هالی رز می نویسد | اگر با رژیم لاغر شویم همه ما آدم بدی هستیم!


اگر با رژیم لاغر شویم همه ما آدم بدی هستیم!

من می دانم که همه ما در نوع خود “الاغ های بد” هستیم. منظورم این است که شما نمی توانید به من بگویید رژیم گرفتن، کاهش وزن، مقاومت در برابر وسوسه ها و کشتن آنها در ورزشگاه، این چیزی نیست که به آن افتخار کنم، درست است؟

که آن را

این نیاز به اراده، کار و تلاش زیادی دارد. عرق و اشک!

میدانم.

خودم را به حد اقل رساندم. از طریق آسیب از طریق باران من برای آن مبارزه خواهم کرد. و من انجام دادم.

اما قدرت من حدی دارد

به همین دلیل است که برای مدتی با لگد به لب می زنیم و سپس از شیب لغزنده به عقب برمی خوریم. اگر شما هم مثل من بودید، به دنبال آن کتک زدن، شرم، گناه و بسیاری از WHHHHYYY بود؟

دوباره نه!

آماده شدن برای مبارزه با نبرد کاهش وزن و مبارزه با وسوسه، تلاشی نجیب است، اما همچنین تلاشی است که نمی‌توانید بی‌پایان روز و روز بدون هیچ تاخیری با آن مبارزه کنید.

چیزی که باید بدهیم. به خصوص اگر جنگ روز و شب، ماه به ماه، سال به سال ادامه داشته باشد و خط پایانی در چشم نباشد.

سال‌هاست که کاهش وزن به عنوان نبردی توصیف می‌شود که باید برنده شد. مبارزه خوب! صبر تا آخر من همیشه او را اینگونه می دیدم. کسانی که رژیم خود را ترک کردند، رفقای کشته شده ما بودند. وظیفه ما این بود که برای آنها برگردیم. حداقل آنها آنها را تشویق کنید. کنارشان راه برو پس از همه، ما همه در این با هم هستیم.

و ما. این قسمت درسته

اما اینکه الان کجا هستیم جای سوال دارد. به اطرافت نگاه کن آیا واقعاً میدان جنگ است؟

آیا واقعاً رینگ بوکس است؟

افرادی که هرگز غذا نخورده اند یا وزن نکرده اند در یک دعوا برنده نمی شوند. بنابراین نیازی به احساس حقارت یا ترس از آنها نیست. از قضا، بسیاری از افرادی که هرگز با غذا مشکلی نداشته اند، هنوز به توانایی خود در مقاومت در برابر وسوسه اعتبار می دهند. من آنها را سرزنش نمی کنم. این یکی از موضوعاتی است که در جامعه مطرح می شود. اگر مشکلی با آن ندارید، چرا به پشت خود دست نمی زنید، درست است؟ اما لطفاً بدانید که اگر برای پیروزی در یک نبرد به خودتان اعتبار بدهید، در وهله اول هرگز نمی جنگید…

آیا به خاطر یادگیری زبان مادری خود به خودتان سلام می کنید؟ یعنی… نمی کنم. من معلم زبان انگلیسی هستم. من انگلیسی را به عنوان زبان دوم تدریس می کنم. انگلیسی نیز زبانی دشوار برای یادگیری است. حتی اگر همه قوانین و آداب و رسوم را حفظ کنید، این خلاف قوانین اوست!!

زبان انگلیسی قوانین املایی دارد. سپس یک سری استثنا از این قوانین. ما افعال عبارتی داریم که معنی فعل را کاملا تغییر می دهند. بنابراین اگر یاد بگیرید که «دویدن» به چه معناست… خوب، حدس بزنید چیست؟

آیا انجام دادی او می دود به فروشگاه؟

نداشتی استخدام با کسی در فروشگاه؟

آیا انجام دادی می گذرد کسی در فروشگاه؟

صورت حساب را ریختی؟

می توانید به من بدهید واژگون شد چی شد؟

بله… برو و کلمه را یاد بگیر”او می دودبعد متوجه شدند که همیشه معنی یکسانی ندارد.

حالا بیایید چند عبارت اصطلاحی را امتحان کنیم.

رها کردن گربه از کیف

قلبش را روی آستین می پوشاند

من بالای پاشنه هستم!

اگر زبان مادری شما نباشد، یادگیری زبان انگلیسی اصلاً آسان نیست.

من به دانش آموزانم افتخار می کنم که برای یادگیری زبان انگلیسی سخت تلاش می کنند. آنها بدلیل سختی کار هستند. اما من نیستم. حداقل در این مورد نه. من به هیچ وجه نسبت به آنها احساس برتری نمی کنم فقط به این دلیل که انگلیسی را روان صحبت می کنم. حتی یادم نمیاد انگلیسی یاد بگیرم! من آن را به طور طبیعی دریافت کردم. من مجبور نبودم آنطور که آنها انجام می دهند روی آن کار کنم. پس لطفا هیچ اعتباری برای کشورم به من ندهید شگفت انگیز توانایی “فرا گرفتن“انگلیسی!

اگر می خواهید، علیرغم آموزش ساعات کاری پکن، هر روز ساعت ۳ صبح از خواب بیدار شوم. این مستلزم استفاده از جنبه بد من و همچنین کافئین است.

اما به چیزی فکر کنید که هرگز با آن مبارزه نکرده اید. زیرا در واقع همین امر در مورد بسیاری از چیزها در این دنیا صادق است. مانند افرادی که به طور معمول غذا می خورند و هیچ تمایل بی قراری ندارند. یا افرادی که بدون مشکل به طور متوسط ​​می نوشند. افرادی که سیگار نمی کشند. کسانی که دغدغه رانندگی در بزرگراه ها را ندارند. افرادی که بند انگشت خود را نمی شکند. یا افرادی که ناخن خود را نمی جوند.

من ناخن هایم را نمی جوم. اما برای این به من مدال نده. من را برای آن تشویق نکنید. به من برای مقاومت در برابر آن اعتبار ندهید.

من نمی توانم در برابر چیزی مقاومت کنم. ناخن هایم را نمی جوم چون به ذهنم نمی رسد. و حتی اگر این کار را می کرد، باز هم این کار را نمی کردم زیرا این فکر برای من جذاب نیست. اما اگر کسی از من بپرسد که چگونه از انجام این کار اجتناب کنم، نمی توانم پاسخ دهم. چون من از آن اجتناب نمی کنم. من فقط به آن فکر نمی کنم.

افرادی که با غذا مشکلی ندارند، نمونه های خوبی برای تایید بد اختری نیستند. آنها به معنای واقعی کلمه در برابر غذا مقاومت نمی کنند زیرا برای آنها پرخوری یا پرخوری اتفاق نمی افتد. آنها در هیچ نبردی پیروز نیستند. اما آنها هم کسی را از دست ندادند. آنها در دعوا نیستند.

آیا این بهترین راه برای زندگی نیست؟!

اشتباه نکنید اگر هر روز از خواب بیدار می‌شوی و با صدایی در سرت مبارزه می‌کنی که به تو می‌گوید برو یک کیسه دوریتوس یا یک گالن بستنی بخور…اگر در مقابل آن مقاومت کنی…تو آدم بدی هستی.

شما هستید

زیرا این نیاز به اراده فوق العاده ای دارد زمانی که انگیزه ها بسیار زیاد است.

اما افرادی که در اطراف راه می‌روند اصلاً به این شکل فکر نمی‌کنند با بیدار شدن امروز صبح بدون اینکه بخواهند ناخن‌هایتان را بجوند تفاوتی ندارد. یا قبل از خروج از خانه ۱۰ بار چراغ را روشن و خاموش کنید. شما نمی توانید در برابر یک انگیزه غیرقابل مقاومت مقاومت کنید.

می توان با این شیوه زندگی از خواب بیدار شد. آن را دریافت نکنید. یاد بگیر. تبدیل شدن به آن

با آن بیدار شو

و اگر مایلید این واقعیت را بپذیرید که بیدار شدن از خواب می تواند کمی کند باشد و شامل چند بار زدن دکمه چرت زدن قبل از شروع قهوه باشد… بیدار شوید.

این به این معنا نیست که وزن فعلی خود را رها کنید یا آن را بپذیرید، در حالی که می‌دانید جایی نیست که احساس سلامتی دارید.

اشتباه نکنید

پذیرفتن خود چیز بدی نیست. صرف نظر از وزن شما. مهم نیست چه اتفاقی می افتد. من هنوز لایق عشق و پذیرش هستم. اینجا هنوز جای خوبی برای همه ماست! در واقع، لطفاً اکنون خود را همانگونه که هستید بپذیرید. زیرا تنها راه زندگی است. اما این بدان معنا نیست که شما باید کاهش وزن را رها کنید. تو نه.

به من گفته شد که ترک رژیم به معنای کنار گذاشتن کاهش وزن نیز هست. به من گفته شد که تنها راه جلوگیری از افزایش وزن و صلح با غذا این است که دیگر تمایلی به کاهش وزن نداشته باشم. برای من این معنی نداشت. نه روی زانو. نه روی پشتم نه برای فشار خون بنابراین من به دنبال راه بهتری بودم.

شما باید آن را به گونه ای “بخواهید” که شما را به جلو سوق دهد. شما نمی توانید آن را به شیوه ای خود ویرانگر “بخواهید”. و یک تفاوت وجود دارد.

اگر شما هم مثل من هستید و هم آرامش با غذا و هم احتمال کاهش وزن را می خواهید (یا زندگی در وزنی که عقلتان به شما می گوید برای شما مناسب است) بدانید که این امکان پذیر است.

ناامید کننده است که بارها و بارها گفته شود که تنها دو راه وجود دارد. خون، عرق، اشک در میدان جنگ یا تسلیم کامل.

راه سومی هم هست این توسط منابع محدود اراده و تلاش شخصی پشتیبانی نمی شود. بی حد و مرز!!

اگر می‌خواهید نگاهی اجمالی به آنچه در مورد آن صحبت می‌کنم داشته باشید، می‌خواهم از شما دعوت کنم به این وبینار رایگان توسط دکتر امی جانسون بیایید. اگر نمی توانید به صورت زنده در آن شرکت کنید، فقط ثبت نام کنید و پیوند را دریافت کنید تا بعداً آن را تماشا کنید. من مطمئن هستم که این اولین چیزی است که می بینم و باعث می شود بفهمم واقعاً در پس مسائل تغذیه ای من چیست.

در این وبینار زنده ۶۰ دقیقه ای، یاد خواهید گرفت:

  • ✔ اولین چیزی که می توانید متوجه شوید به شما کمک می کند در میان هر خواسته یا خواسته ای احساس راحتی بیشتری داشته باشید
  • ✔ چگونه این عادات در واقع نشانه عقل و سلامت شما هستند (بله، واقعا!)
  • ✔ چرا زور به ندرت منجر به آزادی پایدار می شود … و چه اتفاقی می افتد
  • چگونه اتکا به استراتژی ها و برنامه های رفتاری اغلب احتمال تغییر را کاهش می دهد (نه دیگر!)
  • ✔ چشم اندازهایی که منجر به رهایی کامل و پایدار از عادت و افکار و افکار ۸ ساله پرخوری/پرخوری عصبی شد که بسیاری از افراد دیگر را به همین سمت سوق داد.

من آدم بدی هستم ۲۵۰ پوند کم کردم قبل از آن ۱۰۰ از دست دادم. قبل از آن ۵۰ بار اینجا و آنجا باختم. و برای مقدار رژیمی که در راه من مشکل داشت، می توانستم دیواری از مدال ها را به دست بیاورم. من مطمئن هستم که شما می توانید.

اما ۶۵ پوندی که در ۱۸ ماه گذشته از دست داده ام سخت نبوده است. و در حالی که من هنوز فکر می کنم که من از نوع بدی هستم (مثل شما)، می توانم به شما بگویم که برای از دست دادن یک پوند نیازی به این ادعا نداشتم. در واقع این مسیر کمترین مقاومت است. این مسیری است که هیچ مقاومتی ندارد. راه صلح است.

من همه شما را دوست دارم! از حضورتان متشکرم و لطفا همیشه نظرات خود را برای من بگذارید!

آنجا میبینمت!

توجه داشته باشید. تازه فهمیدم قسمت نظراتم کار نمیکنه!! ظاهراً او از مردم می‌خواست که نام و ایمیلی برای اظهار نظر بگذارند. من سعی خواهم کرد این مشکل را برطرف کنم (یا کسی را با مهارت های فنی پیدا کنم که بتواند). در ضمن، همیشه می توانید به من ایمیل بزنید [email protected] یا ۳۰۰[email protected]

من همه شما را دوست دارم!

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر