هدیه HydroJug و اهمیت هیدراتاسیون! [Days of Giveaways 2020]


هدیه HydroJug و اهمیت هیدراتاسیون! [Days of Giveaways 2020]

22 دسامبر 2020 –

به دومین روز هدایای 3 روزه من برای سال 2020 خوش آمدید !!

اگر ناراحت نیستید ، من یک فیلم IGTV در اینستاگرام گرفتم که در آن شرکت ها و مشاغل کوچک شگفت انگیزی را که در این 3 روز برجسته کردیم توضیح می دهد!

بچه ها ، من می دانم که چقدر دوست دارم این کارها را هر ساله انجام دهم. در مقایسه با 2020… ..2020 …… ، امسال کمی کاهش یافته است ، اما هنوز بسیار شگفت آور است.

11

امروز من می خواهم به هیدراتاسیون دست بزنم … STYLE.

صادقانه بگویم (البته ، من همیشه قصد دارم در شبکه های اجتماعی حضور داشته باشم!) اخیراً به شوهرم گفتم چقدر آب باید بنوشم. من فقط میدانم.

وقتی از خانه خارج می شوم هنگام ورزش و تمرین در باشگاه بدنسازی ، تمایل به نوشیدن مقدار مناسبی دارم ، اما می دانم که می توانم در طول روز بهتر کار کنم و وقتی تمرکزم روی نوشیدن آب بیشتر باشد ، احساس بهتری دارم.

1

چقدر آب باید بنوشم؟

پاسخ معمولی من به این “بستگی دارد” ، اینطور است! مقدار پایه توصیه شده حدود 64 اونس است و آکادمی ملی پزشکی توصیه می کند که مردان 3.7 لیتر (125 اونس) آب در روز و زنان 2.7 لیتر (91 اونس) آب بنوشند.

اگر فعالیت بیشتری دارید و بیشتر عرق می کنید ، احتمالاً باید آب بیشتری بنوشید تا به جبران مجدد کمک کند.

25

بر روی بستگی دارد، همچنین باید به بدن خود گوش دهید. اغلب هنگامی که احساس تشنگی می کنید ، از نقطه کوچکی عبور کرده اید که باید به آن آب بدن بدهید.

در ابتدای روز ، زمانی که معلم بهداشت بودم ، به دانش آموزانم آموختم که اگر بدن ما به اندازه کافی آب بدن داشته باشد ، علائم ما را نشان می دهد. اگر به ادرار خود نگاه کنید ، نشان می دهد که مرطوب هستید.

ادرار تیره ممکن است نشان دهد که کمی آب بدن دارید و هرچه ادرار شما روشن تر باشد ، ممکن است مرطوب تر باشید.

ادامه آب در طول روز یک تن سود خواهد برد زیرا هر سلول بدن ما واقعاً برای زنده ماندن به آب احتیاج دارد.

38

هیدراته ماندن می تواند کمک کند پوست سالم ، مفاصل ، هضم ، سطح انرژی ، عملکرد شناختی و ورزشی و مدیریت وزن در خارج از ورزشگاه.

صادقانه بگویم ، وقتی نوبت به نوشیدن آب بیشتر می رسد ، اگر شیرین باشد ، بیشتر می نوشم! قسم میخورم! آیا شخص دیگری همینطور احساس میکند !؟

13

درج کنید هیدروژوک!! من عاشق یک بطری آب خوب با نی خوب و راهی مناسب برای همراه داشتن آن در تمام طول روز هستم … و چقدر خطرناک هستند اینها زیبا هستند!

10

HydroJug a یک گالن آب نگه می دارد ، دهان خود را کاملاً باز می کند و دارای دسته ای یکپارچه برای دسترسی آسان ، ایمن و دوست داشتنی برای ماشین ظرفشویی شما است!

22

با استفاده از HydroJug ، می توانید رنگ پارچ را انتخاب کنید و سپس بر روی یک تن بوته های مورد علاقه صعود کنید. من برای این چاپ حیوانات زندگی می کنم !!

9

یک جیب جانبی برای تلفن شما ، یک نی اختیاری که می توانید سفارش دهید ، و یک کمربند برای آبرسانی آسان در حال حرکت وجود دارد!

41

من در چند روزی که HydroJugs جدید را خریداری کرده ام آب بیشتری می نوشم و مشتاقانه منتظر هستم هر روز آن را دوباره پر کنم تا همه چیز را بنوشم.

2

HydroJug دارای یک کد “powercakes10” با 10 discount تخفیف است که اگر هنوز سعی می کنید یکی از لیست های خود را بررسی کنید ، یک هدیه عالی برای کریسمس به شما می دهد!

4

دوستان من در HydroJug برنده خوش شانس HydroJug را هدیه می دهند !!!

با تشکر HydroJug! تعطیلات مبارک و وفادار باشید ،

xo Kasey

gTe5ebKTd1

هدیه رافلکوپتر

تصاویر توسط امیلی رز عکاسی

هدیه رافلکوپتر

می توانید از مقالات بیشتری لذت ببرید

دسته: وبلاگ

برچسب ها: هیدراتاسیون ، هیدروژل ، هدیه هیدروژل ، تحقیقات هیدروژلدیدگاهتان را بنویسید