هواداران پرسپولیس به صفحه کریم انصاری فرد هجوم بردند


بیوگرافی کریم انصاری‌ فرد

کریم انصاری‌ فرد متولد ۱۴ فروردین ۱۳۶۹ در اردبیل، بازیکن فوتبال است. او فارغ از التحصیل لیسانس رشته تربیت بدنی از دانشگاه آزاد است، سه خواهر و سه برادر دارد و فرزند خود آخرین خانواده است.

در ۸ سال به اردوی تیم ملی نونهالان زیر ۸ سال رفت و در تیم ملی ۱۰ و ۱۱ سال هم بازی را زیر ذوب آهن اردبیل انجام داد در سال ۱۳۸۵ زمانی که شانزده سال به باشگاه سایپا آمد تا در تیم بزرگسالان این باشگاه بازی کند. .علی دایی فوتبال کریم را زمانی که سایپا را به اردوی اردبیل برد در تمرین حین در کنار تیم دیده بود و از او برای حضور در سایپا دعوت کرده بود.

انصاری فرد پس از درخشش در سایپا خرداد ماه ۱۳۹۱ با قرارداد سه ساله به پرسپولیس تهران پوست اما سر یکسال فسخ قرار داد و در تیر ۱۳۹۲ به تیم تراکتورسازی تبریز رفت.

در سال ۹۳ با قرار دادن دوساله به باشگاه اوساسونا با شماره پیراهن ۱۲ تغییر اما عملکرد خوبی نداشت و پس از ۱۶ بازی از این تیم جدا شد، سپس در تابستان ۹۴ به باشگاه یونانی پانیونیوس ۱۴ رفت و با ۴۴ بازی عملکرد گل نسبت به خوبی داشد. .

در سال ۹۶ کریم انصاری فرد با حقوق ۲.۵ میلیارد در سال با قرارداد سه ساله و نیمه با تیم یونانی بنام المپیاکوس بست و در حال حاضر بازیکن این تیم است.