چقدر طول می کشد تا ژل و چربی بدن روی گونه ها زده شود تا حجم به گونه ها داده شود؟


گونه های برجسته و فک های فرم دار از ویژگی های مطلوب و مطلوب صورت و زیبایی هستند. برخی از افراد دارای گونه های برجسته طبیعی و ذاتی هستند. با افزایش سن ، گونه ها به دلیل نازک شدن صورت و کاهش چربی زیر جلدی صاف و کوچکتر می شوند. بر گونه ها تأکید کنید تزریق ژل و تزریق روغن فرم صورت را می توان بهبود بخشید. ویژگی های متعادل صورت ، چهره ای جوان و زیبا را باز می گرداند.

گونه ها از ویژگی های بسیار مهم صورت هستند و با افزایش سن صاف می شوند. بر گونه ها تأکید و پف کنید تزریق ژل و تزریق روغن باعث بلند شدن سریع صورت و بهبود شکل قسمت های مختلف صورت می شود. در اولین مشاوره ، پزشک این فرایندها را به طور دقیق شرح می دهد. همچنین اهداف زیبایی شما را بررسی می کند تا به شما در انتخاب گزینه درمانی مناسب کمک کند. کلینیک تناسب اندام رازی تزریق ژل و تزریق چربی را برای برجسته و برجسته شدن گونه های کوچک و صاف ارائه می دهد. متخصصان ما علاوه بر اینکه می توانند ویژگی های صورت خود را تغییر داده و بهبود بخشند ، شکل کلی صورت شما را نیز در نظر می گیرند تا به نتایج طبیعی برسند.

برای اطلاعات بیشتر و یا تعیین وقت می توانید تماس بگیرید ۰۲۱۸۸۳۳۴۰۲۹ – ۰۲۱۸۸۳۳۳۲۵۹ – .. صدا زدن.

این روشها برای چه کسانی مناسب است؟


دلایل زیادی وجود دارد که چرا ممکن است فرد به فکر برجسته کردن گونه های خود با تزریق ژل و روغن باشد. فرد در تلاش است علائم پیری را از بین ببرد. با افزایش سن ، سلول های چربی شروع به تجزیه می کنند و به نظر می رسد فرو رفته و فرو رفته اند. همچنین می تواند باعث پف یا پف زیر چشم شود و کاهش خاصیت ارتجاعی پوست می تواند این اثر را تشدید کند. از طرف دیگر ، ممکن است به طور طبیعی احساس کنید گونه های شما کوچک و صاف هستند و سعی کنید ظاهر خود را در سنین جوانی بهبود بخشید. نکته دیگر این است که فرد سالم است و بیماریهای مزمن مانند بیماریهای خود ایمنی یا عفونت های پوستی ندارد. مانند گذشته ، برخی از بیماران تحت عمل جراحی زیبایی تهاجمی قرار می گیرند پروتز گونه آنها از این سوزن ها برای بررسی نتایج احتمالی این عمل های زیبایی استفاده می کنند.

روشهای غیر جراحی برای تأکید بر گونه ها


دو روش غیر جراحی برای تأکید و بزرگ شدن گونه ها وجود دارد. روش مناسب برای هر فرد بستگی به نتایج مورد نظر و مدت زمان بهبودی دارد. این روشها عبارتند از:

ژل روی گونه ها اعمال می شود

برای کسانی که تغییرات دائمی نمی خواهند و به دنبال راهی هستند تا به راحتی به آن عادت کنند ، تزریق ژل روش خوبی است. انواع مختلف ژل (فیلر) را می توان به گونه ها تزریق کرد. ژل گونه رایج ترین روش برای تأکید بر گونه است. میزان تزریق ژل در افراد مختلف متفاوت است و بستگی به حجم اولیه گونه و میزان بیرون زدگی مورد نظر دارد. همچنین روش هایی برای نگهداری طولانی مدت ژل ها وجود دارد که بهترین نتایج درمانی را در دراز مدت حفظ می کند.

ژل های پوستی تزریقی از چه ساخته شده اند و چگونه کار می کنند؟

ژل پرکننده پوست تزریقی از اسید هیالورونیک ساخته شده است – یک قند طبیعی که در بدن همه افراد یافت می شود. برای از بین بردن چین و چروک های ناخوشایند روی صورت ، این ژل به سطح پوست تزریق می شود تا بافت های اطراف را برجسته و حجم دهد.

نحوه تزریق ژل

برجسته سازی گونه با تزریق ژل در مطب پزشک به مدت حدود 30 دقیقه انجام می شود. برخلاف جراحی زیبایی ، این درمان نیازی به برش ندارد. پرکننده مایع یا ژل به نواحی از پیش تعیین شده در اطراف گونه تزریق می شود. سپس گونه ها ماساژ داده می شوند تا حالت طبیعی به خود بگیرند.

مراقبت بعد از تزریق

پس از تزریق ژل نیازی به بهبودی نیست ، بنابراین بیمار می تواند بلافاصله فعالیت های روزانه خود را از سر بگیرد. در 24 ساعت اول پس از تزریق ، بیمار باید از انجام تمرینات سنگین یا تابش نور خورشید خودداری کند.

چقدر طول می کشد تا نتایج را ببینید؟

بهترین مزیت تزریق ژل این است که نتایج فوری است. لازم به ذکر است که در چند روز آینده ، پوست به حالت عادی باز می گردد و در این مدت نتیجه نهایی قابل مشاهده است.

پایداری بیا دیگه

روشن شدن گونه با تزریق ژل می تواند تا 24 ماه دوام داشته باشد. البته به خاطر داشته باشید که شیوه زندگی فرد ، میزان اصلاح و حجم مورد نیاز و نوع پوست بر مدت زمان نتایج این درمان تأثیر می گذارد.

تزریق ژل در دوران بارداری و شیردهی

اگرچه هیچ مطالعه خاصی نشان نداده است که استفاده از ژل یا فیلرهای پوستی در دوران بارداری یا شیردهی می تواند خطرناک باشد ، اما پزشکان محتاط هستند و تا پایان دوران شیردهی بیمار را درمان نمی کنند.

این روش چه عوارضی دارد؟

عوارض جانبی شایع تزریق ژل شامل تورم موقت و کبودی خفیف در ناحیه تحت درمان است. متخصصان آسپرین ، ایبوپروفن ، روغن ماهی و … را برای همه بیماران تجویز می کنند. روشهای تزریق نادرست یا استفاده بیش از حد از مواد توسط یک تزریق کننده بی تجربه می تواند منجر به نتایج ناخوشایند و ظاهر غیر طبیعی گونه ها شود. بنابراین ، انتخاب یک متخصص با تجربه بسیار مهم است.

هزینه تزریق ژل چقدر است؟

هزینه تزریق ژل بستگی به مقدار ژل مورد استفاده در هر جلسه و ناحیه درمان دارد. هر بیمار ویژگی های خاص خود را دارد و مقدار و نوع ژل برای هر بیمار متفاوت است. این نکات در اولین مشاوره با متخصص ارزیابی می شود. یک برنامه درمانی برای هر بیمار تهیه می شود و هزینه ها در این جلسه در نظر گرفته می شود.

تزریق چربی گونه

تزریق چربی از بدن خود بیمار (تزریق چربی) می تواند راه خوبی برای افرادی باشد که می خواهند حجم از دست رفته صورت را بازیابی کنند. افرادی که از این روش استفاده می کنند باید از سلامت کامل برخوردار بوده و دارای چربی کافی برای انتقال و تزریق به گونه ها باشند. زنان و مردان را می توان با لیپوساکشن درمان کرد. در حالی که افراد مسن به احتمال زیاد این کار را برای بازگرداندن حجم و چربی صورت و گونه ها انجام می دهند ، همه افراد در هر سنی که از شکل گونه های خود راضی هستند نمی توانند از آن استفاده کنند. در صورت انجام صحیح تزریق چربی با شکم می توان بسیار موفق عمل کرد.

مزایای این روش

تزریق روغن به پر و سفت شدن گونه ها کمک می کند. این باعث تغییر نسبت اجزای صورت و ایجاد تناسب بهتر بین آنها می شود. این روش مزایای زیادی دارد برای مثال این روش چندان تهاجمی نیست و استفاده از روغنهای خود استخراج کننده نتیجه را بسیار طبیعی می کند.

چگونه با تزریق روغن بر گونه ها تأکید کنیم

تزریق چربی یک درمان سرپایی است. پس از این درمان ، بیمار می تواند بلافاصله به خانه بازگردد:

بزرگ کردن گونه با استفاده از چربی بدن یک فرآیند بسیار ساده است ، اگرچه به مهارت و تجربه زیادی نیاز دارد:

  • مرحله 1: از بیهوشی استفاده کنید – برای شروع ، ناحیه صورت با بی حسی موضعی بیهوش می شود.
  • مرحله 2: روغن را بردارید – سپس روغنهای ضروری را برای برجسته کردن بمالید تزریق چربی می گیرند. این چربی می تواند از ران ، شکم یا لگن بیرون بیاید.
  • مرحله 3: فرآوری روغن – روغن استخراج شده سپس پردازش می شود. این به منظور جدا کردن و حذف سلولهای چربی از سایر مایعات بدن است.
  • مرحله 4: تزریق – سلول های چربی سپس به گونه ها تزریق می شوند.

اگر این تزریق به درستی و متناسب انجام شود ، نتایج ظاهری جوان و جذاب را شامل می شود.

مرمت

پس از استفاده از روغن روی گونه ها ، ممکن است فرد در ناحیه ای که روغن برداشته می شود کمی تورم ، قرمزی و کبودی را تجربه کند. این موارد ممکن است پس از 1-7 روز ناپدید شوند. بانداژ (بانداژ فشاری) روی صورت اعمال می شود و بیمار باید آن را به مدت یک هفته تحمل کند. انجام آن ممکن است کمی دردناک باشد ، اما خیلی سخت نیست. متخصص ممکن است برای بیمار مسکن تجویز کند یا توصیه کند که بیمار بعد از درمان از تایلنول استفاده کند.

نتایج

در ابتدا ممکن است چربی و استرس زیادی را احساس کنیم ، اما معمولاً طی 3-4 ماه این میزان کاهش می یابد و در پایان این دوره ، بیمار نتایج واقعی درمان را مشاهده می کند. حجم باقیمانده تا چهار ماه گفته می شود که نتیجه سلولهای چربی طولانی مدت (دائمی) است.

عوارض تزریق چربی

یکی از بحث برانگیزترین موضوعات مربوط به تزریق چربی به گونه ها ، جذب مجدد چربی در بدن است. برخی از این موارد دوباره وارد بدن می شوند.

اگر این مقدار معمولاً کافی است و مطمئن هستید که از نتیجه راضی خواهید بود ، فقط بخشی از آن دائمی می ماند. روشهای جدید و جدید پایدارتر هستند.

سایر مشکلات احتمالی شامل تورم و سفت شدن روغن تزریق شده است. بافت چربی می تواند باعث درد و ناراحتی شود. همچنین خطر ایجاد کیست در محل تزریق وجود دارد.

تزریق روغن گونه چقدر است؟

هزینه تزریق روغن متفاوت است. تجربه و شهرت پزشک متخصص و همچنین محل آن می تواند بر هزینه این درمان تأثیر بگذارد. می توانید در مورد هزینه این تزریق با پزشک خود صحبت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید