چرا ما تولد در خانه را انتخاب کردیم – سلامتی در یک تغذیه مجرد


همانطور که در داستان تولد امری نوشتم ، تصمیم گرفتیم که برای او در خانه زایمان کنیم. این تصمیم پس از تحقیقات فراوان گرفته شد ، بنابراین می خواستم دلایلی را بیان کنم که چرا زایمان در خانه تصمیم درستی برای خانواده ما است (بسیار مهم – زیرا معتقدم که زایمان در خانه قطعاً تصمیم درست برای همه نیست!)

دلایل اصلی اینکه چرا زایمان خانگی برای ما مناسب است:

  1. کووید (اگرچه فکر نمی کنم الان به هیچ وجه متولد شوم!)
  2. مداخلات / سیاست های بیمارستان
  3. ریسک کم
  4. کیفیت مراقبت با تیمی از ماماها
  5. تولد در آسایش خانه ما
  6. خدمات پس از زایمان

کووید

من در آغاز همه گیری کووید متوجه شدم که من با امری باردار هستم. اگر درست فکر می کردم ، اگر هنوز در خانه بد بود ، به زایمان در خانه فکر می کردم ، دوباره مراقبت های دوران بارداری را در کوه اوبرن در کمبریج شروع کردم ، زیرا فکر می کردم همه چیز قبل از زایمان به حالت عادی باز می گردد. ماه نوامبر (متأسفانه اینطور نبود!) به طور کلی ، من با مدی در کوه اوبرن برای مراقبت ها / زایمان قبل از زایمان تجربه فوق العاده ای داشتم و آنها بیمه ما را گرفتند.

مداخلات / سیاست های بیمارستان

اما همه چیز از ابتدا متفاوت به نظر می رسید. قرارها هر 4-8 هفته یکبار به جای برنامه معمول تر توزیع می شد ، جلسات کوتاهتر به نظر می رسید و باید اقدامات بیشتری برای رساندن من به بیمارستان انجام می شد و من نگران این بودم که زایمان چگونه پیش می رود. به سیاست بیمارستان به طور مداوم در حال تغییر بود زیرا اجازه می داد از یک یا دو نفر حمایت شود (و برای من بسیار مهم بود که اریک و دولا را در آنجا داشته باشم) ، در بدو ورود از نظر کووید آزمایش شوند ، در ماسک کار کنند و اگر به دلایلی آزمایش مثبت انجام شد ، تغذیه با این تفاوت که به شما توصیه می شود حداقل 6 پا از نوزاد خود فاصله داشته باشید.

من حدود 20 هفته داشتم و سونوگرافی انجام دادم که نشان می داد همه چیز خوب است ، این بار به این فکر کردم که چه تجربه ای را برای تولدم می خواهم. بسیاری از سیاست های بیمارستان (یا کسانی که از ظاهر آنها در ماه نوامبر مطمئن نیستند) واقعاً مرا اذیت کردند و من شروع کردم به این سوال که آیا بیمارستان بهترین مکان برای تحویل امری است. تصمیم گرفتم در مورد زایمان در خانه تحقیق کنم و با گروه های مختلف تولد در خانه مذاکره / مصاحبه کنم. این تفاوت بزرگی ایجاد کرد – هنگامی که ما توانستیم با اریک درباره چند ماما صحبت کنیم و از آنها همه ترسناک را بپرسیم / سوالات نوع “چه می شد” (بسیار مهم!) ما تصمیم گرفتیم اگر تصمیم بگیریم در خانه زایمان کنیم این احساس را خواهیم داشت. به در این تصمیم راحت است

سرانجام تا انتصاب 28 هفته ای قبل از تولد من برای انجام این انتقال ادامه داشت. من به طور فزاینده ای از جلسات گسترده ، ناتوانی اریک در رسیدن به هر چیزی (به جز سونوگرافی) و فشارهایی که از مداخلات قبل از تولد / نوزاد دریافت می کردم ، ناامید شده بودم. بعد از اینکه بیمارستان را برای قرار ملاقات ترک کردم ، بدون شک می دانستیم که می خواهم در خانه با تیمی از ماماها زایمان کنم.

ریسک کم

من همچنین در آن جلسه با OB صحبت کردم و او گفت که من یک کاندید عالی برای زایمان خانگی هستم ، با توجه به اینکه در معرض خطر کم بودم ، قبلاً بدون عارضه زایمان طبیعی داشتم و برای اولین بار دارو مصرف نکردم. من از دریافت نعمت او خوشحال بودم و حدود 36 هفته پیش تصمیم گرفتیم “در صورت خم شدن نوزاد” در بیمارستان قرار ملاقات بگذاریم (اما من به این دلیل به این دلیل که می دانستیم سر امری پایین است ، به این جلسه نرفتم). همچنین ، اگر مجبور بودم در بدو تولد در بیمارستان بستری شوم ، می توانم به کوه اوبرن برگردم.

کیفیت مراقبت های دوران بارداری

زمانی که به مراقبت های زایمان در خانه روی آوردم ، تفاوت ها فوراً بوجود آمد. اریک توانست در جلساتی (حداقل در ابتدا) شرکت کند که بار دیگر او را در تیم / روند احساس کرد. ملاقات ها حداقل یک ساعت طول کشید و شامل سلامت روان ، برنامه ریزی بعد از زایمان ، سلامت و تغذیه و موارد دیگر بود. پوشش جامع تر بود. علاوه بر عمه اصلی ، با خاله های دیگر تیم نیز رابطه بسیار خوبی دارم. دوره تولد / پس از زایمان

در آسایش خانه ما متولد شدیم

گروه تولد خانگی که من با آنها رفتم یک پرستار دارای مجوز Embrace Mama است ، بنابراین آنها تجربه ای به عنوان پرستار و ماما دارند ، که باعث شد احساس امنیت بسیار کنم. همانطور که گفتم ، ما در مورد تمام سوالات من و “بدترین سناریو” انتقال به بیمارستان بحث کردیم. تا آمدن امری ، من کاملا مطمئن بودم و برای هماهنگی هایمان آماده بودم. ما می دانستیم که NICU در صورت انتقال غیر اضطراری ، در صورت نیاز به انتقال “فوری” بیشتر (بیمارستان محلی من تنها 5 دقیقه فاصله دارد) و اگر امری مجبور به ترک خواهد بود ، کجا خواهد بود. من همچنین دوست داشتم که تیم ماماهای من ذهنیت “زایمان یا سینه” در خانه نداشته باشد – تا زمانی که همه چیز امن باشد ، ما به زایمان خود در خانه ادامه می دهیم و آنها به دنبال “زرد” بودند. پرچم ، پرچم قرمز منتظر نیست

ما همچنین زمان زیادی برای بررسی اینکه آیا خانه ما برای تولد آماده است ، داشتیم. مادرم لیستی از همه چیزهایی را که به آن نیاز داشتم به من داد و ما از قبل راه اندازی وان را تمرین کردیم تا مطمئن شویم که همه ما در رابطه صحیح هستیم (متأسفانه من فرصتی برای استفاده از آن نداشتم زیرا خیلی سریع اتفاق افتاد!)

خدمات پس از زایمان

من قبلاً کل داستان تولد امری را نوشته ام ، اما یکی از قسمت های مورد علاقه من برای زایمان در خانه مراقبت بعد از زایمان است. در شب تولد ، ماما حدود پنج ساعت بماند ، همه چیز را تمیز کرد و مطمئن شد که زمان و مکان خود را در اختیار داریم در حالی که من و امری حضور داشتیم ، سپس در 1 روز ، 3 روز ، 7 روز ، 2 هفته و 6 ملاقات کردیم. روزها. هفته ها در آسایش خانه ما من به تازگی آخرین ملاقاتمان را به پایان رسانده ام و متاسفم که تمام شد! اما ما روابط فوق العاده ای داریم و مطمئنم اگر در آینده اتفاقی بیفتد به تیم می رسم.

لطفاً در صورت داشتن هرگونه سوال اضافی در مورد زایمان خانگی با ما تماس بگیرید!

دیدگاهتان را بنویسید