مرگ دلخراش جوان تهرانی بر اثر سقوط ساختمان ۱۲ طبقه / در حال سلفی گرفتنگزارش کردن صدای ایران از سلام نو به نقل از تسنیم، جوانی که با دیدن طوفان شامگاه یکشنبه تهران از طبقه دوازدهم منزلش برای گرفتن عکس سلفی به پنجره رفت. سقوط و به مرگ افتاد.

روز یکشنبه ۱۱ آبان ماه سقوط هولناک مرد جوانی در خیابان میرداماد به مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ اعلام شد که با اعلام این خبر، امدادگران اورژانس و تیمی از ماموران کلانتری ۱۰۳ گاندی با دستور میثم حسین پور; بازپرس ویژه قتل از شعبه چهارم بازپرسی دادسرای جنایی با حضور در محل حادثه تحقیقات مقدماتی را آغاز کرد.

ماموران پلیس با جسد خونین مرد جوانی مواجه شدند که دست راستش پس از سقوط از طبقه دوازدهم ساختمان قطع شده بود! همچنین امدادگران اورژانس که به همراه تیم پلیس در محل حادثه حضور داشتند مرد جوان را به بیمارستان منتقل کردند اما اقدامات پزشکی فایده ای نداشت و مصدوم روی تخت اورژانس جان باخت.

پسر جوان برای گرفتن سلفی به سمت پنجره رفت و بر اثر وزش باد از طبقه دوازدهم به خیابان افتاد!

به این ترتیب تحقیقات با دستور بازپرس قتل آغاز شد و در تحقیقات ماموران کلانتری ۱۰۳ گاندی مشخص شد پسر جوانی که در خانه حاضر شده بود پس از مشاهده طوفان به سمت پنجره رفت تا یک خودروی سواری کند. سلفی گرفت و بر اثر وزش باد از طبقه دوازدهم به خیابان افتاد!

تحقیقات ادامه دارد

به سفارش میشم حسین پور؛ بازپرس ویژه قتل شعبه چهارم بازپرسی دادسرای امور جنایی؛ جسد متوفی برای تحقیقات بیشتر به پزشکی قانونی منتقل شد و تحقیقات ادامه دارد.