چرا باید هر روز غذا بخورم؟


بله، می دانم که به این دلیل است که من انسان هستم و اگر مقدار معینی «چند بار در روز بخوریم» و «غذاهای متنوع بخوریم» بهتر عمل می کنیم. اما آن ناامید من الان داخل هستم و دارم نفس میکشم پس باهاش ​​کنار بیای.

من می دانم که تجربه من در مورد این بیماری همه گیر واقعاً خوب بوده است. ما یک خانه در حومه شهر داریم. می‌توانیم بلافاصله بدون برخورد با افراد دیگر از خانه خارج شویم. یک برنامه نویس دفتری برای کار دارد – در واقع همه ما یک میز داریم. به علاوه فضاهای دیگر! و یک آشپزخانه بزرگ! به علاوه شوهرم عاشق آشپزی است!

این “رستوران نرفتن” است که من را ناامید می کند. برنامه ریزی و پخت غذا بیشتر به عنوان یک فرآیند جدید شروع شد، اما اکنون “امروز چه می خوریم؟” سوال این است که… من بیش از ۵۰ سال دارم و از تلاش برای کشف آن خسته شده ام. اگر به حال خودم رها شود، احتمالاً با هوموس (در بسته های جداگانه)، آجیل (برای قاشق های هوموس)، موز و پنیر زندگی می کنم. یا غذاهای منجمد و کوکی ها این مشکلی است که بعد از آمبولی ریه به خوبی به من کمک کرده است. اما این واقعا برای رشد کافی نیست.

در واقع وقتی گیاهان بیشتری می خورم و تنوع بیشتری دارم، احساس بهتری دارم. این هفته کمی اسفناج گرفتم با این ایده که حداقل دو سالاد درست کنم. از طرف دیگر، من یک سالاد اسفناج را به رامن اضافه کردم (به همراه ماهی تن و پیاز سبز). امروز یک کاسه بزرگ برداشتم و چند فنجان اسفناج، پنیر رنده شده، تکه‌های بیکن و سس سالاد ریختم. طعم خوبش کمی تحت تاثیر قرار گرفتم و سریع تونستم کنار هم بذارمش.

این روزها چه راهکارهای غذایی دارید؟

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر