مشاغل کوچک x 5 هدیه !! [Days of Giveaways 2020]


مشاغل کوچک x 5 هدیه !! [Days of Giveaways 2020]

23 دسامبر 2020 –


هدایای 3 روزه سومین روز از روز من است و بسیار خوشحالم که چیزهای مورد علاقه خود را با شما در میان می گذارم. کسب و کار کوچک امروز !!!

IMG_4828

ما همیشه باید از مشاغل کوچک حمایت کنیم ، اما سال 2020 سال حمایت از مشاغل کوچک بوده است ، و من به عنوان یک صاحب مشاغل کوچک ، کارهایی را که امسال انجام دادیم تا کلاه زیادی بر سر بگذاریم و به جلو حرکت کنیم ، درک می کنم.

هر مشاغل کوچک یک تجارت است که من شخصاً از دیگران خرید می کنم یا هدایایی دریافت می کنم و نمی توانم منتظر ملاقات آنها باشم!

  1. Gypsie Soul Nail Studio – دخترم الکس یک ناخن گیر است ، قسم می خورم! انرژی فوق العاده ای دارد و ما هربار که ناخن هایم را مرتب می کنیم ، صحبت های صمیمانه ای داریم.

IMG_4830

الکس صاحب یک آتلیه باشکوه ناخن در خانه خود است و همچنین برخی از وسایل مورد علاقه آنها را می فروشد. IMG_4836

او روغن مانیکور دست ساز ، بسته های مریم گلی می سازد و با وینیل های Pro-fresh کار می کند که لباس های چاپ شده را به نمایش می گذارد. به سه مورد برنده می دهد!
IMG_4838

2 گوشواره های دست ساز گلی طلاکاری شده – دخترم لورن یک ستاره راک است و او این گوشواره های سفالی زیبا را با دست می سازد. او بسیار با استعداد است و چنین طرح های شگفت انگیزی از جمله این گنوم های شگفت انگیز را ایجاد می کند !!

IMG_4831

برای نیازهای گوشواره خود به فروشگاه Etsy مراجعه کنید. لورن 3 جفت گوشواره هدیه می دهد !!

IMG_4827

3. شرکت پوشاک Cutetees تزئینات کریسمس ، تی شرت و موارد دیگر را در این خانه دوست داشتنی تولید می کند! 25.00 دلار به فروشگاه زیبا اهدا می کند!

IMG_4832

4. طرح های استار یک فروشگاه مورد علاقه برای هر هدبند مورد نیاز شما و موارد دیگر است! من این سربندها را از بهار تکان می دهم و بسیار نرم هستند. آنها در جای خود باقی می مانند و برای هر نوع لباس یا تمرین عالی هستند. همچنین ماسک ها و لوازم جانبی زیبایی می سازد. یک جفت به اندازه حیوانات یک هدبند دوست داشتنی اهدا می کند!

E13F37D4-1CBE-4DDF-B5A8-81A3AD07EFC0

5. Wolfe & Hound Company برای دوست خزدار مورد علاقه شما کالاها را آماده می کند! مشتریان من یک باندانای کریسمس دوست داشتنی به من دادند و اگر بگویم ، کیتا آن را تکان داد. این قطعه CHOOO شیرین بود !! می خواهید آنها را در Etsy بررسی کنید. آنها 25.00 دلار به فروشگاه های خود می دهند!

D8585553-7036-4625-9549-4E7436874B91

6. دخترم جنا میلر یکی از بهترین دوستان همسرم است! ما سالها پیش ملاقات کردیم و از آشنایی با او بسیار سپاسگزارم. او یک نور است! او نماینده Beautycounter است و من آرایش زیادی از او می گیرم. Beautycounter شامل محصولات زیبایی با کیفیت بالا با مواد تشکیل دهنده باور نکردنی است.

IMG_4833

جنا یک بسته سه بعدی Beyond Gloss ارائه می دهد که نمی خواهید به عنوان برنده آن را از دست بدهید!

از این زن که صاحب یک تجارت فوق العاده کوچک است تشکر می کنم که محصولاتش را برای به پایان رساندن هدایای خود در سال جاری به اشتراک گذاشت !!

لطفاً موارد زیر را دنبال کنید و از آنها حمایت کنید ، برای برنده شدن یادداشت کنید!

برای دنبال کردن آنها برای یادداشت های اضافی و برچسب گذاری دوستان خود در نظرات ، لطفاً در اینستاگرام ثبت نام کنید !!

به شما وفادار باشید

xo Kasey

gTe5ebKTd1
هدیه رافلکوپتر

Photogrpahy توسط Emily Rose Photography

می توانید از مقالات بیشتری لذت ببرید

دسته: وبلاگدیدگاهتان را بنویسید