مکالمات در مورد وزن کودکان: راهنمایی برای والدین و ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی


این پست توسط دکتر امی مک فرسون، دانشمند ارشد در موسسه تحقیقاتی بلورویو و کریستین پروویدنزا، سرپرست ترجمه دانش در بیمارستان توانبخشی کودکان هلند بلورویو.

گفتگو در مورد وزن و تصویر بدن می تواند برای کودکان، خانواده های آنها و متخصصان مراقبت های بهداشتی چالش برانگیز باشد. این موضوع در مورد بیماری همه گیر که در آن بدن کودکان در زمانی که از مدرسه دور بودند رشد کرده و تغییر کرده است، بسیار مهم شده است.

منابع موجود در مورد این موضوع کم هستند و به ندرت شامل راهنمایی های مرتبط برای کودکان با توانایی های مختلف می شود. تیم محققین ما، کارشناسان ترجمه دانش، خانواده‌هایی با تجربه زنده و متخصصان سواد سلامت، مجموعه‌ای از منابع عملی و مبتنی بر شواهد را ایجاد کرده‌اند که شامل کودکان با هر اندازه، شکل و توانایی است. محتوا و طرح‌بندی با ترجمه دانش و بهترین شیوه‌های طراحی بصری برای ترویج پیام‌های عملی هدایت می‌شوند.

راهنمای ویژه والدین، که در آگوست ۲۰۲۱ راه اندازی شد، اطلاعاتی را در اختیار همه والدین قرار می دهد:

  • چگونه و چه زمانی در مورد وزن و سلامتی با کودک خود صحبت کنید
  • از چه کلماتی استفاده کنیم
  • چگونه به طعنه های مرتبط با وزن پاسخ دهیم
  • چگونه در مورد تنوع بدن صحبت کنیم

راهنمای والدین تکمیل کننده کتاب مورد قبلی است که بهترین شواهد و روش های تحقیقاتی را برای حمایت از ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی برای داشتن مکالمات مثبت مرتبط با وزن با کودکان و خانواده هایشان ارائه می دهد. ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی همچنین می توانند از راهنمای والدین به عنوان راهی برای شروع مکالمات مثبت بدن با کودکان و خانواده ها استفاده کنند.

این منابع رایگان را از اینجا دانلود کنید: www.hollandbloorview.ca/weightconversations

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر