پیش نویس بودجه شورای انتقالی ملی به بیرون درز کرد و سر و صدا ایجاد کردتاریخ انتشار:

اسنادی که بودجه آن را حدود 9 میلیارد فرانک CFA تخمین می زنند در روز پنجشنبه 14 اکتبر به رسانه های محلی فاش شد. 93 عضو در 5 اکتبر منصوب شدند و وظایف بسیار دشواری از جمله بررسی پیش نویس قانون اساسی جدید کشور را بر عهده خواهند داشت. اگر این نشت ها باعث واکنش شدید در شبکه های اجتماعی شود ، در شورای انتقالی ملی (CNT) ، ما بیشتر سنجیده می شویم.

با خبرنگار ما در Ndjamena ، اورلی باززارا-کیبانگولا

در قلب بحث سه افزوده به پیش نویس بودجه CNT وجود دارد. حقوق مشاوران در آنجا و همچنین مربوط به خرید تجهیزات رایانه ای و وسایل نقلیه است. هزینه های 2021 حدود 9 میلیارد فرانک CFA برآورد شده است.

برای بسیاری از کاربران اینترنت ، بودجه زیاد در نظر گرفته می شود. برخی هزینه دستگاه های فتوکپی را بیش از 18 میلیون فرانک CFA تخمین می زنند. صالح کبزابو ، رئیس UNDR در توییتر صحبت کرد. یک شرکت سرقت در فضای باز واقعی است ».

س aboutالاتی در مورد صحت اسناد وجود دارد. در نیمه دوچرخه ، بسیاری نمی پرسند. با این حال ، آنها می گویند که این یک پروژه است و این اسناد باید قبل از رای گیری در صحن علنی از دفتر رئیس جمهور هارون کبادی و یک کمیته عبور کنند.

« اینها جزوات هستند برای مهامت کنا بادی ، نایب رئیس سابق گروه پارلمانی MPS و کوئستور فعلی. او مدعی است که این مکمل ها تحت پوشش نیستند و بنابراین هیچ ارزشی ندارند. به گفته وی ، در مورد بودجه تقریباً بحث نشده است.

دیدگاهتان را بنویسید