“چرا باید برگردم دکتر؟”


بیمارانی که به تازگی سلامت طبیعی خود را آغاز کرده اند ممکن است کمی مشکل باشد. من می توانم این را با عشق و احترام بگویم ، زیرا سالها پیش من مانند یک بیمار جدید بودم. من در یک “مدل پزشکی” بزرگ شدم که در آن هر گونه علامت نامطلوب بود و باید بلافاصله با آخرین دارو حذف می شد. من به مفهوم “بهبود سریع” ، “قرص برای هر بیمار” وابسته بودم.

وقتی برای اولین بار به عنوان یک متخصص کایروپراکتیک شروع به کار کردم ، چند داستان شگفت انگیز از افرادی که می شناختم و قبل از من بیماران خوشحال بودند ، شنیده بودم و انتظار داشتم تجربه معجزه آسای خودم را داشته باشم. اگرچه بعد از اولین اصلاح خود کمی بهتر شدم ، اما طولی نکشید که فهمیدم که بلافاصله هر مشکلی را حل نمی کند.

می توانستم به بطری های قرص برگردم تا به من کمک کند کمی متفاوت باشم ، اما همان جا آویزان شدم. همه داستانهای بیماران دیگر باید واقعیت داشته باشد. شاید من اشتباه کردم؟ اگر عوامل دیگری وجود داشت که من از آنها بی اطلاع بودم؟ گیج شدم.

زمان زیادی از آن زمان گذشته است ، و من هنوز هم چنین چیزی را تقریباً هر روز در بین بیمارانم مشاهده می کنم ، از جمله بیش از 15 سال آموزش و تجربه بالینی.

یکی از عبارات کلی که می خواهم مقایسه کنم ، جمله ای است که یکی گفت:

“دکتر خوب کاری کن! من یک ماه دیگر می روم!”

یا مورد علاقه من:

“چرا باید برگردم؟ نمی توانی آن را برطرف کنی؟ آیا تعمیر نمی تواند متوقف شود؟”

باز هم ، من این اظهارات را در زمینه یک مدل پزشکی سریع در حال پیشرفت درک می کنم. ما می خواهیم کاری انجام دهیم و آن را در اسرع وقت به پایان برسانیم تا بتوانیم به زندگی عادی خود بازگردیم. ما می خواهیم شخص دیگری هزینه آن را بپردازد!

اما سپس باید با پرسیدن س questionsالات تفکر انتقادی آن را از بین ببرم.

“من می خواهم به شما یک راه حل دائمی بدهم ، اما اجازه دهید این را از شما بپرسم: آیا به مکانیکی اعتماد دارید که ادعا می کند می تواند ماشین شما را آنقدر خوب تنظیم کند که هرگز نیازی به سرویس نداشته باشید؟”

یا می توانم بپرسم:

“آیا می توانید دندانهای خود را آنقدر خوب مسواک کنید که مجبور نباشید دوباره آنها را مسواک کنید؟”

“آیا می توانید یک غذای مقوی و مغذی بخورید که دیگر نیازی به خوردن آن نداشته باشید؟”

“آیا می توانید خانه خود را تمیز کنید تا دوباره کثیف نشود؟”

در واقع سلامتی نیاز به کار دارد. برای به دست آوردن بهترین نتایج ، ما باید به طور مداوم کار درست را انجام دهیم. سلامتی اتفاقی نیست و فقط برای “خوش شانس ها” نیست. این نتیجه طبیعی زندگی به شیوه ای است که مناسب بدن طبیعی ما باشد.

پس از سالها تجربه و هزاران بیمار ، برای من واضح است که مهمترین اقداماتی که از سلامت حمایت می کند ، تغذیه مناسب و حفظ عملکرد کامل سیستم عصبی است. اگرچه چندین استراتژی از این رویکردها استفاده می کنند ، اما قابل اطمینان ترین و کاربردی ترین آنها تست پاسخ دهی تغذیه (با استفاده از اصول تغذیه ای دکتر وستون A. پرایس و دکتر رویال لی) و مراقبت های کایروپراکتیک است. شما باید بسیاری از ویژگیهای مثبت شیوه زندگی دیگر را نیز شامل شوید ، اما ابتدا این دو قطعه بدون اینکه در جای خود قرار داشته باشند بی تاثیر خواهند بود.

این اندیشه ساده اما عمیق انگیزه کتابچه آموزش بیماری من بود شب قبل از سلامتیبه برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اینکه چگونه این استراتژی ها می توانند به شما و خانواده شما کمک کنند ، با پزشک محلی خود تماس بگیرید و همین امروز شروع کنید.

سالها پیش بهترین زمان برای کار روی سلامتی شما بود. دومین زمان مناسب اکنون است. سرانجام ، چقدر تلاش می کنید تا زمانی که به سلامت مورد نظر خود رسیدید در آن حالت بمانید؟

تصویر از ockStock / Wavebreakmedia.

دکتر. دیوید کولوفسکی

دکتر. دیوید کولوفسکی یک متخصص کایروپراکتیک ، سخنران و نویسنده در لاولند ، کلرادو است. جزوه اش شب قبل از سلامتی خواندن بینش های خوبی در مورد سلامت طبیعی پیر و جوان دارد. دکتر کلوفسکی مأموریت خود را اینگونه توصیف می کند که به مردم کمک می کند تا با دیدن تصویر بزرگتر ، سوالات بهتری بپرسند. می توانید آن را در Inside Health پیدا کنید.

دکتر. محصولات دیوید کولوفسکی

شب قبل از سلامتیدیدگاهتان را بنویسید