نمای کلی: غذای مناسب سریع ، تازه و فاکتوریل


این که می گویم “مشغول” هستم پایین ترین رقم سال است. در شش سالگی با فرزندی بسیار پرانرژی و خلاق به علاوه نوزادان دوقلو به علاوه شغل من به علاوه تحقیقات مداوم در مورد شراب من ، چیزهای زیادی در بشقابم دارم. و با وجود اینکه تابلوی زندگی من پر از ضرب المثل ها به اندازه کافی پر است (و فکر می کنم بسیاری از شما می توانید این را درک کنید!) ، اما آنهایی که می خورم چند روز دوام نمی آورند.

من و شوهرم تمام تلاش خود را می کنیم تا یک برنامه غذایی تهیه کنیم و تا جایی که می توانیم آشپزی کنیم ، اما بیشتر عصرها دستمان پر است و این صدا زدنبه بنابراین وقتی فرصتی برای بررسی فاکتور وجود داشت – غذاهایی که توسط یک سرآشپز سالم و تازه تهیه می شود مستقیماً درب منزل شما تحویل داده می شود – بله باز و مشتاقانه بود. من معتقدم که پاسخ واقعی من این بود: “اوه ، لطفا ، بله. چقدر زود می توانند بیایند؟ ”

و هنگامی که آنها وارد می شوند … در جعبه های عایق بندی شده پر از بسته های ژل منجمد که برای نگهداری مواد غذایی در دمای یخچال طراحی شده اند. به محض دریافت غذا (جایی که آنها به مدت هفت روز خوب می مانند!) غذا را در یخچال می گذارید.

در اینجا کمی در مورد فاکتور (و خواهید فهمید که چرا من سعی می کنم آنها را امتحان کنم): “ما معتقدیم که سلامتی و سلامتی با غذا و آنچه شما در بدن خود قرار می دهید شروع می شود. هدف ما این است که به مشتریان خود در رسیدن به اهداف سلامتی و سلامتی کمک کنیم. تمرکز ما بر سالم ماندن از نظر جسمی و سالم با وعده های غذایی مغذی و هدفمند است. “

از پایین عالی است ، نه؟

فاکتور از مواد اولیه با کیفیت بالا استفاده می کند و همه غذاها تازه و کاملاً آماده هستند. می توانید با گرم کردن آنها در مایکروویو یا اجاق گاز برای چند دقیقه از آنها لذت ببرید. نمی تواند آسان تر و بدون استرس باشد. تقریباً در هر رژیم غذایی غذاهایی محدود و هدفمند (پروتئین بالا ، گیاهی ، گیاهی ، سرخپوش و غیره) ارائه می شود.

همه غذاهای فاکتور نه تنها توسط تیمی از سرآشپزهای معروف تهیه می شوند ، بلکه هر وعده غذایی توسط یک متخصص تغذیه ثبت شده تأیید می شود. نتیجه؟ غذاهای بسیار خوشمزه و متعادل!

هر هفته ، Factor یک منوی چرخشی دارد که می توانید از بین آنها یکی را انتخاب کنید. من میگو گوجه فرنگی سیر را امتحان کردم. مرغ Chipotle Tinga با پیاز قرمز ترشی ؛ پستو بوقلمون خرد شده با کدو بو سرخ شده ؛ و تخم مرغ ، چوریزو و تابه فلفل با شلغم هش.

همه یکی خوشمزه بود و پر کردن. و برخی تمرینات عالی را تشدید کرد.

در واقع ، این غذاهای سالم و با کیفیت رستوران هستند که در عرض چند دقیقه آماده می شوند. اندازه این میگوها را ببینید! (از بین این چهار غذا ، این غذای مورد علاقه من بود.)

برنامه های فاکتور بسیار انعطاف پذیر هستند ، بنابراین می توانید در هر زمان خرج کنید یا لغو کنید. برنامه ها از 12.83 دلار در هر وعده برای شش وعده تا 11.50 دلار در هر وعده برای 12 وعده متغیر است و همچنین مکمل های زیادی مانند آب میوه ها ، میان وعده ها و غذاهای سالم ارائه می دهد – ممکن است انتخاب دقیق آنچه می خواهید آسان نباشد. نیاز.

برای هر کسی که مشغول است (و چه کسی نیست؟!) یا فقط می خواهد بدون غذا خوب غذا بخورد همه تلاش (سلام ، غذا و وعده های غذایی) ، Factor BT است.

به روز رسانی: افراد در Factor پیشنهاد ویژه ای برای خوانندگان ما دارند! این پیوند را دنبال کنید تا 90 دلار تخفیف برای سفارش خود دریافت کنید. –جندیدگاهتان را بنویسید