هنرمندی که مشکلات جامعه را بیشتر احساسی می بیند


حمید نصرت پور در گفتگو با خبرنگار هنری صدای ایران گفت: این روزها که صحنه های زیادی را می بینم افسرده می شوم و گریه می کنم به امید روزی که مردم و دولت دست در دست هم برای ساختن یک نیرومند تلاش کنند. و ایران آباد. باشد نه دست در دست…

وی افزود: ضمن تشکر از شما و خبرنگاران این پایگاه خبری قدیمی و معتبر صدای ایران، از همه مردم نجیب، عزیز، با وقار و صبور کشورم ایران عزیز به عنوان عضوی کوچک از این خانواده بزرگ، ثروتمند و قوی ، ایران پهناور می‌خواهم بگویم این روزها بسیاری از سایت‌ها و رسانه‌های غربی فقط به جنگ دامن می‌زنند، ما باید هوشیار باشیم و سعی کنیم آنطور که شایسته آن هستیم زندگی کنیم.

این هنرمند جوان و خوش آتیه گفت: رسانه های غربی هر کدام در یک جای نرم و راحت نشستند و فقط حرف های تحریک آمیز می زنند، مطمئنم وقتی عمل می کنند همه کر و لال می شوند.

نصرت ادامه داد: ما ایرانیان در طول تاریخ همیشه با عزت زندگی کرده ایم و برای حفظ ناموس خود با غیرت جنگیده ایم. و ما همیشه دشمنان خاصی داشتیم و داریم، همه آنها گرگی در لباس میش هستند.

وی افزود: مرگ نه آنقدر ترسناک است و نه زندگی آنقدر شیرین است که انسان به خاطر آن ناموس خود را زیر پا بگذارد… انسان یعنی… عزت، غیرت، ناموس… اگر این سه اصل مهم بود در شما، یک انسان، اگر نه، شما موجودی هستید که فقط تصور انسان بودن را دارید.

حمید نصرت پور بازیگر، نویسنده و تهیه کننده تلویزیون مدتی است که به نویسندگی و ساخت فیلم های کوتاه درباره معضلات اجتماعی می پردازد. شرایط موجود است و معتقد است با کمی فکر و تلاش افراد می توانند وضعیت فعلی زندگی خود را مطلوب و ایده آل کنند.

فیلم کوتاه سیسمونی اثر جدید حمید نصرت پور که به عنوان نویسنده، بازیگر و تهیه کننده ساخته شده و از شبکه های سراسری پخش شده است، در این اثر که موضوع آن تولد فرزندان است، معتقد است بسیاری از مشکلات و دوراهی های افراد از تنهایی و رفتارها و افکار گذشته هر فرد است.

نکته جالب توجه در این اثر، همبازی شدن استاد حمید مجدآبادی است که حدود شصت سال در صدا و سیما فعالیت داشته و در اکثر آثار مهران مدیری به عنوان طراح و فیلمبردار حضور داشته است و هرگز حضور نداشته است. حاضر. جلوی دوربین برود اما برای اولین بار با حمید نصرت پور پخش شد. .

استاد حمید مجدآبادی می گوید: به همین دلیل حاضر به بازی شدم زیرا در
حضور حمید نصرت پور، رد پای حسین پناهی را می بینم.

در ادامه می توانید فیلم کوتاه Sesmony را تماشا کنید: