مشکلات حقوق و دستمزد مدارس شهرستان گاستون همچنان ادامه دارد…

متأسفانه، ما هنوز شکایات دوستان و پست‌های فیس‌بوک را در مورد مشکلات مستمر با مشکلات حقوق و دستمزد معلمان شهرستان گاستون می شنویم. جمعه گذشته روز حقوق کارکنان مدرسه گاستون کانتی بود.

در اینجا نقل قولی از یک معلم محلی آمده است: “من صادقانه می‌ترسم که فصل مالیاتی در آن جا بیفتد. من نگران چک هایم و استانی هستم که مالیات درستی از چک های من کسر نمی کند. می ترسم مبلغی بدهکار باشم که نتوانم معقولانه آن را پس بدهم.» و دیگری ” این نباید برای کسی سنگین باشد…..هیچ حرفه دیگری کاری را که انجام می‌دهند تحمل نمی‌کند… و کمتر گفته می‌شود… مسئولیت‌پذیری…. مسئولیت‌پذیری….وقتی کافی است، کافی است؟! “.

گاستون آلیو با پم میلر، رئیس NCAE گاستون تماس گرفت. این پاسخ او بود. مسائل مربوط به حقوق و دستمزد در مدارس شهرستان گاستون ادامه دارد. برخی از افراد ۳۰۰ یا ۴۰۰ دلار کوتاه بودند. بسیاری از افراد برای حساب خرج کردن انعطاف‌پذیر خود از چک‌هایشان پول کسر می‌کردند، اما پول در حساب آنها قرار نمی‌گرفت. همچنین حساب های بازنشستگی ما به روز نیست زیرا فایل هایی که منطقه به سیستم بازنشستگی ما ارسال می کند دارای خطا است. در حالی که ما از همه تلاش‌هایی که برای اصلاح این مسائل انجام می‌شود قدردانی می‌کنیم، اما صبرمان تمام شده است! من شخصا از هر فردی که برای حل مشکلات تلاش می کند قدردانی می کنم. با این حال، ما در حال از دست دادن کارمندان بزرگ هستیم زیرا آنها نمی توانند به سیستم حقوق و دستمزد اعتماد کنند.

در پایان ژانویه، منطقه از سیستم حقوق و دستمزد قدیمی خود به یک سیستم اوراکل جدید منتقل شد. CherryRoad Technologies فروشنده بود. یک تیم خدمات مشتری قرار بود تا پایان اکتبر از تمام مدارس منطقه بازدید کند.


مقاله قبلیاداره پلیس گاستونیا کونارد را رئیس موقت منصوب کرد