مونت هالی رئیس پلیس جدید را معرفی کرد


Mount Holly، NC: برایان ریگان رسماً نقش جدید خود را به عنوان رئیس پلیس شهر Mount Holly در ۱ اوت آغاز خواهد کرد. ریگان به عنوان معاون رئیس پلیس در هشت سال گذشته خدمت کرده است.

رئیس برایان ریگان به عنوان یک ساکن مادام العمر در بلمونت و مونت هالی، تمایل دارد که جامعه ای را که در آن بزرگ شده رشد و شکوفا کند. رئیس ریگان بیش از بیست سال است که ماونت هالی را خانه نامیده است و مایل است که کوه هالی ایمن بماند و در عین حال جذابیت شهر کوچک خود را حفظ کند. رئیس ریگان ۲۱ سال پیش برای خدمت به عنوان افسر پلیس در اداره پلیس ماونت هالی فراخوانده شد، جایی که او برای تمام دوران حرفه ای خود در آنجا باقی مانده است.

در طول دوران حرفه ای درخشان خود، او در بخش گشت به عنوان افسر گشت، کنترل کننده K-9 و گروهبان گشت خدمت کرده است. بخش تحقیقات، به عنوان یک کارآگاه؛ و اداری به عنوان معاون پلیس.

رئیس ریگان دارای تحصیلات رسمی از کالج گاستون و دانشگاه کارولینای غربی است. او همچنین در دوره‌های آموزشی مختلفی که با جنبه‌های مختلف اجرای قانون سروکار دارد، شرکت کرده است تا گواهینامه‌های اجرای قانون متوسط ​​و پیشرفته خود را از وزارت دادگستری کارولینای شمالی کسب کند.

مایلز براسول، مدیر شهر می‌گوید: «عملکرد و تجربه برایان ریگان در ۲۱ سال گذشته، و همچنین سوابق حرفه‌ای و تحصیلی او، آمادگی او را برای تصدی پست رئیس پلیس نشان می‌دهد. او یک متخصص مجری قانون متعهد است که احترام افسران همکار خود را به دست آورده است. این گام بعدی هیجان انگیز برای شهر ما است.”

رئیس برایان ریگان می گوید: “من مشتاقانه منتظر تقویت پیوندهایی هستم که از قبل بین جامعه خود و اداره پلیس مانت هالی وجود دارد، و به عنوان رئیس پلیس، برای ایجاد موارد جدید نیز تلاش خواهم کرد.” من می خواهم از همه برای تشکر کنم. این فرصت، و من مشتاقانه منتظر همکاری با شما برای ایمن و زیبا نگه داشتن کوه هالی هستم.»