چگونه با هوس مقابله کنیم، گرسنگی را کاهش دهیم و کمتر غذا بخوریم


مصرف فیبر را افزایش دهید

مصرف غذاهای غنی از فیبر می تواند به سرکوب گرسنگی کمک کند

مام مواد غذایی را می توان به موارد زیر تقسیم کرد:

چگالی پر روغن – آجیل و دانه ها، شیرینی های پرچرب، آب نبات، نوشابه، فست فودها، چیپس، گوشت های چرب و گوشت های فرآوری شده، پنیر، سس های خامه ای چگالی کم مصرف – سبزیجات کامل، میوه ها، غلات، حبوبات

برای موفقیت در کاهش وزن، باید با غذاهای کم مصرف دوست شوید. آنها را به BFF خود تبدیل کنید و بارها در روز (در هر وعده غذایی) با آنها برخورد کنید. این غذاها سرشار از فیبر و آب هستند و می توانند بیش از حد آن را به بدن می رساند.

به عنوان مثال، یک بطری ۱۲ اونس کوکاکولا معمولی ۱۵۰ گل با ۴۱ شکر گرم اضافه می شود و می تواند در چند دقیقه در بدن شما ناپدید شود. برای دریافت همان مقدار انرژی از هویج، باید ۶ عدد هویج متوسط ​​را خرد کنید که کمی طول می کشد و شما را سیر می کند.

یک مطالعه منتشر شده در Nutrition & Diabetes نشان می دهد که یک رژیم غذایی کامل گیاهی باعث کاهش وزن می شود که بیشتر به دلیل مصرف غذاهای پرکالری است.

دو نوع فیبر وجود دارد:

فیبر نامحلول – هضم نمی شود، مانند جارویی عمل می کند که مواد زائد را از روده بزرگ خارج می کند و مدفوع را حجیم می کند و شما را منظم نگه می دارد.

فیبر محلول – یا آب را جذب می کند و مانند آن می شود یا در آب حل می شود و به روده می رسد و در آنجا غذای می رود شما می شود. در هر صورت، فیبر فضا را اشغال می کند و شما را سیر نگه می دارد و از پرخوری می کند.

یکی دیگر از ترفندهای فیبر است که مقداری از آن را در دستگاه گوارش شما به هم متصل می کند و آنها را با خود می برد و در نتیجه آن را دفع می کند. بنابراین، شما تمام آنچه می خورید نیستید. شما چیزی را جذب می کنید که با فیبر بالا بخورید احتمالاً کم زحمت ترین فرصت برای «سوزاندن» اضافه است.