وعده های غذایی 250 دلار هدیه اکنون! [2020 Days of Giveaways]


وعده های غذایی 250 دلار هدیه اکنون! [2020 Days of Giveaways]

21 دسامبر 2020 –

به یک روز هدایای 3 روزه من برای سال 2020 خوش آمدید !!

اگر ناراحت نیستید ، من یک فیلم IGTV در اینستاگرام گرفتم که در آن شرکت ها و مشاغل کوچک شگفت انگیزی را که در این 3 روز برجسته کردیم توضیح می دهد!

IMG_4725

بچه ها ، من می دانم که چقدر دوست دارم این کارها را هر ساله انجام دهم. در مقایسه با 2020… ..2020 …… ، امسال کمی کاهش یافته است ، اما هنوز بسیار شگفت آور است.

روز اول خرید 250 دلار در NOW Foods از دوستان من بود!

15

اگر از پیروان پادکست جدید من (مکالمات مستقیم با شما) ، مدیر دسته ورزشی من هستید ، من و پسرم برایان یک قسمت باور نکردنی از غذای NOW داشتیم.

قسمت پادکست مدرن با عکس در رسانه های اجتماعی (5)

ما در مورد زیبایی مکمل هایی که علاوه بر تغذیه قوی ، تناسب اندام ، خواب ، استرس و هیدراتاسیون قوی هستند صحبت کردیم.

تصویر صفحه 2020-12-20 ، 21.42.01 PM

من هم انجام دادم آموزش زنده اگر به دنبال یک روز کامل هستید ، پنجشنبه گذشته با NOW می توانید آن را در اینستاگرام پیدا کنید!

IMG_4726

همه می دانید که من چقدر NOW FOODS را دوست دارم و چقدر افتخار می کنید که بخشی از خانواده آنها هستید.

20

از محصولات ورزشی مانند پودر پروتئین گرفته تا مراقبت از پوست ، تغذیه ، نیازهای پخت ، روغن پخت و پز و هر چیز دیگری که نیاز دارید!

IMG_7726

در بین Corey & I ما از پودر پروتئین ، دانه های چیا ، پروبیوتیک ها ، اسپیرولینا و کتان استفاده می کنیم. من در یک پروتکل جدید هستم که در آن منیزیم ، امگا 3 ، ویتامین D و آنزیم های گوارشی دریافت می کنم (به زودی در مورد این سفر بیشتر صحبت خواهم کرد).

18

خواهر شوهرم از طرفداران بزرگ پاک کننده های صورت زغالی است و برادرم عاشق روغن ریش است.

پدر و مادرم صبح در نوشیدنی های گرم خود از روغن کلاژن و MCT استفاده می کنند و مادرم همیشه تکه های زنجبیل را در بلغور جو دوسر خود دوست دارد (مثل من!).

17

پس از شنیدن اینکه چقدر به محصولات آنها علاقه دارم و به آنها اعتماد دارم ، تعداد زیادی از مشتریان من به قطار NOW Foods رفتند … و فقط در مورد چیزهایی که واقعاً دوست داشتم و از آنها استفاده می کردم با خودم موعظه کردم.

همانطور که همه می دانید ، من چند روز در سال را در NOW HQ می گذرانم ، جایی که ما در یک کارخانه کامل گشت می زنیم تا ببینیم چقدر عشق و اعتماد در فرایند تولید نقش دارد.

00FEDA0A-F252-47F6-9498-28BE1BE72DD2

شما واقعاً آنچه روی برچسب است از BOTTLE دریافت می کنید! شما از شرکت های دیگر شگفت زده خواهید شد که همیشه اینطور نیست.

درج کنید زیر و مطمئن شوید که تمام دستورالعمل ها را دنبال می کنید اضافی ورودی های !! به اینستاگرام وارد شوید تا دوستان خود را برای مطالب بیشتر تگ کنید! :]با تشکر ، اکنون غذاها!

16

به شما وفادار باشید

xo Kasey

gTe5ebKTd1

هدیه رافلکوپتر

عکسهای امیلی رز عکاسی و @ the.photographygirls

می توانید از مقالات بیشتری لذت ببرید

دسته: وبلاگدیدگاهتان را بنویسید