موهای امروز ، موهای فردا: 9 راهکار ساده برای جلوگیری از ریزش مو


اسید کلریدریک ، اسید معده ، یکی از قوی ترین اسیدهای شناخته شده برای انسان است. پروتئین پپسین را فعال می کند ، یک آنزیم مهم برای هضم ، و تولید و انتشار آنزیم های پانکراس را برای هضم و جذب بیشتر نشان می دهد.

کمبود اسید معده تجزیه مناسب پروتئین ها به DNA و اسیدهای آمینه را که برای تشکیل سلول سالم ضروری است ، غیرممکن می کند. این کار از تشکیل کلاژن و در نتیجه ریزش مو جلوگیری می کند. بدون اسید معده کافی ، ما نمی توانیم مواد معدنی مانند آهن ، کلسیم ، روی ، منیزیم و سلنیوم ، یا ویتامین های گروه B مانند تیامین ، فولات و ویتامین B12 ، مواد غذایی مورد نیاز برای سلامت مو را دریافت کنیم.

خوشبختانه معده نسبت به تغییرات محیط بسیار حساس است ، بنابراین تغییرات کوچک حتی می تواند در دراز مدت تأثیر بگذارد. با خوردن یک قاشق چای خوری سرکه سیب غیر پاستوریزه هر روز صبح قبل از صبحانه شروع کنید. این عمل هضم شما را تحریک می کند و pH معده را پایین می آورد. و برای افزایش اسید معده مهم ، بدن شما باید پروتئین ها را به همراه UNI KEY Health هضم کند HCl + 2 با هر وعده غذایی من در هر وعده غذایی 1-2 قرص ، به ویژه غذاهای پروتئینی را توصیه می کنم.

علاوه بر این ، اگر اخیراً ریزش مو یا سایر تغییرات عمده در موهای خود را تجربه کرده اید ، به احتمال زیاد ناشی از استرس یا ضربه ای است که در چند ماه گذشته به دلیل نوسانات هورمونی ، داروها ، سموم ، سوء تغذیه ، بیماری تجربه کرده اید. و عوامل دیگر مانند همه گیری. فقط این می تواند نازک شدن موها را توضیح دهد. اگر هر یک از این موارد برای شما مطلوب است ، موارد زیر را در نظر بگیرید:دیدگاهتان را بنویسید