنبالش است ساده می کند و استراتژی بسیار بهتری نسبت به ایجاد صفحات وب است، زیرا این همان چیزی است که دیگران در سایت خود دارند. در اینجا برخی از صفحات وب سایت مهم وجود دارد که باید شامل شوند:

  • صفحه نخست: البته، شما یک صفحه اصلی دارید، اما آیا این اولین تاثیر فوق‌العاده را ایجاد می‌کند و آیا مشخص است که هدف اصلی شما در صفحه چیست؟ آیا می خواهید آنها با شما تماس بگیرند؟ دانلود منبع رایگان؟ برای خبرنامه خود ثبت نام کنید؟ تماشای وبینار؟ برای یک رویداد ثبت نام کنید؟ اگر به طور منظم خبرنامه های الکترونیکی ارسال می کنید، مطمئن شوید که راهی برای آنها فراهم کنید تا بتوانند ایمیل خود را وارد کنند تا بتوانید آنها را با اطلاعات / اخبار / دستور العمل های ارزشمند درگیر نگه دارید و به سمت بیمار شدن و / یا به اشتراک گذاری اطلاعات خود با دیگران حرکت کنید. .
  • صفحه “درباره”.: این یکی از پربازدیدترین صفحات در وب سایت ها است. این زمانی است برای به اشتراک گذاشتن اینکه چرا مطب خود را ایجاد کردید، اعتبار خود را، تجربه خود و آنچه از کمک به بیماران خود بیشتر لذت می برید. مطمئن شوید که اعضای کلیدی تیم و یک عکس دوستانه/حرفه ای از همه کسانی که در صفحه هایلایت شده اند را شامل کنید.
  • صفحه تماس: به افراد اجازه دهید درباره شما و خدمات شما پرس و جو کنند. مطمئن شوید که آن را به شکلی ساده درآورید و شامل راه‌های مختلفی برای ارتباط با شما مانند تلفن، ایمیل یا پیامک باشد.
  • صفحه(های) خدمات: از صفحه اصلی خود، می خواهید خدماتی را که ارائه می دهید برجسته کنید. می‌توانید پیمایش آسان را از یک نوار پیمایش بالا و/یا شاید سه کادر کنار هم در صفحه اصلی همراه با عکس و توضیح مختصری از خدمات اصلی خود که به همان صفحه در سایت شما پیوند می‌خورد، ارائه دهید. در صفحه از عکس های مناسب و توضیحات مختصر استفاده کنید. مزایای این سرویس را همراه با هرگونه اطلاعات اولیه در مورد نحوه شروع کار برجسته کنید (به عنوان مثال پیوند تماس با ما، تماس با دفتر خود، تماشای وبینار). این مکان عالی برای گنجاندن داستان های موفقیت نیز هست.
  • سوالات متداول: اگر بارها و بارها از شما سؤالات مشابهی پرسیده می شود، صفحه پرسش و پاسخ می تواند بسیار مفید باشد. همچنین می تواند به تلاش های سئو کمک کند. سوالات متداول را همراه با پاسخ مختصر فهرست کنید.

۵. اضافه کردن این ویژگی های اضافی را در نظر بگیرید

چند صفحه متداول دیگر که پزشکان کاهش وزن اغلب شامل می شوند عبارتند از:

  • صفحه توصیفات: به خصوص در زمینه کاهش وزن، توصیفات بیمار باید در سایت شما گنجانده شود. آنها را می توان به عنوان یک صفحه “داستان های موفقیت” جداگانه و/یا در صفحات خدمات و صفحه اصلی شما ادغام کرد. این نشان می دهد که بیماران شما و توانایی شما در کمک به بیماران خود برای رسیدن به اهداف خود یا فراتر از آنها.
  • صفحه فروش محصول (یا به فروشگاه الکترونیکی خود در نوار پیمایش بالای وب سایت خود پیوند دهید): این برای فروش مستقیم بسیار مفید است حتی اگر محصول و خدمات در دفتر شما تهیه شود.

اگر احساس نمی‌کنید که وب‌سایتتان به شما کمک می‌کند تا اهداف مورد نظرتان را برای داشتن یک هدف برآورده کنید یا از آن فراتر بروید، اولین قدم این است که حسابرسی انجام دهید. اغلب ممکن است برخی از اصلاحات ساده در قسمت جلویی و پشتی پیدا کنید که می تواند تفاوت بزرگی ایجاد کند! مانند هر چیز دیگری، معیارها مهم هستند، بنابراین بررسی معیارهای وب سایت شما نیز برای موفقیت بسیار مهم است.

منبع(ها):