پیام تبریک روز بهورز ۱۴۰۱ / عکس نوشته


گزارش کردن صدای ایراندوازدهم شهریور ماه بهورز یادآور زحمات دلسوزانه و صادقانه کسانی است که تمام وقت خود را وقف خدمت به خلق خدا کرده اند که موجب ارتقای سلامت، کاهش مرگ و میر، افزایش امید به زندگی و بسیاری دستاوردهای دیگر شده است.

بهورز چه شغلی است؟

بهورز کسی است که ارائه خدمات بهداشتی (در قالب شرح وظایف) را همراه با آموزش های اولیه به بیماران بر عهده می گیرد.

قبل از شروع کار لازم است دوره آموزشی رسمی را بر اساس ضوابط آموزشی با کسب دانش و مهارت قابل قبول گذرانده باشد.

نام خدا
(من و حوالشفی بازپروری شده ایم پس در حال بازپروری افراد هستیم)
چه زیباست قلمی در ستایش صادقانه کسانی که زندگی خود را وقف آسایش دیگران کرده اند و پایشان در مرکب تندرستی است؛ نوشته شود. آنها برای خدمت به خلق خدا بدون هیچ تردیدی پشت خود را بسته اند.
روز بهورز مبارک

امام صادق (علیه السلام) می فرماید:
کسی که برای برآوردن حاجت برادرش قدم برمی دارد، مانند کسی است که بین صفا و مروه می کوشد.

هر که کسی را زنده کند، او را از چنگال مرگ نجات دهد

انگار به هر که در دنیا بود جان داد

بهورز عزیز:

بهورزی یکی از راه های تقرب به خداوند است، رسیدن به تعالی و تکامل یک وظیفه الهی و انسانی است.

پیام تبریک روز بهورز 1401

بوسه بر دستان پر مهر تو که سلامتی را تقدیم می کند، این هدیه الهی به بندگان خدا

و موفقیت روزافزون شما را از درگاه خداوند متعال خواستارم.

بهورزان ها نقش ارزنده ای در ارتقای سلامت کشور داشته اند به طوری که حاصل تلاش آنها باعث شده این قشر به عنوان نماد جمهوری اسلامی ایران در مجامع بین المللی شناخته شود.
پیام تبریک روز بهورز 1401

در دستورات دین مبین اسلام آمده است که کسانی که اعمال صالح خود را آشکار نکنند، خداوند آن عمل را با درخشش بیشتری به همگان نشان خواهد داد.

به مناسبت ۱۲ شهریور، روز خجسته و فرخنده بهورز، فرصت را مغتنم شمرده و زحمات شما را گرامی می دارم.

با امید به اینکه با اتکال به حضرت سبحان ضمن ارتباط گسترده با اقشار مختلف مردم، شاخص های سلامت را با رعایت کیفیت کار ارتقاء داده و با ارائه خدمات شایسته سلامتی و شادی را به مردم عزیز ایران هدیه دهید. در وظایف مهم و گسترده خود، بیش از پیش فعال و فعال خواهید بود.

ستایش بر تو ای هر گیاهی، اگر منشأ تولید مثلی

پیام تبریک روز بهورز 1401

خدمات بهروزان جامع ترین خدمات بهداشتی و درمانی برای جنبه های مختلف نیازهای انسانی به منظور پیشگیری از بیماری مادران، کودکان و اعضای جامعه روستایی است.
۱۴۰۰ روز بهروز مبارک

متن تبریک روز مادر

این روز را به تمامی ورزشکاران و بهورزان عزیز تبریک و تهنیت عرض نموده و برای آنان آرزوی سلامتی و تندرستی داریم و از آنان می خواهم همیشه به یاد داشته باشند که سلامتی مردم موهبتی از جانب خداوند است و حفظ و ارتقاء آن از مهمترین آنهاست. واجبات و در نزد خداوند. معنای بزرگ و معنوی دارد.

❤️ مادر عزیزم روز بهورز مبارک ❤️

متن تبریک روز پدر

ای سفیر سلامتی و مهربانی
ای داور دردهای پریشانی
ای سپیدی تو مظهر آرامش و آسودگی است
ای مرچان بهورز ای عزیز دل
روز خوبی داشته باشید

متن تبریک تولد برای عشق من به پدر و مادر

بهورز یعنی
گل کلمه قدرت، استواری و استقامت است
روز بهورز مبارک

❤️ مادر عزیزم روز بهورز مبارک ❤️

شعر رز بهورز

دوازدهم شهریور ماه بهروز یادآور زحمات دلسوزانه و خالصانه کسانی است که تمام وقت خود را وقف خدمت به خلق الله می کنند که منجر به ارتقای سلامت، کاهش مرگ و میر، افزایش امید به زندگی و بسیاری از آنها شده است. دستاوردهای دیگر.

بهورزان یکی از موثرترین نیروها در ارتقای سلامت هستند و فعالیت آنها نقشی حیاتی در تامین، حفظ و ارتقای سلامت جامعه دارد، به طوری که با کمترین هزینه و امکانات، با تلاش و فعالیت شبانه روزی خود، نقش مهم و موثری در پیشگیری از بیماری ها و حفظ سلامت افراد دارند.
پیام تبریک روز بهورز 1401

فرارسیدن ۱۲ شهریور ماه که در تقویم سلامت به نام روز بهورز نامگذاری شده است به پاس فعالیت های ارزنده سربازان خط مقدم در ارائه خدمات بهداشتی و درمانی به مردم شریف روستایی کشور، فرصتی برای قدردانی از زحمات این عزیز است. گروه شایسته و پرتلاش

روز خوبی داشته باشید

پیام تبریک روز بهورز 1401

خدمات بهروزان جامع ترین خدمات بهداشتی و درمانی برای جنبه های مختلف نیازهای انسانی به منظور پیشگیری از بیماری مادران، کودکان و اعضای جامعه روستایی است.
پیام تبریک روز بهورز 1401

روز
تبریک بهورز بابت همه حرف های قدرت و استقامت نظام سلامت

بهورز یعنی

گل کلمه قدرت، استواری و استقامت است
روز بهورز مبارک
پیام تبریک روز بهورز 1401

بیماران سرمایه های ارزشمند نظام سلامت هستند

روز بهورز را به همه سربازان پرتلاش و فداکار این مرز و بوم تبریک می گوییم، شمایی که با توکل به خدا و ایمان واقعی پای خود را در رکاب مرکب سلامتی گذاشتید و آن را از صخره ها و دره ها و دره های عمیق عبور دادید. پرتگاه های خطرناک و تو پیچ و خم بیماری و ناتوانی را به خانه زیبای آسایش و سلامتی باز گردانی، با دلی پر از امید، دور از هر چشمی، تلاش کردی زیباترین ها را خلق کنی، قلب پر مهرت را با جان و دل می ستاییم. . دستان شما خسته از کار و تلاش روزانه به دستان سالخوردگان گره خورده و به گرمی فشرده می شوند تا روح زندگی و بقا را در آنها تلقین کنند. بفرستید تا سالم بمانید و روستاییان را با کمک خالق سلامتی سالم نگه دارید. درود بر شما، ادب و بیان زیبایتان نماد باطن پاک و بی آلایش شماست، ما نیز شما را دوست داریم و قدردان زحمات بی دریغتان هستیم و امیدواریم خداوند متعال همیشه یار شما باشد.

پیام تبریک روز بهورز 1401

صدای ایران نیز فرا رسیدن روز بهورز را به تمامی تلاشگران این عرصه تبریک می گوید.