مهرشاد شهیدی کیست و علت فوت او چیست؟گزارش کردن صدای ایران از جانب رکنا بهنام نظری با تسلیت به خانواده مرحوم شهیدی نژاد، گفت: شامگاه چهارشنبه ۱۳ آبان ماه خبر تحویل جسد فرد ناشناس به سردخانه آرامستان به دست ما رسید.

وی با بیان اینکه جسد فاقد هرگونه کارت شناسایی و تلفن همراه بود، افزود: اقدامات قانونی برای شناسایی هویت این فرد در دستور کار قرار گرفت.

بر اساس گزارش پزشکی قانونی و همچنین شناسایی جسد توسط خانواده، هیچ گونه اثر گلوله یا جراحت مشاهده نشد.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار مرکزی به ایجاد شبهات و فتنه انگیزی در فضای مجازی مبنی بر مرگ فردی بر اثر اصابت گلوله و ضربه به سر اشاره و بیان کرد: با توجه به گزارش های پزشکی قانونی و همچنین شناسایی جسد. توسط خانواده هیچ اثری از گلوله و ضرب و شتم وجود ندارد. جراحتی مشاهده نشد.

نظری با بیان اینکه مراحل قانونی تحویل و تشییع جنازه انجام شد افزود: همه کارها طبق روال قانونی پیش رفت و جسد برای خاکسپاری به خانواده تحویل داده شد.

وی با اشاره به اهداف شوم دشمنان و همسویی اغتشاشگران با دشمنان و سناریوی کشتار، افزود: خانواده ها از فریب فرزندان خود در فضای مجازی دست بردارند و مراقب آنها باشند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار مرکزی بر پرهیز از حضور جوانان و نوجوانان در تجمعات خشن تاکید و تصریح کرد: حضور جوانان در تجمعات خشن و فتنه انگیز حوادث تلخی را به دنبال دارد.

مهرشاد شهیدی متولد ۱۳۸۰ است، چهارشنبه گذشته جسد بی جان جوانی ۲۰ ساله در یکی از خیابان های اراک کشف شد.

ایرنا مدعی شد: هیچ مدرک هویتی و حتی تلفن همراه همراه خود نداشت. هویت شهیدی نژاد روز پنجشنبه پس از مراجعه خانواده وی به مراجع قانونی مشخص شد.

به گزارش خبرگزاری فارس، حجت الاسلام سید عبدالمهدی موسوی درباره جزئیات علت فوت مهرشاد شهیدی نژاد در شهرستان اراک تصریح کرد: طبق بررسی های پزشکی قانونی شایعاتی که مبنی بر اصابت گلوله یا جسم سخت به سر منتشر شده بود کاملا رد می شود و هیچ گونه اثری از شکستگی در دست و پا، جمجمه و مغز وجود ندارد. خونریزی در بدن، و علت مرگ رام است. از نظر پزشکی قانونی متعاقبا اعلام خواهد شد.