هفت نیاز تقویت کننده سیستم ایمنی | آن لوئیز گیتلمن


همانطور که ما همچنان با تهدیدهای ویروسی برای سلامتی خود روبرو هستیم ، زمان آن رسیده است که اهمیت افزایش سیستم ایمنی بدن خود را در بالاترین سطح ممکن مورد تجدید نظر قرار دهیم. آنچه من در مورد تغذیه و سلامتی بسیار دوست دارم – و آنچه آن را برای چنین دوره ای ایده آل می کند – این است که ما بر تقویت بدن خود به اندازه کافی برای کنترل همه چیز تمرکز می کنیم!

یک سیستم ایمنی قوی کلید حفظ سلامتی است. بنابراین بیایید به اصول اولیه مورد نیاز در جعبه ابزار خود برای ساخت و نگهداری یک برج ضد ویروس قوی نگاهی بیندازیم. به هر حال ، وقتی می توانستید با سنگ بسازید ، آیا قلعه را با چمن یا چوب ساخته اید؟

نظارت بر سلامت سیستم ایمنی بدن به معنای خوردن رژیم غذایی تمیز ، ورزش منظم ، داشتن خواب با کیفیت ، سازگاری با نیازهای عاطفی و روحی و افزودن گیاهان و ویتامین ها است. اگر با مشکلات ایمنی مانند خستگی ، مشکلات گوارشی ، آلرژی یا بیماری های مزمن دست و پنجه نرم می کنید ، سم زدایی و بازسازی مهم است.

یک سیستم ایمنی سالم به تنهایی مهاجمان خارجی – از جمله ویروس ها – را شکست می دهد. وقتی سموم و اثرات محیطی به حداقل برسد و مسیرهای سم زدایی باز شده و به طور مطلوب کار می کند ، بهترین عملکرد را دارد.

این مفاهیم برای من پایه و اساس هستند طول عمر رادیکال این برنامه نه تنها رژیم غذایی تمیز ، مغذی و سم زا است ، بلکه سموم اطراف شما را از بین می برد و التهاب را در بدن شما برای یک عمر طولانی و سالم کاهش می دهد.

هنگامی که رژیم غذایی و شیوه زندگی شما سالم است و با بیماری مبارزه می کند ، زمان آن رسیده است که ایمنی خود را با مواد مغذی مخصوص بدن قوی و سالم تقویت کنید. مطالعات متعددی برای تعیین اینکه آیا عفونت ویروس برای برخی خفیف و برای برخی دیگر تهدید کننده زندگی است انجام شده است.

بسیاری از مواد مغذی برای اثربخشی آنها مورد مطالعه قرار گرفته است ، از جمله ویتامین A ، ویتامین C ، ویتامین D ، سلنیوم ، ید و روی ، و من آنها را به شدت توصیه می کنم.

هفت محصول مهم من برای تقویت سیستم ایمنی:

 1. این استسطح pH خود را تنظیم کنید. وقتی سرما می خورم اولین کاری که می کنم این است که نمک اضافی مصرف کنم. چرا؟ از آنجا که می دانم PH نامتعادل است و برای بازگرداندن آن ، هر روز ¼ قاشق چایخوری نمک دریایی سلتیک و ¼ قاشق چای خوری کرم تارتار (برای پتاسیم اضافی) را در 4 اونس آب مخلوط می کنم. و من pH خود را به طور منظم اندازه گیری می کنم. شما می توانید به راحتی با استفاده از کاغذ pH یا کاغذ نیتروژن داروسازی ، سلامت خود را ارزیابی کنید. از این مقاله برای بررسی pH بزاق و ادرار استفاده می شود.

  مقیاس pH 7 تا O و 14 به عنوان نقطه خنثی است. از 7 تا 0 ، pH اسیدی تر می شود. از 7 تا 14 pH قلیایی تر می شود. اندازه گیری ایده آل از طریق ادرار و بزاق کمی اسیدی در 6.4 است. آزمایش سطح pH اطلاعات ارزشمندی در مورد بیوشیمی بدن از طریق تعادل اسید و باز ارائه می دهد. شرایط اسیدی بیش از حد معمولاً با کاهش مقاومت در برابر بیماری همراه است. بدن اسیدی حاوی ویروس ، باکتری ، قارچ و انگل است.
 2. سیستم ایمنی بدن خود را تقویت کنید. فرمول ایمنی طراحی شده برای تقویت سیستم ایمنی بدن شما به شیوه ای منحصر به فرد و قدرتمند با ترکیبی از غدد ، مواد مغذی ، عصاره های گیاهی ، مواد معدنی و ویتامین ها که سیستم ایمنی بدن شما را تقویت می کند ، مخصوصاً برای مزایای بسیار تحقیق شده و به دست آمده در زمان انتخاب شده است. ویتامین C ، D ، روی ، کوئرستین را در یک فرمول ساده همه کاره ترکیب می کند تا رژیم شما راحت تر شود
 3. مطمئن شوید متیل است. محصول روزانه شما باید حاوی متیل کوبالامین (شکل ترجیحی B-12) باشد که در تولید گلوتاتیون نقش دارد ، که در زیر به آن می پردازم. می گیرم و نصیحت می کنم مولتی ویتامین پیشرفته روزانه برای اطمینان از تولید گلوتاتیون و سلامت کلی سیستم ایمنی در اشکال بسیار جذب شده با بیش از 30 ویتامین و مواد معدنی ضروری (از جمله موارد ذکر شده در بالا).
 4. افزایش آنتی اکسیدان ها با ویتامین C ویتامین C از دیرباز شناخته شده است اثرات ضد ویروسی با افزایش فعالیت سلولهای کشنده طبیعی (NK) و سلولهای T ضمن مهار سایتوکاینهای التهابی. من توصیه می کنم مکمل ها را با UNI KEY Health مصرف کنید زمان-سی سطح این ویتامین را در طول روز به طور مداوم بالا نگه دارید.
 5. بدون D نرو من نمی توانم اهمیت مکمل ویتامین D را برای سلامت و ایمنی ریه ها درک کنم. مجاری تنفسی ، لوله های برونش و حتی کیسه های کوچک هوایی به نام آلوئول دارای گیرنده های ویتامین D هستند که وظیفه چندین عملکرد ایمنی مختلف را بر عهده دارند که برای محافظت از این بافت های ریه طراحی شده اند. این امر به ویژه پس از سن 50 سالگی اهمیت دارد ، زیرا با افزایش سن ، آلوئولها خاصیت ارتجاعی خود را از دست می دهند ، که این امر باعث می شود توانایی نگهداری هوا کاهش یافته و خطر رشد ایجاد شود. پنومونی و نارسایی تنفسی ناشی از ویروس ها. ویتامین D همچنین به تنظیم کمک می کند سلول های Tبه مبارزه با عفونت های ویروسی کمک می کند و با افزایش سن کاهش می یابد.
 6. با نقره ایمن بازی کنید. نقره سابقه طولانی در استفاده برای بیماریهای میکروبی ، قارچی ، باکتریایی و ویروسی دارد. من اخیراً در مورد چشمگیرترین نقره ای که پیدا کرده ام نوشتم این مقالهبه نقره ای عالی اکسید نقره شلات در غلظت 4000 ppm موجود است که 15 برابر بیشتر از نقره کلوئیدی است که می توانید خریداری کنید. این نقره سازگار با زیست محیطی وارد سلولهایی می شود که ویروسها در آن تکثیر می شوند. من تا 150 ppm توصیه شده رقیق می کنم ، سپس از 8 قطره در شستشوی سینوس استفاده می کنم و حداقل یک بار در روز آبکشی می کنم.
 7. با گلوتاتیون عالی باشید. گلوتاتیون به عنوان یک سم زدا و آنتی اکسیدان ماهر در هر سلول بدن یافت می شود ، اما بیشترین فعالیت را در کبد دارد. جالب است بدانید که سطح گلوتاتیون به طور کلی در افراد مبتلا به سرطان ، ایدز و سایر بیماری های جدی به میزان قابل توجهی کاهش می یابد ، که نشان می دهد این آنتی اکسیدان ممکن است نقش کلیدی در تضعیف سیستم ایمنی بدن داشته باشد. پروتئین های غذایی را در نظر بگیرید تا به افزایش سطح گلوتاتیون کمک کند. از آنجایی که گلوتاتیون از سه آمینو اسید (سیستئین ، گلوتامین و گلیسین) تشکیل شده است ، یکی از بهترین راه ها برای تحریک تولید ، نوشیدن یک وعده یک یا دو روز آب پنیر است- استاندارد طلا در مورد پودر پروتئین با کیفیت. به پروتئین آب پنیر فلاش چربی اسیدهای آمینه خنثی شده و طبیعی موجود به همراه لاکتوفرینها و گلیکوپروتئینهای شفا دهنده که در سایر محصولات سرمی به دلیل فرآیندهای گرمایش که سیستئین را بی فایده می کند ، یافت نمی شود. دنبال کردن این ویدیو برای اطلاعات بیشتر در مورد چرایی خالص بودن پروتئین آب پنیر چربی.

  سایر منابع غذایی گلوتاتیون مارچوبه و سبزیجات چلیپایی “معطر” مانند کلم ، کلم بروکسل ، کلم و کلم بروکلی هستند که سرشار از سایر ترکیبات گوگردی هستند که به سنتز رژیم غذایی این آنتی اکسیدان فوق العاده کمک می کنند.

برای همه شما آرزوی سلامتی در ماه ها و سال های آینده دارم!دیدگاهتان را بنویسید