مشهد هدف اصلی توطئه های فرهنگی دشمن است


گزارش کردن صدای ایران احمد علم الهادی در دیدار با حجت الاسلام علیرضا ادیانی رئیس سازمان عقیدتی سیاسی فراجا و جمعی از مسئولان و مدیران تشکل های عقیدتی سیاسی نیروی انتظامی سراسر کشور اظهار داشت: ماهیت دشمن. این است که ما را از فعالیت های انقلابی خود منصرف کنند و بنابراین اگر مصمم به ترویج شعائر دینی هستیم، دیگر نباید از دستکاری رسانه ای و عملیات تخریب شخصیت توسط عناصر وابسته به دشمن هراسی داشته باشیم.

مشهد، هدف اصلی توطئه های فرهنگی دشمن

امام جمعه مشهد با بیان اینکه مشهد الرضا(ع) به چند دلیل مورد توجه ویژه دشمن است، خاطرنشان کرد: مشهد هدف اصلی توطئه های فرهنگی دشمن است. زیرا قلعه معنوی کشور است و اگر دشمن بتواند ارزش های اخلاقی و اعتقادات دینی مردم را در این شهر از بین ببرد، پایمال کردن اندیشه های دینی در شهرهای دیگر کشور بسیار آسان تر خواهد بود. به همین دلیل دشمن این اراده را دارد که نافرمانی و تنبلی را در سطح وسیع در مشهد ترویج کند و فضای معنوی حاکم بر آن را محو کند.

وی افزود: اربابان قدرت و ثروت همواره به دنبال نفوذ در مشهد و استفاده از ظرفیت های ذاتی آن برای ثروت و قدرت طلبی خود علاوه بر توطئه های فرهنگی دشمن هستند. از جمله این استعدادها می توان به ورود بیش از ۳۵ میلیون زائر به مشهد الرضا (ع) و بیش از ۶ میلیون نفر از آنها غیرایرانی اشاره کرد و از این رو بسیاری از سودجویان و سرمایه داران به طمع افزایش ساعات گذراندن هر زائر در این شهر می پردازند. مشهد برای خود درآمد ایجاد می کند و به تدریج به جای اینکه شهر امام رضا (ع) باشد، مشهد به عنوان یک مرکز تفریحی شناخته می شود و هویت رضوی در این شهر به فراموشی سپرده می شود.

هویت سیاسی استکبار جهانی در گرو براندازی ملت ایران است

نماینده مشهد در مجلس خبرگان رهبری تصریح کرد: امروز در شرایطی نیستیم که به دنبال انجام وظایف و امور روزمره باشیم، بلکه باید تلاش جهادی داشته باشیم و هرکس از سلسله وظایف فراتر رود اعلام کرد. توسط فرمانده یا مقام بالاتر، نقش و مسئولیتی در این امر دارد جنگ فرهنگی خواهد شد.

آمریکا می خواهد سفره دین را از زیر پای جوانان ما بکشد

وی تاکید کرد: استکبار جهانی در سال های اولیه پس از انقلاب به دنبال تسلط بر منابع و منافع ما بود که به تدریج به اشتباه خود پی برد و دانست که بازگشت به این کشور و تسخیر مجدد این ملت امکان پذیر نیست و به این ترتیب مانع گسترش نفوذ او ما را در منطقه به عنوان هدف بعدی خود انتخاب کرد، اما تا امروز به برکت مجاهدت شهید سلیمانی و یاران باوفایش، این جمهوری اسلامی است که حرف اول را در منطقه می زند.

علم الهادی: مشهد هدف اصلی توطئه های فرهنگی دشمن است

علم الهادی با بیان اینکه امروزه دیگر قلمرو فرماندهی رهبر انقلاب در جغرافیای ایران اسلامی محدود نیست و تعداد مراجع تقلید رهبری در کشورهای اسلامی از جمعیت ملت ایران هم بیشتر است، گفت: زمانی خط مقدم جبهه بود. جبهه ما در دزفول بود، اما الان رزمندگان اسلام در ساحل مدیترانه هستند. آنها دشمنان انقلاب هستند. از این روست که امروز وجود سیاسی مستکبران جهان در گرو سرنگونی ماست و اکنون که زمزمه فروپاشی آمریکا و برگزاری رفراندوم برای استقلال کشورهای آن به گوش می رسد، حفظ حیات سیاسی این کشور است. این کشور به عنوان یک ابرقدرت وابسته به ایران است زیرا کشوری که ادعای دشمنی با شیطان بزرگ را دارد نمی تواند به انقلاب خود پایبند باشد و به همین دلیل است که آمریکا تمام تلاش خود را معطوف کرده سفره دین را از زیر پای جوانان ما بکشد. مردم تا این ملت به انقلاب خود وفادار نباشد.

وی در پایان گفت: فداکاری فرمانده و کارکنان نیروی انتظامی در این استان مصداق رحمت الهی است چرا که در عرصه جنگ فرهنگی و در مقابل تهاجم نرم دشمن، نیروی انتظامی در خط مقدم است. جبهه ای که در سوی دیگر دشمن به دنبال ریشه یابی است. باورها و افکارمان را بسازیم. از خداوند متعال خواستاریم که به برکت عنایات خاصه امام رضا (ع)، حمایت های الهی از همه فعالان فرهنگی و جهادگران عرصه جهاد حمایت کند.