مرگ یک زندانی امنیتی در کرمانشاه/ خودکشی کرد؟گزارش کردن صدای ایرانشهرام کرمی، دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان کرمانشاه با اشاره به فضای اخیر رسانه های معاند در خصوص مرگ یک زندانی امنیتی در کرمانشاه گفت: اخیرا رسانه های معاند با هدف هجمه سیاسی و سیاسی ادعایی کذب کردند. تبلیغات رسانه ای علیه جمهوری اسلامی ایران در خصوص علت مرگ یک زندانی امنیتی در کشورمان.

وی ادامه داد: اس.ب. زندانی امنیتی دوم اردیبهشت ماه سال گذشته به اتهام عضویت در گروهک تروریستی پاک دستگیر و سپس با حکم قطعی عضویت در گروهک های ضد نظام در زندان پاوه زندانی شد. .

استفاده از قرص برنج برای خودکشی

دادستان کرمانشاه تصریح کرد: این زندانی پس از گذراندن یک سوم مدت حبس با آزادی مشروط و در سلامت کامل جسمانی در تاریخ ۲۹ اردیبهشت ۱۳۰۱ از زندان پاوه آزاد شد اما بنا به گزارش نهادهای امنیتی وی پس از آزادی از زندان در ۱۸ خرداد خرید و استفاده از قرص برنج در محله مهدیه (دره دراز) کرمانشاه خودکشی کرد.

وی خاطرنشان کرد: بر اساس استعلام صورت گرفته از سوی اداره کل پزشکی قانونی استان، جسد این فرد با علائم مسمومیت با قرص مورد کالبد شکافی قرار گرفت که نتیجه آن به زودی اعلام می شود.

کرمی یادآور شد: متاسفانه رسانه های دشمن برای نمایش تصویری ضد حقوق بشری از کشورمان با انتشار اخبار و ادعاهای کذب، علت مرگ این زندانی سیاسی را تزریق اشتباه در زندان اعلام کرده اند در حالی که این فرد بیرون از زندان به دلیل خودکشی فوت کرد.