هنر تفریح ​​کامل: جسمی ، احساسی و معنوی


به نظر می رسد تنها افرادی که می توانند به این آرام ترین حالت برسند در جوامع مذهبی یا معنوی که به جدایی از شیوه های دنیایی اختصاص یافته اند وجود دارند. بقیه ما باید هر روز از سال با صداهای خوب و بد جهان برخورد کنیم!

با این وجود ، در این مقاله امیدوارم به شما اطمینان دهم که برخی از عاداتی که باید انجام شوند می توانند رفاه و طول عمر روزانه شما را افزایش دهند. این تجربیات می تواند به شما کمک کند پاداشهایی را که همه ما به آن پایان می دهیم ، به دست آورید (البته ، جلوگیری از تصادف عجیب یا یک عمل طبیعی). لطفاً بخوانید تا بدانید چگونه می توانید این عادات بی ارزش را توسعه دهید و در سفر دنیایی خود تعادل جسمی ، احساسی و روحی را به دست آورید.

من مطمئن هستم که بسیاری از ما هنوز از این موضوع بی اطلاع هستیم. “ما همانیم که میخوریمبه و بسیاری از ما از پذیرفتن اینکه مصرف زیاد شکر ، روغن های گیاهی هیدروژنه و سایر غذاهای بی جان و ناسالم سوء استفاده از قانون طبیعی است خودداری می کنیم. هر روز مردم در اتومبیل های خود صف می کشند تا ناهار یا شام را از فست فود بخرند – بنابراین می توانم بدن انسان را شدیدترین توهین توصیف کنم.

بله ، من شدیدترین توهین به بدن انسان را گفتم! به یاد داشته باشید که بدن شما واقعاً نمی تواند بدون غذاهای سالم و مفید که حاوی تمام ویتامین ها و مواد معدنی هستند ، به آرامش برسد. عدم رژیم غذایی مناسب ، همراه با داروهای خواب مانند ملانین مناسب (هورمون خطرناک بدون خواب) و حتی داروهای خواب آور تجویز شده از نظر پزشکی را که بسیاری از مردم فکر نمی کنند مهم است ، به آن اضافه کنید. در نهایت ، البته ، به همه این موارد کمبود ورزش اضافه کنید که به حفظ گردش خون مناسب و تن ماهیچه کمک می کند.

به نظر حقیر ، زندگی هر روز و هر روز این چنین عامل افزایش حملات قلبی ، دیابت و سایر بیماری ها است. برای درمان این شرایط ، ما داروهای بسیار خطرناکی را تجویز می کنیم تا بدن گرانبهای ما از تغذیه و فعالیت مطابق میل خود جلوگیری کند. اگر به این اهداف نرسیم ، پیر به نظر می رسیم و احساس می کنیم ظرف ها در پایان عمر کاری ما!

وقتی تصمیم گرفتید که می خواهید استراحت کنید ، باید آشپزی را یاد بگیرید! بله ، من فقط گفتم شما باید آشپزی را یاد بگیرید (حداقل برای مدتی)؟ بله انجام دادم، اما خبر خوب این است که تقریباً غیرممکن است که یک قابلمه خوب از سوپ را روی اجاق گاز آرام بپزید.

پختن یکی دیگر از روش های عالی برای اجاق است تا برای شما یک گوشت گاو عالی ، مرغ ترد یا خوک خوشمزه آماده کند. سبزیجات تازه یا مغذی بخارپز یا پیاز ، گوجه فرنگی ، خیار ، هویج خرد شده یا هر سالاد سبز مخلوط دلخواه را به این غذاها اضافه کنید – بله ، شما خوب غذا خواهید خورد. جستجوی سریع آنلاین کلمات “آشپزی برای مبتدیاناین کتاب ، کلاس آشپزی و فیلم های YouTube را ارائه می دهد.

در حالی که داروهای زیادی در دسترس است ، هیچ بهانه ای برای برنامه ریزی نکردن یک وعده غذایی خوب حداقل یکبار در روز و مهمتر از همه ، یادگیری غذاهای تجدیدپذیر وجود ندارد. اجازه دهید فواید دو غذای مورد علاقه برای بازیابی که روزانه از آنها استفاده می کنم را با جزئیات توضیح دهم:

  1. تخم مرغ آلیبه اینها واقعا غذاهای قدرتمندی هستند که برای چشم ها و مغز شما مفید هستند ، در میان بسیاری دیگر.
  1. شیر خامبه وب سایت OrganicFacts.net مزایای زیادی را که در رابطه با شیر خام وجود دارد شرح می دهد. همانطور که توضیح داده شد: “شیر خام ، پروبیوتیک ها ، روغن های خام ، ویتامین B12 ، ویتامین B6 ، کاروتنوئیدها ، کلسیم ، فسفر ، منیزیم و آهن ، اسیدهای چرب امگا 3 ، از جمله مواد مغذی ضروری که برای بدن مفید هستند. اسید لینولئیک مزدوج ، ویتامین K این وضعیت را با یافتن شیر خام حالت ایجاد شده توسط کمپین برای شیر خام مشاهده کنید.

بسیاری از غذاهای دیگر نیز به آرامش شما کمک می کنندبه لیست ده غذای برتر برای حداکثر آرامش را از وب سایت Health Fitness Revolution ببینید. جایگزین های عالی برای غذاهای آماده نه تنها به آرامش کمک می کند ، بلکه دهان شما را نیز رقیق می کند. فراموش نکنید که برای دیدن دستور العمل های هفته از بنیاد Weston A. Price دیدن کنید.

خوشحالم که پرسیدی. آرامش احساسی شاید یکی از ساده ترین کارها باشد. هنوز – شاید مانند بسیاری از شما – من زمان زیادی را با سندرم به نام “” گذراندم.بله ، اما اگر؟ بسیاری از ما ، آگاهانه یا ناآگاهانه ، درگیر این اقدام وحشتناک خودکشی هستیم! من حتی در پست وبلاگم در مورد آن نوشتم “بستن سال (و چگونه سال آینده نگران باشیم؟”).بله ، اما چه؟ اگر چنین است ، این پست وبلاگ راهی تازه برای حفظ تعادل عاطفی در هنگام یادگیری تصمیم گیری صحیح در طول زندگی ارائه می دهد. قول میدهمبه

به جای نوشتن مجدد در مورد آن ، بپرسید “آیا مشکلات سلامتی واقعی هستند یا تصور می کنید؟” خواندن مقاله را توصیه می کنم. اسرار بدن و ذهن. “

من در مورد این کتاب در کتاب بحث می کنم دین و سلامت نویسنده: جیمز جی والش او در مورد اینکه چگونه سربازانی که از نظر روحی و روانی در طول جنگ جهانی دوم شکسته شده بودند ، علیرغم همه توانبخشی ، نتوانستند از تجربیات خود بازیابی کنند. آنها فقط از طریق بیداری معنوی شفا یافتند. من از پست وبلاگ نقل قول می کنم:

“وقتی دکتر والش تشخیص داد که شکستگی های گزارش شده توسط این سربازان شکسته پس از مشاوره و روش های دیگر یک مشکل واقعی پزشکی نیست ، متوجه شد که سرباز می تواند به باورهای مذهبی خود بازگردد و / یا قدرت شفابخش خدا را بپذیرد.

“من همچنین اعتقادات دوران کودکی خود را رها کردم. اما بعدها در زندگی ، در میان تجربیات وحشتناک بسیاری ، راه بازگشت را پیدا کردم.

“این یک داستان طولانی است که به تفصیل بیان می شود ، اما همانطور که من می بینم ، این ایده این است که دین و روی آوردن به خدا می تواند ما را به انرژی ها و موهبت های خیالی برساند که ما آنها را درک نمی کنیم. بله ، آنها با ما را تا آنجا که می توانیم. ” باور كردن. شاید برای اولین بار متوجه شدم که به ابزاری نیاز دارم که قدرت سکولار ندارد. امیدوارم در صورت هرگونه ناراحتی روحی ، بتوانید به خدا مراجعه کنید. “

“آیا من تازه وارد هستم؟”

یکی ازت عکس گرفت
صحنه ای که در غیر این صورت نمی توانید ببینید ،
نگاهی به لنز آنها ،
صحنه ای که دیگران را می بینید ،
صحنه ای که بلافاصله عاشق آن خواهید شد.

عکاس باید چه احساسی داشته باشد؟
کسی آنها را نمی خرد ،
یک عمل مهربانانه فداکارانه ظاهر می شود ،
یا رویایی زیر آن دارید؟
یا انتظارات متقابل ساده؟

مهم نیست که چه چیزی ،
شما هویت خود را ساختید ،
شما آن شخصی نیستید که اکنون در عکس می بینید ،
تصویر روی قرقره واقعی است ،
آیا این جدید را دوست دارم؟
– پل ولکین

ماریا اتوود ، از CNHP صرف نظر کرد: من یک متخصص بهداشت طبیعی معتبر (CNHP) هستم ، یک پزشک نیستم. من هیچ بیماری انسانی را تشخیص ، تجویز یا درمان نمی کنم و همچنین ادعا نمی کنم که از این بیماری پیشگیری ، کاهش یا درمان شده است. لطفاً قبل از پیروی از توصیه هایی که در پست های وبلاگ یا وب سایت خود ارائه کرده ام ، به پزشک یا پزشک خود مراجعه کنید.

İاشتراک / g-stockstudio (اصلی) ، debbiehelbing (مردی که سرباز را تسلی می دهد) ، Perarayot (شیر و تخم مرغ).

ماریا اتوود ، CNHP

ماریا اتوود یک متخصص بهداشت طبیعی معتبر و الهام گرفته و رهبر بخش قیمت Weston A. در Coloron Springs، CO است. از TraditionalCook.com دیدن کنید. همچنین ماریا را ببینید راه خود را برای سلامتی بپزید DVD (همچنین به عنوان دوره آموزش الکترونیکی در دسترس است) و مطمئن شوید که آن را تماشا کرده اید نکاتی از یک آشپز سنتی وبلاگ.
محصولات ماریا اتوود

راه خود را برای سلامتی بپزیددیدگاهتان را بنویسید