نحوه انتخاب یک مرکز جراحی چاقی در مکزیک


جراحی چاقی تصمیمی است که زندگی را تغییر می دهد و به زمان و تحقیق زیادی نیاز دارد. انتخاب مرکز جراحی مناسب گامی اساسی در مسیر سلامتی و کاهش وزن شما است. هنگام جستجو برای مراکز جراحی ایمن، مکزیک ممکن است اولین جایی نباشد که به ذهن می رسد. اما چرا؟ مکزیک کشوری کاملاً امن است که اگر جراح معتبری را در بهترین مرکز جراحی پیدا کنید، می‌توانید برای جراحی چاقی مقرون‌به‌صرفه از آن دیدن کنید.

مرکز کنترل چاقی که فقط چند دقیقه خارج از سن دیگو، کالیفرنیا واقع شده است، بیش از ۵۰ سال تجربه ترکیبی در جراحی چاقی را ترویج می کند. تیم جراحان معتبر ما در صنعت کاهش وزن پیشرو هستند. با استفاده از آخرین تکنولوژی و بالاترین استانداردهای ایمنی، بیش از ۲۴۰۰۰ عمل جراحی را با کمترین میزان عوارض ثبت شده با موفقیت انجام داده ایم.

در زیر، ما برخی از مهم ترین مواردی را که باید هنگام انتخاب یک مرکز جراحی چاقی در مکزیک به آن توجه کنید، به اشتراک می گذاریم.

چه کسانی باید جراحی چاقی انجام دهند؟

جراحی چاقی یک درمان ایمن برای کاهش وزن قابل توجه است که توسط یک جراح چاقی دارای مجوز هیئت مدیره انجام شود. هنگام جستجوی جراحان چاقی در مکزیک، ارائه دهندگانی را انتخاب کنید که آموزش گسترده، چندین سال تجربه، و شهرت استثنایی دارند. اظهارات مثبت از بیماران قبلی نشانه های کلیدی یک جراح چاقی خوب است.

همچنین محدود کردن جست‌وجو به جراحان چاقی دارای مجوز منحصراً توسط هیئت مدیره نیز مهم است. در حالی که برخی از جراحان عمومی می‌توانند روش‌های کاهش وزن را انجام دهند، ارتقای گواهی هیئت مدیره در جراحی چاقی به این معنی است که جراح شما به دنبال صلاحیت‌های اضافی برای انجام این روش‌ها بوده است.

دکتر آریل اورتیز به عنوان یک جراح چاقی دارای گواهی هیئت مدیره با بیش از ۲۰ سال تجربه، روش های کاهش وزن موفق بی شماری را انجام داده است. او همچنین نقش مهمی در توسعه و استفاده از چندین دستگاه کاهش وزن پیشرفته، به ویژه IGS Improved Gastric Sleeve® ایفا کرده است.

جراحان چاقی در تیجوانا، مکزیک

جراحی در کجا باید انجام شود؟

یافتن مرکز جراحی مناسب به اندازه انتخاب بهترین جراح چاقی مهم است. مهم نیست که کجا جراحی خود را انجام می دهید، می خواهید مطمئن شوید که این مرکز دارای اعتبارنامه های مناسب و بالاترین استانداردهای فناوری ممکن است.

در حالی که مرکز کنترل چاقی در مکزیک قرار دارد و تنها چند دقیقه با سن دیگو، کالیفرنیا فاصله دارد، این مرکز از بالاترین استانداردهای ایمنی ایالات متحده پیروی می کند و کمترین میزان عوارض را دارد. در واقع، این مرکز به عنوان یک مرکز عالی در جراحی چاقی و متابولیک و یک مهر طلایی معتبر JCI معتبر است.

آیا قبل و بعد از عمل از شما حمایت می شود؟

نتایج بیمار قبل و بعد از جراحی کاهش وزن در OCC در تیجوانا

سفر کاهش وزن پس از جراحی به پایان نمی رسد. به همین دلیل یافتن یک سیستم پشتیبانی که بتواند به شما کمک کند قبل و بعد از عمل در مسیر خود بمانید، ضروری است. علاوه بر مشاوره با یک جراح چاقی دارای گواهی هیئت مدیره، حتماً اطراف خود را با خانواده و دوستانی که به بهترین منافع شما اهمیت می دهند، احاطه کنید. سیستم حمایتی مناسب همیشه شما را تشویق می کند تا برای دستیابی به اهداف کاهش وزن خود انتخاب های سالمی داشته باشید.

در مرکز مانیتورینگ چاقی، ما اطمینان می‌دهیم که از پشتیبانی لازم برای موفقیت برخوردار می‌شوید. تیم جراحی چاقی ما با شهرت جهانی همیشه آماده پاسخگویی به سوالات شما قبل و بعد از جراحی است. در واقع، ما پنج سال پشتیبانی پس از عمل را از طریق برنامه، گروه‌های پشتیبانی آنلاین و هماهنگ‌کننده‌های بیمار در حال حاضر در ایالات متحده ارائه می‌کنیم. ما همچنین در صورت لزوم پس از پنج سال پشتیبانی ارائه می دهیم، زیرا وقتی ما را برای جراحی چاقی انتخاب می کنید، عضو مادام العمر #OCCFamily هستید.

ما درک می کنیم که جراحی چاقی چقدر می تواند اعصاب خردکن باشد. هدف ما این است که اطمینان حاصل کنیم که شما قبل از جراحی در بهترین وضعیت ممکن قرار دارید. تیم ما یک ارزیابی جامع قبل از عمل انجام می دهد که شامل آزمایش خون، معاینه فیزیکی، پانل شیمی و آزمایش ادرار است. این تیم همچنین ممکن است قبل از اطمینان از اینکه شما کاندید مناسبی برای جراحی چاقی هستید، اکوکاردیوگرام (EKG)، آزمایش عملکرد ریوی یا پلی سومنوگرافی را درخواست کنند.

هزینه جراحی چقدر باید باشد؟

در حالی که وقتی برای جراحی چاقی به مکزیک می روید پس انداز قابل توجهی وجود دارد، هرگز مرکز خود را تنها با هزینه انتخاب نکنید. یک جراح چاقی دارای گواهی هیئت مدیره با چندین دهه تجربه و آموزش معمولاً بیشتر از یک جراح عمومی با تجربه کمتر هزینه دارد. با این حال، جراحی چاقی انجام شده توسط یک جراح واجد شرایط کمتر به عوارض منجر می شود.

هنگام انتخاب یک مرکز جراحی، حتماً در مورد هزینه کامل از قبل صحبت کنید. برخی از مراکز قیمت پایینی را ذکر می کنند و سپس هزینه های پنهانی را دریافت می کنند که می تواند هزینه کل جراحی را به میزان قابل توجهی افزایش دهد.

سوال بزرگ ایمنی

انتخاب یک مرکز جراحی چاقی در مکزیک لازم نیست پیچیده باشد. مرکز جراحی مناسب باید تمام خدماتی را که برای ایمن ماندن در کشور دیگر نیاز دارید، از جمله کارکنان انگلیسی زبان، پشتیبانی اسناد و کمک حمل و نقل داشته باشد.

مرکز کنترل چاقی تنها ۳۰ دقیقه با فرودگاه سن دیگو فاصله دارد. خدمات ترانسفر لوکس ما شما را از فرودگاه می‌برد و مستقیماً به مرکز جراحی پیشرفته ما می‌برد. در طول اقامت شما، تیم ما شما را در هتلی با اقامتگاه های پنج ستاره مستقر می کند، بنابراین نیازی نیست که تحت مراقبت ما نگران امنیت خود باشید.

نمودار نشان می دهد که OCC به عنوان یک مرکز جراحی چاقی در تیجوانا، مکزیک چقدر ایمن است

سفر کاهش وزن خود را در مرکز جراحی ما آغاز کنید

مرکز کنترل چاقی یک مرکز ایمن و مقرون به صرفه برای جراحی چاقی در مکزیک است. برای تعیین قرار ملاقات با تیم ما، همین امروز با ما تماس بگیرید. یک هماهنگ کننده مرکز جراحی با شما تماس خواهد گرفت تا شما را در روند درمان راهنمایی کند و به کاهش وزن دائمی کمک کند.رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر