واکنش پلیس فراجا در خصوص ضرب و شتم یک شهروند توسط ماموران


گزارش کردن صدای ایران از ایسنا، پایگاه اطلاع رسانی فرجا در اطلاعیه ای اعلام کرد: دستور ویژه برای بررسی زمان و مکان دقیق حادثه و شناسایی متخلفان در محل بلافاصله صادر شده است.

در ادامه این اطلاعیه آمده است: پلیس رفتارهای خشونت آمیز و غیر متعارف را تایید نمی کند و حتما با متخلفان طبق ضوابط برخورد خواهد کرد.

البته نباید گفت که یکی از ماموران پلیس تلاش می کند تا از ضرب و شتم این شهروند مجروح که روی زمین افتاده است جلوگیری کند که به نظر می رسد در این کار ناموفق بوده و سایر ماموران برای دقایقی این جوان را مورد ضرب و شتم قرار دادند. . از سرنوشت این فرد اطلاعی در دست نیست.

واکنش پلیس فراجا در خصوص ضرب و شتم یک شهروند توسط ماموران

در جریان اعتراضات پس از مرگ تلخ مهسا امینیاین گونه فیلم ها بارها منتشر شد و پلیس در مواردی آن را تکذیب و در مواردی دستور پیگیری داد که نتیجه بررسی ها و بررسی ها به خوبی در جریان نبود.

در این ناآرامی‌ها شاهد صحنه‌های خشونت‌آمیز زیادی از دو سوی ماجرا – اعم از نیروهای امنیتی و معترضان – بوده‌ایم که در برخی موارد منجر به شهادت عده‌ای شد.

یکی از دغدغه های دلسوزان کشور در خصوص ناآرامی های اخیرخشونتی که برخی آن را نسبت به اعتراضات سال های گذشته بی سابقه می دانند و نسبت به پیامدهای ناگوار آن هشدار داده اند.