چه کسی پشت قتل مجید عبدالباغی است؟به گزارش صدای ایران دیروز، مجید عبدالباغی برادر مالک متروپل آبادان جلوی پارکینگ خانه اش حمله افراد مسلح و در جریان تیراندازی جان باخت.

رسیدگی به این حادثه در دستور کار پلیس و مأموران قضایی قرار گرفت و در تحقیقات اولیه بررسی دوربین های مداربسته نشان داد عاملان جنایت با خودروی ساینا سفید رنگ در حال کمین به مجید عبدالباقی بوده و در نهایت وی را با شلیک گلوله به شهادت رساندند.

کارآگاهان پلیس آگاهی آبادان ۵ نفر از عاملان قتل مجید عبدالباگی را که طراحان و عاملان این جنایت بودند شناسایی و در یک عملیات غافلگیرانه ۵ مظنون و سلاح کلاشینکف و گیره کمربند استفاده شده در محل قتل دستگیر شدند. کشف شد.

بررسی ها نشان می دهد که عاملان قتل اجیر و دستور قتل مجید عبدالباغی بوده که تحقیقات در خصوص جزئیات این پرونده و افشای ابهامات ادامه دارد.

همچنین در ادامه تحقیقات مشخص شد فردی به نام شهرام د این افراد را برای کشتن برادر مالک متروپل اجیر کرده است. این فرد که از افراد مشهور و متمول آبادانی است به اتهام فرماندهی قتل همراه با اعترافات قاتلان اجیر شده دستگیر و تحت بازجویی قرار گرفت تا انگیزه وی از این جنایت مشخص شود.