مستوران یعنی چه؟


به گزارش صدای ایران مخفی یعنی پنهان، پنهان و پنهان و نهان یعنی همان پنهان. اما آیا واقعا چنین شهری وجود داشته و در کجا واقع شده است؟

مترادف پنهان: پنهان، پوشیده، پنهان، پنهان، پنهان، پنهان، پنهان، پوشیده، نامرئی، ناپدید، نامرئی، پنهان، محجوب، پنهان، پوشیده، پنهان، عفیف، عفیف، نقاب دار

کنتراست پنهان: یافتن، پنهان

معادل فارسی پوشیده، پنهان، پنهان، در حجاب

سریال مستوران به کارگردانی سید جمال سیدحاتمی و مسعود ابوپرور یک سریال تاریخی نیست بلکه سریالی است که اتفاقات آن در گذشته های دور می گذرد و برگرفته از حکایات و افسانه های کهن ایرانی است. آیا حوادث شناخته شده است؟

شهر خیالی مستها

به گزارش خراسان، سریال مستوران زمان و مکان خاصی ندارد. داستان در شهری خیالی به همین نام و حدود ۵۰۰ سال پیش روایت می شود. این سریال به دلیل طراحی خوب لباس ها فضای متفاوت و باورپذیری را در نظر مخاطب ایجاد کرده است. دیالوگ های «مستوران» نیز روان و قابل فهم است و ارتباط بیننده را با داستان سخت نکرده است.

مستوران یعنی چه؟

فضای سریال مستوران و روایت داستان ها و افسانه های قدیمی حضور راوی در سریال را می طلبد و روایت های او نیز می تواند به داستان کمک کند. رویا میرعلمی توانسته شخصیتی باورپذیر داشته باشد و جنبه های منفی شخصیت خود را نشان دهد. نازنین فراهانی و حمیدرضا آذرنگ هم گزینه های خوبی برای شخصیت هایشان بوده اند. بیژن بنفشه خواه که بیشتر با نقش های کمدی شناخته می شود در این سریال نقشی متفاوت و جدی را بازی کرده است.

رابعه اسکویی و علی دهکردی نیز از بازیگران این سریال هستند که با گریمی بسیار متفاوت در «مستوران» ظاهر شده اند. دهکردی هنوز وارد ماجرا نشده است اما گریم خوب رابعه اسکویی او را به جادوگر و جادوگر نزدیک کرده است.