ولادیمیر پوتین به روسیه پیشنهاد افزایش صادرات گاز به اروپا را می دهدتاریخ انتشار:

در روسیه ، ولادیمیر پوتین روز چهارشنبه ، 13 اکتبر ، با افزایش قیمت گاز در اروپا با افزایش صادرات گاز روسیه واکنش نشان داد. این اظهارات پس از روزها انتقاد از سیاست انرژی مسکو در زمینه اتحادیه اروپا مطرح می شود.

با خبرنگار ما در مسکو ، پل گوگو

چند روز است که ولادیمیر پوتین اظهارات زیادی در مورد افزایش قیمت گاز در اروپا ارائه می دهد. رئیس جمهور روسیه سرانجام بعدازظهر چهارشنبه اعلام کرد که با افزایش صادرات گاز به غرب موافقت می کند. روسیه بیش از یک سوم گاز مورد نیاز اروپا را تأمین می کند.

برای چند روز غول روسی گازپروم از منابع خود برای تثبیت بازار استفاده می کند. اما رهبر کرملین می خواهد اروپایی ها ابتدا یاد بگیرند. به گفته وی ، اتحادیه اروپا تنها مسئول بحران نیست. او نمی داند چگونه از خود در برابر افزایش قیمت ها محافظت کند و از قراردادهای طولانی مدت با مسکو اجتناب کند. اروپایی ها متعهد می شوند ” اشتباه »De se« تکیه به دست نامرئی بازار به گفته وی.

دلیل آن به وضوح ژئوپلیتیک است ، مسئله وابستگی انرژی اتحادیه اروپا به روسیه با هر گونه اصطکاک بین اتحادیه و کرملین دوباره مطرح می شود.

مسکو ، که خود را به عنوان یک شریک باثبات معرفی کرده است و تمام مسئولیت افزایش قیمت ها را از بین می برد ، بنابراین قصد دارد شرایط خود را اعمال کند. به گفته وزیر انرژی نیکولای چولگوینوف ، افزایش از روسیه باید شرایط قرارداد جدید را طی کند.

alsoهمچنین بخوانید: انگلیسی ها پس از ورشکستگی تامین کنندگان با افزایش شدید قیمت گاز مواجه هستند

دیدگاهتان را بنویسید