پرسش و پاسخ با یک متخصص با دکتر هدر رودز: مشکلات دوره ای ، PMS و PCOS


نکات مربوط به بخش 341 زنان دارای تغذیه مناسب. فراموش نکنید که هر سه شنبه قسمت جدیدی را بررسی کنید و برای مشترک شدن از Apple Podcasts یا Stitcher دیدن کنید!

برای گذاشتن نظر برای پادکست (HORRAY!) ، به https://coconutsandkettlebells.com/review بروید.

در این بخش ، Noelle و Dr. هدر رودز در مورد مشکلات دوره ، PMS و PCOS صحبت می کند.

آیا سوالی دارید که می خواهید به آن پاسخ دهیم؟ برای ما یک ایمیل به آدرس [email protected] ارسال کنید.

10 درصد از وجوهی که ما از حامیان مالی خود دریافت می کنیم به موسسه خیریه مشترک ما ، مزرعه خار ، جایی می رسد که در آن زنانی که از سوءاستفاده ، اعتیاد ، قاچاق انسان و فحشا نجات یافته اند از طریق برنامه های مسکن ، درمان ، آموزش و فرصت های شغلی کمک و حمایت دریافت می کنند. شما با بارگذاری پادکست هر هفته از Thistle Farms به طور فعال پشتیبانی می کنید ، زیرا ما هزینه ای را برای هر بارگیری دریافت می کنیم.

موضوعات!

[04:54] پرسش و پاسخ با متخصص دکتر هدر رودز: مشکلات دوره ای ، PMS و PCOS

وب سایت Noelle: https://coconutsandkettlebells.com

وب سایت استفانی: http://healthtoempower.com

کتاب ما نارگیل و کتل بلز را تهیه کنید

دکتر. درباره هدر رودز بیشتر بدانید

دکتر رودز را در اینستاگرام دنبال کنید

دستورالعمل های تراز هورمونی

Joovv.com/wellfed

Blublox.com/wellfed

جووف

اگر به دنبال راهی برای کاهش استرس و خستگی ، بهبود عملکرد و ایمنی سلولی و تغذیه سیستم غدد درون ریز خود ، از جمله تیروئید آدرنال خود هستید ، به دنبال درمان با چراغ قرمز نباشید.

درمان با نور قرمز یکی از م methodsثرترین روش های بهداشتی است که می توانید با دستگاهی در خانه خود استفاده کنید. به بهبود خواب ، کاهش خستگی و سردرد کمک کرده و برای کاهش التهاب و استرس باور نکردنی است.

Joovv یک برند پیشرو در زمینه درمان موثر و ایمن چراغ قرمز است. چیزی که من بیشتر در مورد Joovv دوست دارم این است که مزایای بالینی را در عرض چند دقیقه و با استفاده از طول موج های اثبات شده علمی (660 نانومتر ، 850 نانومتر یا ترکیبی از هر دو) ارائه می دهد.

اگر به دنبال وسیله ای برای درمان نور قرمز برای خانه خود هستید ، از joovv.com/wellfed دیدن کنید.

BLUblox

بودجه پادکست توسط BLUblox تامین می شود. من اخیراً علاقه زیادی به بهینه سازی نور و فیلتر کردن نور کامپیوتر و نور آبی پس از غروب خورشید داشتم. من تا حدود یک سال پیش هیچ کاری در مورد آن انجام ندادم و در چشم هایم تنش ، میگرن و سوزن سوزن شدن و خستگی بی دلیل وجود داشت ، مخصوصاً در شب. وقتی به صفحه نمایش نگاه می کنم ، از شیشه های فیلتر کامپیوتر BLUblox و از لنزهای خواب BLUblox در شب استفاده می کنم و از آن زمان هیچ علامتی نداشتم.

BLUblox ایجاد شد زیرا آنها به محصولی نیاز داشتند که کاملاً مطابق با ادبیات دانشگاهی مورد بررسی توسط همسالان خود باشد. تعداد زیادی لنز ارزان قیمت وجود دارد که تمام نور آبی و سبز را مسدود نمی کند. وقتتو تلف نکن برو blublox.com/wellfedو از کد WELLFED برای 15 درصد تخفیف استفاده کنید.



دیدگاهتان را بنویسید