موزه زولبیان لولیتا دنیای ساوانا مارشال را تصاحب می کندتاریخ انتشار:

موزه لولیتا در تاریخ 16 اکتبر 2021 در نیوکاسل انگلستان با ساوانا مارشال برای کمربند میان وزن WBO روبرو می شود. در صورت موفقیت ، زامبیا چهارمین قهرمان جهان آفریقا در یکی از چهار فدراسیون بزرگ بوکس حرفه ای (IBF ، WBA ، WBC ، WBO) می شود.

ما فقط می توانیم تمام مبارزات او را در آفریقا در برابر حریفان آفریقایی انجام دهیم و در مسابقات بوکس حرفه ای جهان شرکت کنیم. موزه لولیتا 30 ساله نمونه ای استثنایی است. در 16 اکتبر 2021 ، در نیوکاسل ، این زامبیایی که در 16 درگیری حرفه ای شکست نخورده است ، ساوانا مارشال را برای کمربند میان وزن WBO به چالش می کشد. ستاره انگلیسی از اکتبر 2020 تا کنون 10 برد و 0 باخت داشته است.

« ساوانا مارشال قهرمان بزرگی است، موزه لولیتا را در یک کنفرانس مطبوعاتی که توسط Boxxer سازماندهی شده است ، به رسمیت می شناسد. من دعواهای قبلی آنها را تماشا کردم. او بوکسور خوبی است. اما او هرگز کسی مثل من را ملاقات نکرده بود. فقط یک لولیتا وجود دارد ».

چهارمین قهرمان جهان آفریقا؟

در واقع ، Mwinilunga (شمال غربی زامبیا) دارای سابقه ای غیر معمول است. وی سه چهارم جنگهای خود را در زامبیا گذراند و با دانش آموزان عمدتا از جنوب آفریقا (مالاوی ، زیمبابوه و غیره) و شرق آفریقا (کنیا ، تانزانیا) روبرو شد. این امر مانع از آن نشد که WBC اولین کمربند نقره ای خود را در سال 2016 در بخش وزنه برداری بدست آورد. او در هراره بود.

این بار ، در انگلستان ، در یوتیلیتا آرنا با 11000 صندلی ، زن جوان نشان می دهد که قادر به انجام چه کاری است. ” او می گوید از بودن در اینجا خوشحالم. این یک فرصت عالی برای من است ».

در صورت موفقیت آمیز بودن ، موزه لولیتا می تواند چهارمین قهرمان جهان آفریقا در چهار فدراسیون بزرگ بوکس (IBF ، WBA ، WBC ، WBO) پس از هموطن کاترین فیری ، فاطیما زاریکا از کنیا و نونی تنگه از آفریقای جنوبی شود. به نوبه خود ، ملکه شدن یک چشم انداز رویایی در زامبیا است. ” این نشان دهنده چیزهای زیادی خواهد بود، کسی را از دست می دهد که در حرفه خود در سالهای 2019 و 2020 استراحت طولانی داشت. این زندگی من را تغییر خواهد داد. من به این دلیل به اینجا آمدم: تمام تلاشم را بکنم و برنده شوم ».

“می توانید با سینک ظرفشویی را بزنید ، اما همچنان ادامه خواهد داشت”

رسانه های انگلیسی فرصت اندکی به شخصی با نام مستعار “الماس سیاه” می دهند زیرا آنها در حال حاضر باعث ادغام احتمالی بین ساوانا مارشال و فوق ستاره آمریکایی کلارسا شیلدز ، که دارای کمربندهای IBF ، وزن متوسط ​​WBA و WBC است ، می شوند.

اما مارشال ترجیح می دهد در مقابل حریفی که اطلاعات کمی از او دارد ، متواضع و محتاط باشد. ” او یک بوکسور معمولی و سرسخت آفریقایی است که می خواهد برنده شوداما ، او در مجله گفت حلقه. احساس می کنید می توانید با سینک آشپزخانه به آن ضربه بزنید ، اما به حرکت خود ادامه می دهد ».

در طول کنفرانس مطبوعاتی ، یکی از قهرمانان آماتور جهان در سال 2012 و یکی از برندگان چندین مدال بین المللی دیگر متقاعد شد: ” من انتظار یک مبارزه واقعا سخت را دارمبه نادیده گرفتن آن احمقانه خواهد بود. لولیتا هرگز از شکست خبر نداشت پیروزی زامبیایی ها در نیوکاسل شنبه شب یکی از بزرگترین شگفتی های سال در بوکس زنان خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید