مقایسه روشهای کاهش وزن غیر تهاجمی


..خلاصه روشهای کاهش وزن غیر تهاجمی

» مقایسه روشهای کاهش وزن غیر تهاجمی

» انواع دستگاه های کاهش وزن که برای روشهای کاهش وزن غیر تهاجمی در کلینیک های آتریزی استفاده می شود.

» دستگاه کاویتاسیون یکی از روشهای کاهش وزن غیر تهاجمی است

» دستگاه LPG

» دستگاه امواج شوک

» دستگاه مجسمه سازی پنوماتیک

» دستگاه RF

مقایسه روشهای کاهش وزن غیر تهاجمی» مقایسه روشهای کاهش وزن غیر تهاجمی

چربی اضافی را بدون جراحی برطرف کنید.
با توسعه فناوری ، اکنون می توان با روشهای لاغری غیر تهاجمی ، چربی اضافی را در مناطق مختلف بدون هیچ گونه آسیبی کاهش داد. چندین دستگاه کاهش وزن با عملکرد تقریباً یکسان تولید شده است. همه این دستگاه ها با هدف از بین بردن سلول های چربی و حذف آنها از بدن به طور طبیعی انجام می شوندبهممکن است در انتخاب بسته موضعی مناسب برای کاهش وزن مشکل داشته باشید. موارد زیر توضیح می دهد که هر دستگاه برای چه مواردی استفاده می شود.

» انواع دستگاه های کاهش وزن که برای روشهای کاهش وزن غیر تهاجمی در کلینیک های آتریزیا استفاده می شوند:

» دستگاه کاویتاسیون یکی از روشهای کاهش وزن غیر تهاجمی است

دستگاه کویتوس از اولتراسوند برای ارتعاش غشای سلول های چربی استفاده می کند و باعث شکسته شدن و مرگ آنها می شود. استفاده از کویتوس برای افرادی که می خواهند وزن خود را در نقاط مختلف بدن مانند شکم ، بازوها و ران کاهش دهند توصیه می شود. این دستگاه با ارسال امواج اولتراسوند روغن های عمیق تر را حذف می کند.

» دستگاه LPG

دستگاه LPG یک فناوری مورد علاقه افرادی است که با ورزش و رژیم به فرم ایده آل خود نمی رسند. این تکنیک شامل ذوب چربی ها و صاف و نرم شدن ماهیچه های آن ناحیه است. استفاده از LPG برای افرادی مناسب است که می خواهند وزن خود را در سراسر بدن کاهش دهند. همچنین کاهش اندازه و شکل ماهیچه ها توصیه می شود.

» دستگاه امواج شوک

Shockwave از امواج صوتی برای از بین بردن سلول های چربی و بهبود سلولیت استفاده می کند. مخصوصاً برای شکم ، پهلوها و رانها. این دستگاه فرآیند متابولیک بدن را تحریک کرده و قابلیت ارتجاعی بافت همبند پوست (سلولیت) را بهبود می بخشد. همچنین به تقویت عضلات و ایجاد احساس آرامش کمک می کند.

» دستگاه مجسمه سازی پنوماتیک

مجسمه سازی بدن با ایجاد میدان مغناطیسی باعث ایجاد گرفتگی در اندام های داخلی می شود که گردش خون را در بدن بهبود می بخشد و متابولیسم بدن را افزایش می دهد و یکی دیگر از روش های غیرتهاجمی کاهش وزن است. در نهایت ، چربی احشایی در شکم و لگن (چربی در اطراف اندام های داخلی) کاهش می یابد و منجر به کاهش وزن در سراسر بدن می شود.

مقایسه روشهای کاهش وزن غیر تهاجمی» دستگاه RF

دستگاه RF به راحتی از چروک شدن پوست با امواج رادیویی جلوگیری می کند که یکی از روش های کاهش وزن غیر تهاجمی است. موج رادیویی کمترین انرژی را در طیف امواج مختلف دارد. دستگاه RF به دو مدل دوقطبی و دوقطبی تقسیم می شود. ترکیب استفاده از دستگاه های انعقادی و فرکانس رادیویی (RF) بهترین راه برای کاهش وزن موضعی ، بهبود سلولیت و از بین بردن افتادگی پوست است.

دیدگاهتان را بنویسید