نمایشگاه هوایی MCAS Cherry Point 2021


تقویم‌های خود را برای بزرگ‌ترین، بدترین، سریع‌ترین و پر سر و صداترین رویداد در فضای باز کارولینای شمالی شرقی از ۲۵ تا ۲۶ سپتامبر ۲۰۲۱ علامت‌گذاری کنید. افسر فرماندهی ایستگاه هوایی نیروی دریایی ارتش پوینت Cherry Point از شما دعوت می‌کند از بزرگترین پایگاه نیروی هوایی نیروی دریایی ایالات متحده بازدید کنید. تفنگداران دریایی در نمایشگاه هوایی MCAS Cherry Points 2021، با حضور بهترین تیم پروازی جهان، فرشتگان آبی نیروی دریایی ایالات متحده.

شنبه و یکشنبه نمایش های تمام روز با تنوع شگفت انگیزی از نمایش های هوایی نظامی و غیرنظامی برگزار می شود. ده ها نمایش از هواپیماهای تاریخی و مدرن و همچنین مجموعه وسیعی از وسایل نقلیه و تجهیزات نظامی به شما و خانواده شما نزدیک خواهد شد. این نمایش فعالیت های کودکان، سرگرمی در فضای باز و موارد دیگر را ارائه می دهد.

با توجه به اقدامات ایمنی افزایش یافته در مورد کووید، همه وسایل نقلیه از این پس برای ورود به نمایشگاه نیاز به مجوز دارند. چه در حال خرید صندلی‌های درجه یک (یا قبلاً خریده‌اید) باشید، چه آن‌ها به صورت رایگان وارد بازار می‌شوند، اکنون هر خودرویی باید یک ایمیل تأیید در دروازه ارائه دهد. این به ما این امکان را می‌دهد که برای فاصله‌گذاری اجتماعی در نمایش آماده‌تر شویم. برای اطلاعات بیشتر، لطفاً از CherryPointAirShow.com دیدن کنید و روی پیوند بلیط در بالای صفحه کلیک کنید. گزینه های صندلی ممتاز نیز موجود است.

دروازه ها ساعت ۸ صبح باز می شوند و نمایش در ساعت ۱۰:۳۰ صبح شروع می شود

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر