نیاز به شرکت کنندگان در مطالعه – چاقی کانادا


سلام همکاران!

اگر شما یک پزشک متخصص در زمینه چاقی هستید، امیدوارم با تکمیل یک نظرسنجی آنلاین از دانش چاقی بر اساس دستورالعمل‌های عمل بالینی چاقی بزرگسالان کانادا در سال ۲۰۲۰، از پروژه تحقیقاتی دانشکده پزشکی من حمایت کنید.

اسم من هست علامت گذاری راجرز و من دانشجوی سال سوم پزشکی در دانشگاه دالهوسی در هالیفاکس هستم. قبل از ورود به دانشکده پزشکی، من از حرفه ای به عنوان یک متخصص تغذیه و مدرس باریاتریک خبره لذت می بردم، و در آینده به عنوان یک پزشک، مشتاق حمایت از پزشکی چاقی هستم. همکاران من برای این پروژه دکتر هلنا پیچینی-والیس و دکتر مایکل والیس هستند.

از جمله مشکلات سیستمیک مؤثر بر طب چاقی، عدم حضور در آموزش پزشکی است. من یک نظرسنجی ایجاد کرده‌ام که دانش چاقی مبتنی بر راهنما را آزمایش می‌کند و آن را برای دانشجویان پزشکی سال اول و چهارم و همچنین پزشکان متخصص در زمینه چاقی اجرا می‌کنم. مشارکت شما چارچوب ارزشمندی برای درک نمرات دانشجویان فارغ التحصیل پزشکی فراهم می کند. شرکت ناشناس است و انتظار می رود حدود ۲۵ دقیقه از وقت شما را بگیرد.

می توانید در مورد مطالعه بیشتر بدانید توسطرفتن به www.bit.ly/obesityquiz یا با اسکن کد QR زیر. اگر سوالی دارید، خوشحال می شوم از شما بشنوم علامت گذاری.راجرز@dal.ca.

با تشکر از شما برای توجه شما!

خالصانه،

علامت گذاری راجرز