چوب بلغور جو دوسر سالم: بدون گلوتن


چوب بلغور جو دوسر

میله های بلغور جو دوسر پخته شده که خوشمزه تر از فروشگاه هستند و برای میان وعده ، شیرینی یا حتی صبحانه مناسب هستند. چه بگویم ، من عاشق یک میان وعده همه کاره هستم و بس. وقتی آنها را برطرف می کنم ، آنها خیلی سریع ناپدید می شوند و فقط دو نفر از ما اینجا زندگی می کنیم ، بنابراین می دانید آنها خوب هستند. پر از مربا بلوبری و جو دوسر ، طعم پوسیده تری نسبت به آنچه دارند دارند. این جو دوسر بلوبری با حداقل مواد اولیه ، یک کاسه و آماده در حدود یک ساعت ، یک غذای عالی برای لذت بردن است.

چوب بلغور جو دوسر

یکی از موارد مورد علاقه من در مورد این بلغور جو دوسر بلوبری ، تنوع آن است. اگر می خواهید آنها را گیاهخواری نگه دارید ، می توانید بدون هیچ مشکلی کره اضافه کرده و روغن وگان را جایگزین کنید. بعلاوه ، آنها به طور طبیعی فاقد گلوتن هستند ، بنابراین مطمئن شوید که از جو دوسر و جو دوسر بدون گلوتن استفاده می کنید.

عناصر

علاوه بر مواد ذکر شده در زیر ، به بیکینگ پودر و نمک نیز احتیاج دارید.

بلغور جو دوسر / جو دوسر: از جو دوسر و بلغور جو دوسر بدون گلوتن استفاده کنید تا مطمئن شوید فاقد گلوتن است. من عاشق برند Bob’s Red Mill برای جو و بلغور جو دوسر هستم.

شکر نارگیل / شکر قهوه ای: با خیال راحت از شکر نارگیل یا شکر قهوه ای برای این زغال اخته استفاده کنید.

کره: اگر می خواهید این چوب های خرد شده زغال اخته را گیاهی نگه دارید ، می توانید آنها را با روغن گیاهی دلخواه جایگزین کنید.

بلوبری: زغال اخته تازه یا یخ زده در اینجا کار می کند. اگر از یخ زده استفاده می کنید ، کمی از قبل ذوب کنید.

مربای بلوبری: من شخصاً این نوارها را با مقداری مربای زغال اخته به همراه زغال اخته ترجیح می دهم. مربا قوام بهتری می بخشد و این چوب های خرد شده را بیشتر گیر کرده است – بله ، لطفا!

آرد ریشه پیکان: مقداری آرد ریشه پیکان به غلیظ شدن مخلوط زغال اخته کمک می کند.

موارد را قرار دهید

چگونه انجامش بدهیم

تهیه این چوب های جو دوسر بلوبری سالم آسان تر نیست. تنها چیزی که نیاز دارید مواد اولیه ذکر شده و یک کاسه است.

ابتدا فر را روی 350 درجه فارنهایت گرم کنید.

سپس جو دوسر ، جو دوسر ، شکر نارگیل ، کره آب شده ، بیکینگ پودر و نمک را با هم مخلوط کنید. هنگامی که بین انگشتان خود فشار می دهید ، از یک کاردک برای مخلوط کردن استفاده کنید تا با هم مخلوط شوند.

یک تابه به ابعاد 8 8 8 را با کاغذ روغنی بچینید. مخلوط جو دوسر را در تابه بریزید ، حدود 1/2 تا 3/4 فنجان را کنار بگذارید تا پر شود و در یک کاسه کوچک کنار بگذارید. مخلوط بلغور جو دوسر را در ماهیتابه با دستان خود فشار دهید.

فشردن مخلوط جو دوسر در تابه

ظرف را با یک حوله کاغذی پاک کنید. حالا زغال اخته ، مربا ، آرد پیکان و بقیه شکر نارگیل را اضافه کنید. با قاشق یا کاردک مخلوط کنید.

میزان رطوبت در کاسه

مخلوط بلوبری را روی پوست بریزید و با پشت قاشق صاف کنید.

گیاهان را روی آن بریزید

زغال اخته را خرد کنید تا باقی مانده جو دو سر روی انگشتان شما چیده شود. کمی فضای خالی بگذارید تا همه چیز را کاملاً نپوشاند.

سقوط در بالا

در فر قرار دهید و به مدت 35-40 دقیقه بپزید تا قهوه ای طلایی شود.

قبل از جدا کردن و برش دادن ، اجازه دهید حدود یک ساعت کاملاً خنک شود.

چوب بلغور جو دوسر

چگونه میله های بلوبری خود را ذخیره کنید

هنگامی که چوب های جو دوسر کاملاً سرد و برش خوردند ، می توانید آنها را در یک محفظه محکم نگه دارید. می توانید آنها را یک یا دو روز روی پیشخوان بگذارید و سپس آنها را در ظرف در بسته به یخچال منتقل کنید.

یخ زدگی: می توانید آنها را چند ماه در فریزر نگه دارید (اگر بیشتر دوام آورد!). آنها را در یک کیسه زیپ پلاستیکی ، کاغذ روغنی یا ظرف در بسته ، بسته بندی شده در کاغذ روغنی یا فویل آلومینیومی نگهداری کنید.

چوب بلغور جو دوسر

جایگزین ها

 • کره: با خیال راحت از روغن گیاهی به جای آن استفاده کنید. روغن نارگیل ممکن است م workثر باشد ، اما ممکن است لازم باشد کمی کمتر از آن استفاده کنید تا چرب نشود. من آن را با تمام روغن نارگیل امتحان نکرده ام ، اما اگر امتحان کردید به من اطلاع دهید!
 • بلغور جو دوسر: آن را با آرد دیگری جایگزین کنید ، مانند آرد بادام ، آرد کامل یا آرد غلات کامل که خودش نیست.
 • شکر نارگیل: آن را با شکر قهوه ای روشن یا تیره جایگزین کنید.
 • مربای بلوبری: اگر می خواهید میوه ها را مخلوط کنید ، از مربا متفاوت استفاده کنید. می توانید از تمام بلوبری ها بگذرید و از آنها استفاده کنید ، اگرچه من ترجیح می دهم از مربا مخلوط با آنها استفاده کنم.
 • آرد ریشه پیکان: آن را با نشاسته ذرت جایگزین کنید ، این برای غلیظ شدن جدی آن است.
چوب بلغور جو دوسر

نکاتی برای تهیه بهترین جو دوسر بلوبری

 • قبل از خرد کردن چوب ها به صورت مربع ، آنها را کاملاً خنک کنید. این امر باعث می شود که آنها به درستی کنار هم قرار گیرند و به شما این امکان را می دهد که این چوب بلغور جو دوسر بلوبری کامل را تهیه کنید.
 • از میوه های مختلف استفاده کنید: آن را با مخلوط آلو ، گیلاس یا زغال اخته و توت سیاه امتحان کنید. یا چوب های تقسیم سیب من را امتحان کنید!

من این چوب های جو دوسر بلوبری را خیلی شیرین یا خیلی سیر کننده نمی دانم. می بینم که آنها را بیشتر به عنوان میان وعده دوست دارم تا صبحانه ، اما شما آن را دوست دارید!

چوب بلغور جو دوسر

سایر دستور العمل های آشپزی

اگر این بلغور جو دوسر بلوبری سالم را بپزید ، خوشحال می شوم از شما بشنوم. با خیال راحت مرا در اینستاگرام برچسب گذاری کنید و / یا نظر ، رتبه یا نظر خود را در زیر بگذارید.

این مقاله دارای پیوندهای متداول است ، بنابراین من می توانم بدون هیچ هزینه اضافی کمیسیون کمی برای شما دریافت کنم. من فقط محصولات و خدماتی را که شخصاً از آنها استفاده می کنم و دوست دارم به اشتراک می گذارم. افشای اینجا.

میله های جو دوسر جیمی بلوبری

این چوب بلغور جو دوسر بلوط یک میان وعده عالی است ، علاوه بر این فقط در یک کاسه آماده می شود و آماده سازی آن کمتر از یک ساعت طول می کشد.

دستورالعمل ها

 1. فر را با دمای 350 درجه فارنهایت (177 درجه سانتی گراد) گرم کنید.

 2. سپس جو دوسر ، جو دوسر ، شکر نارگیل ، کره آب شده ، بیکینگ پودر و نمک را با هم مخلوط کنید. وقتی بین انگشتان خود فشار می دهید ، از یک کاردک برای مخلوط کردن استفاده کنید تا با هم مخلوط شوند.

 3. یک تابه به ابعاد 8 8 8 را با کاغذ روغنی بچینید. مخلوط جو دوسر را در تابه بریزید ، حدود 1/2 تا 3/4 فنجان را کنار بگذارید تا پر شود و در یک کاسه کوچک کنار بگذارید. مخلوط بلغور جو دوسر را در ماهیتابه با دستان خود فشار دهید.

 4. کاسه را با جو دوسر با کمی حوله کاغذی پاک کنید. حالا زغال اخته ، مربا ، آرد پیکان و شکر نارگیل را اضافه کنید. با قاشق یا کاردک مخلوط کنید.

 5. مخلوط بلوبری را روی پوست بریزید و با پشت قاشق صاف کنید.

 6. زغال اخته را خرد کنید تا باقی مانده جو دو سر روی انگشتان شما چیده شود. کمی فضای خالی بگذارید تا همه چیز را کاملاً نپوشاند.

 7. در فر قرار دهید و به مدت 35-40 دقیقه بپزید تا قهوه ای طلایی شود. قبل از جدا کردن و برش دادن اجازه دهید تا کاملاً خنک شود. قبل از برش باید حداقل یک ساعت خنک شود.دیدگاهتان را بنویسید