پرفروش ترین مارک های دستگاه های تصفیه آب در تصفیه آسا


  • آب تصفیه کن سی سی کا

انواع تصفیه آب سی سی کا موجود در بازار ایران، مونتاژ ایران با قطعات چینی و تایوانی می توانند شرکت آسا را ​​انتخاب کنند. نمایندگی معتبر مدیریت آب در ایران است و اورجینال این دستگاه ها را به فروش می ساند.

شرکت تایوانی سی سی کا که دستگاه هایش در اروپا و آمریکا نیز طرفدار دارد یکی از دوام ترین دستگاه های تصفیه آب را در اختیار دارد که با استفاده از روش اسمز معکوس به خوبی قادر به کاهش املاح آب می باشد.

این کارخانه با حدود یک قرن فعالیت مستمر و حرفه ای در طراحی و ساخت تجهیزات تصفیه آب خانگی و صنعتی از لوله ها، اتصالات، فیلترهای فیلتر، انواع فیلترهای تصفیه آب، پمپ تصفیه آب… خود انجام دهد و به بازارهای جهانی عرضه کند.

پرفروش ترین مدل تصفیه آب سی سی کا دستگاه هشت مرحله ای CCK RO8_ORP می باشد که یک دستگاه ۸ مرحله ای قلیایی ساز ساز است. این مدل از دستگاه سی سی کا تایوانی مونتاژ ایران است و از سیستم اسمز معکوس بهره می برد.

  • آب تصفیه کن سافت واتر

دستگاه های سافت واتر موجود در ایران مونتاژ شده ایران و دارای قطعات چینی/تایوانی هستند که در انواع مدل های اسمز معکوس و الترافیلتراسیون عرضه می شوند. بهترین مدل سافت واتر مدل ۸ مرحله ای سافت واتر ساز ساز است که Soft Water RO8_OX نام دارد. این شرکت خودش را رهبر و پیشرو در صنعت تصفیه ی آب معرفی می کند و یک تولید کننده بزرگ در دنیا می شود. سافت واتر به دلیل داشتن و حرفه ای بودن و استفاده از تکنولوژی های پیشرفته و به روز در تولید انواع دستگاه های تصفیه آب اعتبار زیادی کسب کرده است. این برند کاملا مقرون به صرفه و قیمت مناسب و در عین حال گزینه ای مناسب برای حل مشکلات آب آشامیدنی می باشد.