نحوه ساخت قرقره در اینستاگرام با عکس


نحوه ساخت قرقره در اینستاگرام با عکس

برای شروع روی ایجاد پروژه جدید کلیک کنید.

سمت چپ: “شروع به کار” از صفحه اصلی. سمت راست: “ایجاد پروژه جدید” از فضای کاری شما

مرحله ۱: عکس خود را آپلود کنید

اگر عکس شما نسبت به تصویر درستی برای Reels (9:16) دارد، برای آپلود عکس خود را به ویرایشگر اضافه کنید. اگر نه، به جای آن گزینه ۹:۱۶ را در قسمت Start with a Blank Canvas انتخاب کنید. وقتی پروژه را باز کردید، می‌توانید با استفاده از گزینه‌های آپلود در تب رسانه، عکس خود را به بوم ۹:۱۶ اضافه کنید.

مرحله ۲: بوم خود را تنظیم کنید

زمانی که تصویر خود را آپلود کردید، ممکن است هنوز بوم خالی پشت عکس قابل مشاهده باشد. شما در اینجا چند گزینه دارید. می توانید عکس خود را برش دهید تا کل قاب پر شود. با انتخاب عکس، روی ویرایش تصویر و سپس برش با پیش‌تنظیم ۹:۱۶ کلیک کنید.

لایه پس زمینه و ویرایش پس زمینه را انتخاب کنید. روی Remove Padding کلیک کنید تا عکس تازه برش خورده به طور خودکار کادر را بر کند.

اگر نمی‌خواهید خود را برش دهید (هی، گاهی اوقات یک عکس کاملاً ترکیب شده است)، جای نگرانی نیست. در عوض می‌توانید پس‌زمینه را کمی تند کنید.

برای افزودن یک تاری پس‌زمینه ظریف، ویرایش پس‌زمینه را انتخاب کنید و Canvas Blur را روشن کنید. برای افزودن پسزمینه رنگی، ویرایش پسزمینه را انتخاب کنید و از میان رنگ‌های از پیش تعیین‌شده یا یک سفارش رنگ در بخش رنگ‌ها انتخاب کنید.

مرحله ۳: مدت زمان را تنظیم کنید

اینجاست که جادو اتفاق می افتد و عکس شما تبدیل به یک ویدیو می شود.

پس زمینه را ویرایش کنید و سپس زمان بندی را انتخاب کنید. از اینجا، مدت زمانی را می‌توانید برای ویدیوی خود انتخاب کنید.

شما می توانید از ۰.۵ ثانیه تا ۱۰ ثانیه را انتخاب کنید یا مدت زمان سفارشی را برای خود انتخاب کنید. برای این مثال، ما از ۱۵ ثانیه استفاده کرده‌ایم، اما با قرقره‌ها، می‌توان ویدیوهای خود را تا ۹۰ ثانیه افزایش داد، بنابراین باید به شما که می‌خواهید Reel عکستان چقدر باشد. زمانی که زمان را تنظیم کردید، می‌بینید تایم لاین در ویرایشگر اصلی ظاهر می‌شود، زیرا عکس شما اکنون یک ویدیو است.

مرحله ۴: ویدیوی جدید خود را صادر کنید

را در بالا انتخاب کنید سپس فرمت و مشاهده خود را انتخاب کنید. ما MP4 و Auto را برای ویدیوهای سریع و ساده توصیه می کنیم. بعد، به خوبی روی دانلود فایل کلیک کنید.

سپس ویدیوی شما در دستگاه تلفن همراه شما ذخیره می شود. اکنون آماده آپلود ویدیوی خود در اینستاگرام هستید.

مرحله ۵: عکس خود را به عنوان حلقه اینستاگرام آپلود کنید

برای این کار به پروفایل اینستاگرام خود را ببینید و نماد + و سپس Reel را انتخاب کنید. همچنین می‌توان با کشیدن انگشت به سمت راست از صفحه اصلی خود یک حلقه را با دوربین خود در اینستاگرام باز کنید، به همان روشی که برای اضافه کردن یک استوری جدید می‌دهید، اضافه کنید.

سپس، نماد + را در پایین سمت چپ صفحه خود را انتخاب کنید و ویدیوی خود را از رول دوربین یا کتابخانه عکس خود انتخاب کنید.

را در گوشه سمت راست بالای صفحه و سپس بعدی را انتخاب کنید.

یک بار دیگر گزینه بعدی را انتخاب کنید و سپس می توانید حلقه های خود را تنظیم کنید. انتخاب کنید که می توانید حلقه های عکس خود را نیز در فید خود به اشتراک بگذارید، افراد را در برچسب حلقه ها قرار دهید، یک مکان اضافه کنید و غیره.

در نهایت، روی به اشتراک گذاشتن کلیک کنید تا حلقه خود را ارسال کنید و عکس خود را با همه دوستان و دنبال کنندگان خود به اشتراک بگذارید.