پیام مهم سردار سلامی به حادثه تروریستی زاهدانگزارش کردن صدای ایرانبه نقل از سپاه نیوز; متن پیام سرلشکر سلامی فرمانده کل سپاه به شرح زیر است:

شهادت مظلومانه پاسدار و بسیج سردار رشید اسلام سید حمیدرضا هاشمی (معاون اطلاعات سپاه سلمان استان سیستان و بلوچستان) و همرزم شهیدش محمدامین آذر شکر. سعید برهان زهی ریگی اینجانب میدان پرافتخار دفاع از امنیت و آرامش مردم زاهدان را به رهبر کبیر انقلاب اسلامی، مردم شریف انقلاب اسلامی و مجاهدان ایران اسلامی بویژه خانواده معظم ایشان تبریک و تهنیت عرض می نمایم.

این شهدای والامقام به ویژه سردار دلیر و پاک هاشمی عمر با برکت خود را وقف خدمت صادقانه و عاشقانه به ملت و کشور اسلامی به ویژه استان قدیم سیستان و بلوچستان و حفظ امنیت و آرامش مردم کردند. مردم این منطقه که پرتوی از درخشش و شکوه و عظمت است. جاودانه خواهد ماند و راهنمای نسل های آینده استان و ایران عزیز است.

به هوش، هوشیاری، بردباری و بصیرت مثال زدنی یکایک زاهدان مؤمن که همواره پیرو سیره پیامبر اعظم (ص) و پاسدار وحدت، برادری و همگرایی مذاهب اسلامی هستند، درود می‌فرستم و همکاری و همراهی آنان را با حضرت معصومه (س) درود می‌فرستم. حافظان امنیت و نظم جامعه. در لحظات حساس پس از حادثه تلخ و ناگوار اخیر که دستان کثیف سران رژیم سلطه و استکبار به ویژه حاکمان رژیم تروریستی آمریکا و دولت جعلی و جنایتکار صهیونیستی در فرماندهی این رژیم به چشم می خورد. تروریست های تجزیه طلب و بازماندگان گروه خائن، شرور و تروریستی عبدالمالک ریگی. متواضعانه از شما تشکر و قدردانی می کنم.

مرزبانان واقعی ایران اسلامی در منطقه راهبردی جنوب شرق در واقع شما مرزنشینان عزیز بلوچ و سیستانی هستید که ماموران امنیتی شما با حمایت شما ضربات مهلک و ویرانگر را به اردوگاه شیطان و جلاد و تروریست های خون آشام وارد می کنند. در این سرزمین

انتقام خون شهدای ارتش و بسیج و مردم قربانی جنایت جمعه سیاه زاهدان شیده را در دستور کار خود می دانیم و به مردم صبور و نجیب این استان اطمینان می دهیم که راه سردار سرفراز، شهید حمیدرضا هاشمی و سایر شهدا در مقابله ایثارگرانه و مستمر با توطئه های استکبار جهانی و تروریست های مزدور مزدور خواهد خوابید. توسط سرویس های امنیتی خارجی تا مرز شهادت ادامه خواهد داشت.

در پایان تاکید می شود به فضل الهی سپاه پاسداران و بسیجیان منطقه دریادل با سایر نیروهای امنیتی، اطلاعاتی، نظامی و انتظامی استان که امنیت و آرامش مردم را امنیت و آرامش می دانند، متحد و یکپارچه شدند. مردم به عنوان خط قرمز آنها هر گونه تهدید و خطری در این مسیر مبارک است. آنها با قاطعیت، قدرت و شجاعت پاسخ خواهند داد.

سرلشکر پاسدار حسین سلامی
فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی