معجون برای کاهش وزن | معجونی برای کاهش وزن روی ران ها


افراد زیادی به دنبال روش های مختلف برای کاهش وزن هستند. یکی از راه های کاهش وزن استفاده از انواع معجون ها و نوشیدنی ها است. در این مقاله انواع معجون های کاهش وزن را بررسی می کنیم.

بهترین معجون برای کاهش وزن:

بسیاری از افراد برای کاهش وزن از قرص ها و معجون های کاهش وزن و نوشیدنی های لاغری استفاده می کنند. در کنار تغذیه و ورزش مناسب ، استفاده از معجون برای کاهش وزن بسیار مثر است. در این بخش از مقاله ما برخی از معجون های کاهش وزن را ارائه می دهیم.

سرکه سیب

سرکه سیب

معجون سرکه سیب: یکی از فواید سرکه سیب این است که متابولیسم بدن را افزایش داده و به فرد احساس سیری می دهد. برای تهیه این مخلوط و هر فنجان یک روز در هفته به هفت فنجان سرکه سیب احتیاج دارید. برای افزایش اثربخشی از آب لیمو و نعناع به همراه سرکه سیب استفاده کنید. شما باید هر روز از یک فنجان از این معجون استفاده کنید. همچنین می توانید از فریزر برای ذخیره متیونین استفاده کنید.

دارچین دارچین: دارچین ادویه ای است که چربی می سوزاند و قند خون را پایین می آورد. برای تهیه این مخلوط ، از یک تکه چوب دارچین ، زنجبیل ، کمی عسل و یک فنجان آب گرم استفاده کنید. شما باید هفته ای یکبار از این معجون استفاده کنید.

چای جینسینگ چای معجزه آسا: جینسینگ یک ریشه گیاهی است که دارای خواص ضد استرس ، کاهش وزن و ضد سرطان است. این معجون باعث افزایش انرژی و متابولیسم بدن می شود. کمی دارچین و عسل را مخلوط کنید تا دو تکه جینسنگ درست شود. همه این مواد را به مدت پنج دقیقه در شعله فر قرار دهید. بعد از دم کردن معجون بخورید.

اگر به دنبال نوشیدنی های ساده تری هستید ، توصیه می کنم برای کاهش وزن مقاله خاکشیر را مطالعه کنید.

مخلوط آناناس و زنجبیل

    آناناس و زنجبیل

ترکیب آناناس و زنجبیل: زنجبیل خاصیت چربی سوزی دارد و متابولیسم بدن را افزایش می دهد. آناناس همچنین دارای فیبر زیادی است که به شما احساس سیری می دهد. همچنین حاوی مقدار زیادی آنتی اکسیدان و فاقد چربی است. برای تهیه این مخلوط ، یک لیوان آب آناناس ، پرتقال ، یک فنجان آب ، زنجبیل و چهار تکه یخ را با هم ترکیب کنید. این مواد را در مخلوط کن بریزید و سپس میل کنید. این نوشیدنی را می توان قبل از پیاده روی استفاده کرد.

مخلوط انار: آب انار کالری کمی دارد اما از نظر انرژی بسیار زیاد است. یک فنجان آب انار را با یک چهارم فنجان آب مخلوط کنید. هم کالری را افزایش می دهد و هم بسیار راضی کننده است. شما می توانید در هر زمان آب انار بنوشید ، اما قبل از ورزش بهتر است.

معجون لاغری زنجبیل و لیمو

معجون لاغری زنجبیل و لیمو

جنج مخلوط زنجبیل و لیمو: این مخلوط سرشار از ویتامین C و آنتی اکسیدان ها است. بدن را سم زدایی می کند و در نتیجه سموم بدن دفع می شود و در نتیجه کاهش وزن رخ می دهد. دو انگشت زنجبیل تازه را با لیمو ترکیب کنید. این مخلوط را در مخلوط کن بریزید و با هم مخلوط کنید. برای افزایش چربی سوزی از زیره استفاده کنید. مخلوط را صاف کرده و صبح میل کنید.

مخلوط تمشک و لیمو ترش: لیموها سرشار از ویتامین C هستند و می توانند سموم و رادیکال های آزاد را به دلیل خاصیت آنتی اکسیدانی از بدن دفع کنند. تمشک همچنین حاوی کتون است. کتون ها اشتها را کاهش داده و کالری دریافتی را کاهش می دهند. در نهایت ، باعث کاهش وزن می شود. برای تهیه این مخلوط ، باید کمی تمشک را با نصف لیمو ترش مخلوط کنید.

گریپ فروت و خمیر خیار: گریپ فروت دارای خاصیت چربی سوزی است و کبد را تمیز می کند. همچنین متابولیسم بدن را افزایش می دهد. این معجون دارای ویژگی است که می توانید وزن خود را حتی در حالت استراحت کاهش دهید. برای تهیه این خمیر ، خیار را خرد کرده و با یک لیوان آب ، گریپ فروت ، لیمو و کمی نعناع مخلوط کنید.

شما باید از این معجون سه تا پنج بار در روز استفاده کنید. فیبر و آنتی اکسیدان های موجود در این معجون باعث می شود فرد به خوبی وزن خود را کاهش دهد. علاوه بر همه این معجون ها ، داروهای گیاهی برای کاهش وزن وجود دارد. البته ، برای دانستن این موارد مهم ، باید نحوه استفاده کامل از آنها را بدانید. اطلاعات خود را درباره داروهای گیاهی برای کاهش وزن کامل کنید.

مخلوطی از چای سبز و زنجبیل

مخلوطی از چای سبز و زنجبیل

چ مخلوط چای سبز و زنجبیل: چای سبز یکی از قدیمی ترین چای هایی است که برای کاهش وزن استفاده می شود. ترکیب چای سبز با زنجبیل خواص کاهش وزن را افزایش می دهد. نوشیدن یک لیوان از این معجون قبل از تمرین تأثیر آن را افزایش می دهد.

mixture مخلوط لیمو و فلفل سیاه: فلفل خواص چربی سوزی زیادی دارد و ترکیب آن با فلفل این خاصیت را افزایش می دهد. با داشتن برنامه غذایی سالم و استفاده از این معجون می توانید کاهش وزن دلخواه را تجربه کنید. یک فنجان آب را با نصف لیمو ترش مخلوط کرده و کمی فلفل سیاه به آن اضافه کنید تا این مخلوط آماده شود. این آماده سازی بهتر هضم می شود و فرد احساس سیری می کند.

مخلوط هندوانه و زغال اخته: این مخلوط دارای خواص آنتی اکسیدانی زیادی است و باعث سم زدایی از بدن می شود. برای تهیه این مخلوط ، باید 7 فنجان هندوانه ، یک فنجان بلوبری بدون هسته و یک چهارم آب لیمو را مخلوط کنید. معجون را خوب مخلوط کرده و از صافی رد کنید. بعد از یک تمرین م effectiveثر از این معجون استفاده کنید.

برای یادگیری: قرص متفورمین برای بارداری

مخلوطی از آناناس و دارچین

مخلوط آناناس و دارچین: آناناس حاوی موادی است که هضم را بهبود می بخشد و التهاب را کاهش می دهد. دارچین همچنین یک ماده خوب برای کاهش وزن است. برای به دست آوردن این مخلوط ، یک فنجان آناناس خرد شده و نصف قاشق چایخوری پودر دارچین را با 2 قاشق غذاخوری آب لیمو مخلوط کنید.

تم جوشانده تمشک: جوشانده تمشک را می توان برای کاهش وزن آماده کرد. تمشک حاوی آنتی اکسیدان های زیادی است که سم زدایی می کند. علاوه بر این ، متابولیسم بدن را افزایش می دهد. برای تهیه این مخلوط ، 4 تمشک ، 4 بلوبری ، 4 خیار ، کمی یخ و آب را با هم مخلوط کرده و سپس نیم ساعت در یخچال بگذارید و سپس میل کنید.

ک تهیه کرفس و لیمو: کرفس و لیمو دارای فیبر زیاد و کربوهیدرات کمی هستند. وقتی این دو ماده با خیار ترکیب شوند ، خواص آن را دو چندان می کند. خیار ، کرفس و لیمو را در مخلوط کن بریزید و در یک لیوان بخورید.

مخلوط کدو تنبل: کدو دارای خواص زیادی است و به کاهش قند خون و کاهش وزن کمک می کند. کدو تنبل ، خیار ، سیب ترش یا سیب رز را برای آشپزی مخلوط کنید. صبح و عصر از این معجون استفاده کنید. همچنین می توانید از این معجون بعد از ورزش برای جلوگیری از پرخوری استفاده کنید.

معجون کاهش وزن ران:

در قسمت قبل ، معجون هایی را ارائه دادیم که به طور کلی باعث کاهش وزن می شوند. در این قسمت می خواهیم کاهش وزن ران را اعمال کنیم. مخلوطی که برای این منظور استفاده می شود جوش شیرین است. این معجون برای کاهش وزن نیز مناسب است. سایر مزایای جان شیرین عبارتند از:

التهاب را کاهش می دهد
PH و فرایند بهبود را متعادل می کند
energy تولید انرژی و افزایش کارایی.
علائم عفونت ادراری را از بین می برد
دارای خواص ضد اسید است.
برای تهیه جوش شیرین ، دو قاشق غذاخوری آب لیمو را با نصف قاشق چایخوری جوش شیرین مخلوط کرده و یک لیوان آب معدنی به آن اضافه کنید. می توانید این معجون را صبح ناشتا استفاده کنید تا به نتیجه دلخواه برسید. این معجون خاصیت چربی سوزی دارد و از تعدادی از سرطان ها جلوگیری می کند. این نوشیدنی فواید دیگری نیز دارد:

کاهش استرس ؛
از سرطان جلوگیری می کند ؛
● می تواند سلول های سرطانی را بدون تأثیر بر سلول های سالم از بین ببرد.
تعادل pH را حفظ می کند
برای به دست آوردن نتیجه مطلوب از این معجون ، باید دو لیتر آب در روز بنوشید. از غذاهای تازه و ارگانیک استفاده کنید. مصرف روزانه میوه ها و سبزیجات به دستیابی به نتیجه دلخواه از این مخلوط کمک می کند. ورزش منظم نیز نقش مهمی در تأثیر این معجون دارد.

معجون سینوهه برای کاهش وزن:

معجون سینوهه برای کاهش وزن:

یکی از راه های کاهش وزن استفاده از نوشیدنی ها و معجون های کاهش وزن است. در قسمت های قبل ، انواع معجون های کاهش وزن را ارائه کردیم. یکی از نگرانی های افراد دارای اضافه وزن تجمع چربی در ناحیه شکم و لگن است.

نوشیدنی ها و معجون ها می توانند این چربی ها را از بین ببرند و باعث تناسب اندام فرد شوند. انواع مختلفی از معجون ها و نوشیدنی ها وجود دارد و از مواد گیاهی استفاده می کنند. این مواد گیاهی دارای خواصی هستند که باعث سوزاندن چربی و افزایش متابولیسم بدن و در نتیجه کاهش وزن می شوند. علاوه بر این ، گروهی از معجون ها دارای خاصیت سم زدایی و سم زدایی از بدن هستند.

طرز تهیه معجون سینوهه:

طرز تهیه معجون سینوهه:

انواع مختلفی از نوشیدنی ها هستند که چربی سوزی می کنند و باعث کاهش وزن می شوند. ما در مورد بسیاری از این نوشیدنی ها در ابتدای مقاله صحبت کردیم. در زیر ما معجونی برای کاهش وزن ارائه می دهیم.

اسموتی موز: این نوشیدنی می تواند تأثیر بسزایی در از بین بردن چربی اضافی از بدن داشته باشد. با مصرف این نوشیدنی در طول هفته می توانید نتایج بسیار خوبی کسب کنید. موز سرشار از پتاسیم است و می تواند سموم را از بین ببرد و ماهیچه ها را تقویت کند.

مواد تشکیل دهنده این اسموتی عبارتند از موز ، پرتقال ، نصف قاشق چایخوری پودر زنجبیل ، دو قاشق غذاخوری آب پنیر ، یک قاشق غذاخوری دانه کتان و یک قاشق غذاخوری روغن نباتی.

در اینجا طرز تهیه این خمیر آمده است ، این مواد را در مخلوط کن بریزید و مخلوط کنید. سپس مواد را در یک لیوان بریزید. این اسموتی حاوی مقدار زیادی انرژی است زیرا بهترین زمان برای خوردن صبح است.

نوشیدنی تمشک: این نوشیدنی خاصیت سم زدایی و مقوی دارد. همچنین چربی سوزی و متابولیسم را تسریع می کند که به نوبه خود به کاهش وزن کمک می کند.

مواد تشکیل دهنده این نوشیدنی چهار تمشک ، چهار بلوبری ، مقدار کمی آب معدنی ، چهار خیار کوچک و کمی یخ است.

برای تهیه این نوشیدنی ، باید تمام مواد فوق را در یک لیوان آب بریزید و سی دقیقه در یخچال قرار دهید. به جذب خواص میوه کمک می کند.

چکیده:

نرخ چاقی در سراسر جهان در حال افزایش است و مردم به دنبال راه هایی برای کاهش وزن هستند. چربی های دور شکم و باسن در تناسب اندام اختلال ایجاد می کند و بسیاری از مردم تمایل دارند که این چربی ها را حذف کنند. یکی از راه های کاهش وزن و کاهش چربی ، استفاده از نوشیدنی های ساخته شده از موادی است که می توانند متابولیسم بدن را افزایش دهند.

فقط استفاده از معجون برای کاهش وزن کارساز نیست. در عوض ، شما باید از رژیم غذایی مناسب پیروی کنید و برنامه هفتگی خود را تمرین کنید.

هر یک از این نوشیدنی ها انواع مختلفی دارند که عمدتاً از مواد مختلف گیاهی تشکیل شده اند. هر یک از این مواد دارای خواص خاصی هستند که به نوشیدنی اجازه می دهد در نهایت وزن خود را کاهش داده و چربی بسوزاند. در این مقاله انواع مختلفی از نوشیدنی های مورد استفاده برای کاهش وزن را معرفی کرده ایم.

دیدگاهتان را بنویسید