هنوز هم بهترین میان وعده از همه غذاها – Raina Dawn Lutzدر مقاله [5 Reasons You Need Whole Foods] من تجربه ای را که در طول یک دهه آموخته ام به اشتراک می گذارم که خوردن همه غذاها به این معنا نیست که من مجبورم فقط غذاهای کامل بدون تهیه هیچ غذایی بخورم ، یا اینکه فقط می توانم از بازار غذاهای کامل بخورم.

اما خوردن تمام غذاها به معنای خوردن غذاهایی بود که به نظر می رسید در طبیعت رشد می کند یا بسیار به آن نزدیک است. اساساً ، ظروف بازی نشده یا بدون تغییر … یا ظروف حداقل اصلاح شده. این به این دلیل است که همه میوه ها ، سبزیجات ، غلات ، حبوبات (لوبیا ، نخود ، عدس) ، آجیل یا دانه ها (همه مواد مغذی و فیبر) در حال حاضر توسط مادر طبیعت کاملاً مرتب شده اند و بدن انسان روی غذا به بهترین نحو کار می کند. در شکل طبیعی خود است یا بسیار نزدیک به آن است.

وقتی بدن می بیند که چیپس سیب زمینی چرب ، نمکی یا شکر سفید از دریچه خارج می شود ، باید بیشتر کار کند تا کار هضم آن را انجام دهد زیرا هیچ قسمتی از غذا وجود ندارد. اگر همه غذاها را انتخاب کنیم ، هضم را برای بدن آسان می کنیم ، بقیه زندگی ما را آسان تر می کند. و واقعاً حس خوبی دارد. افزودن همه این غذاها به رژیم غذایی ما (یا همه آنها!) همچنین از مغز و سلامت روانی ما حمایت می کند. من عاشق خوردن میوه خام تازه در تمام تابستان هستم (این مورد مورد علاقه من خون Okanagan است!) تمام تابستان ، اگر مرا در شرایط غیرحرفه ای دیده اید ، شانس خوردن بسیار زیاد است 🙂

تنقلات، خوراک مختصر؛ آه من آن را دوست دارم! بسیاری از ما “تنقلات” را غذای ناخواسته می دانیم زیرا “سریع” را با “غذای خوشمزه” مرتبط می دانیم! اما باور کن! فست فود به معنای غذای با کیفیت کمتر نیست ، بلکه به این معنی است که ما به خوردن غذاهای مختلف فکر می کنیم.

اینجا میان وعده های مورد علاقه من است!

همه غذاهای عالی که کاملاً پذیرفته شده اند:

دیدگاهتان را بنویسید